Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bugünümün menüsü

Sabah kahvaltıyı sağlam yaptım 10 da kalktım kayınvalidem bizde
Tereyağı yumurta 2 dilim ekmek peynir kasar domates salatalık biber yağlı LİMONlu tereyağ bal 3 lokma

Öğlen salata 1 dilim baklava

Aksam tepsi kebabı kayınvalidem yaptı superdi bu arada 1 dilim de ekmek

Sonrasında da 2 dilim karpuz yedim

Nasıl görünüyor kaçmış mı?

Arzu' dan sevgiler.

Aksam tepsi kebabi biraz agir olmus tabi 1 baklavadan bisey olmaz sanirim ama yakmissindir gun icinde
Yarin aksam salata yer dengelemeye calisirdim senin yerinde olsam

kaçmış malesef arzucummm kaçanların zamanı ve miktarı çok önemli bitanemm baklavayı öğlen yediğin için yakmışsındır muhtemelen fakat akşam yemeğinden sonraki karpuz baklavadan daha tehlikeli cnmcımm maşallah ne güzel kayınvalinle muhabbetinizi rabbim bozmasın inş

sweetten sevgiler

kahvaltıdan başlayalımmı şekercimmm yumurtanın yarısını neden yemedin cnmm tam yeseydin ekmeklerden birini iptal ederdinn illaki ekmekten vazgeçemiyorsan hiç olmazsa tahıllı ekmek yemeye çalış meyve suyu yerine süt veya meyvenin kendisini yesen daha iyi olur mantıyı madem yemişsin hakkını verecektin cnm yoğurtsuz mantı nasıldırki:44::44: günde 2 fincan eşilya ve en az 2,5 lt su içmeye çalış cnm birazda spor eklemelisin

kilonu haftaya cuma hariç her cuma yazacaksın cnm dijial alman daha iyi olur

kalori hesabı yapıyorsun cnmmm afiyetolsunnn badem ve fındığı çiğ yiyorsundur umarım ayrıca yememek malesef metabolizmanın çalışmasını durduruyor vuct kıtlık moduna geçip enerji harcamıyor lütfen öğün atlamamaya çalış

Seni sevdim sweet tşk

Arzu' dan sevgiler.

bende hepinizi sevdim Arzucummm

Kizlar masallah hic istahim yok sabahtan beri limonlu sudan baska bisey icmedim de yemedim de
Aksam hafif yersem guzel bi gun olmus olucakk

yememek çok yanlış cnm sağlıklı sçeersen hiç sorun olmaz kahvaltıda öğlende

teşekkür ederim tatlım

rica ederim monicimmm

hepinize sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi dilerimmm iyi bayramlar şimdiden

Gecen gun kullandıgım kalori programını kullanırken farkettim yogurtlu mantı yogurtsuz mantıyı nerdeyse 3e katlıyor kalori olarak..ondan bende oyle yedim..kötü olur sandım ama fena olmadı 😘😘

Haftada 2 gun kahvaltı yapıyorum diye ekmeği önemsemedim açıkçası zaten diğer öğünlerde hiç yemiyorum ama tahıllı olsa hiç fena olmazdı:))). İnsanların aynı amaç için bir araya gelmesi ne hoş...ilginiz ve zahmetiniz için çok çok çok çok tesekkurler☺️☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

karbonhidrat ve protein birleşince evet haklısın cnm zararı artıyor fakat benim demek istediğim mantı zaten olmamalıydı madem göze aldın en azında 1 tabka yerine yarım tabak hakkıyla yeseydin demek istemiştimm çalışıyormusun bilmiyorum bitanem ama çalışıyor olsan bile bir 15 dk erken kalkıp mutlaka krallar gibi kahvaltını yap kahvaltısız diyet olmaz rica ederim bitanemm ne demek katkımız oluyorsa ne mutlu

Bugun :
Sabah : 1 bardak ılık su
1 salatalık
1 domates
1 kb kutusu beyaz peynir

Öğlen : koca bir bardak su :))

Akşam üzeri 2 adet haşlanmış patates

Akşam : 1 kase yogurtlu semiz otu salatası.

45 dk tempolu yürüyüş. (İsteyerek olmadı mecburen :)) )

Gunluk sanırım 1 bucuk litreyi tamamlayacagım gece yatasıya kadar ☺️

Bugunluk bu kadarla tamamlamayı düşünüyorum 😊😊😊

Hepimize iyi bayramlar olsunnnnnnnn ☺️

Nasıl geçiyor Bayram tatlıları hamur işlerini abartmıyorum değil mi benim dün biraz kaçtı umarım cumaya kadar toparlarım ...

Arzu' dan sevgiler.

meraba hayırlı bayramlarr :) benim 4 kilocuk bi fazlam var nasıl verebilirim önerisi olan? dukana başlayayım falan dedim ama karısık anlamadım.

Merabalarr bende katıldım aranıza :) napcam simdi :)

Merabalarr bende katıldım aranıza :) napcam simdi :)

Merhaba canım hoşgeldinnn şimdi ilk yapman gereken ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmen şayet kabul edersen 2 hafta denem süğren var takıma girebilmek için o süre sonunda takım listesinde olacaksın günlük yediğin içtiğin herşeyi yaptığın sporları toplu olarak akşamları veya ertesi gün paylaşmalısın kaptanınız Moni geldiği zaman ayrıntılı anlatacaktır bir de şu anki mevcut kilonu ve hedef kilonu kayıtlar için yazmalısın bitanemmm ben 6, takım kaptanıyım herhangi bri sorun olursa tıklatman yeterli

sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerimmm hepinize

Anladımm :) suan 67 kiloyum hedef kilomm 58 :) hemen okuyorumm tesekkür ederm 😚😚

okuyup kabul ettiysen her gün düzenli menü paylaşımı yapman lazım bitanem rica ederim

Evet okudum kabul ediorm ve takıma alındgım dakikadan itibaren dikkat etmeye diyet halime basladm :) yarn ben bildirim yapacak mym peki haftaya mı yapcm ilk bildirimimi ?

bitanem bu hafta yarışma bayram dolayısı ile yok ayrıca deneme süren olan 2 hafta dolunca takıma girip giremeyeceğine kaptanınız moni paylaşım durumuna göre karar verecek bu 2 haftaya sakın takılma çünkü verdiğin kilo takıma girdiğin haftadan itibaren bölünecek o yüzden ne kadar çok verirsen yüzden o kadar yüksek olur ve takımına faydan olur

Anladmm :) tsekkür edermm hepimize bol kilo vermeli günler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…