Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Peki akşam yediğim patates o normal mi patateste kalorili diye biliyorum . Öğlen lavaş fazla oldu ama dürüm yaptım yerken iyiydi :) salata öğüdü aklımda Tamamdır :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hmmm market yumurtası beni de alerji yapıyordu bitanemm ama köy yumurtası tüketince bir sorun olmadı bulma imkanın yoksa 1 ad yerli muzda yiyebilirsin miniklerden yumurta yerine o da tok tutar cnm

köy yumurtası diğerine göre daha iyi geliyor bana da ama kaşıntı maalesef devam ediyor. Ama muz ile ilgili bir sıkıntım yok muzla devam erim bir de ekmekleri kepekli veya çavdarlı yaparsam daha iyi olacak sanırım

normal olmadığını biliyorsun bebişimmm

ekmek yersen muz yok tatlımmmm ekmek yemeği bırakamıyorsan beyaz ekmek yerine tam tajhıllı seç cnm inş birgün bırakırsın

normal olmadığını biliyorsun bebişimmm

ekmek yersen muz yok tatlımmmm ekmek yemeği bırakamıyorsan beyaz ekmek yerine tam tajhıllı seç cnm inş birgün bırakırsın

ok anladım :) ekmeği bırakmıştım bir ara da işte ülser geçirdikten sonra doktorum 1 dilim bile olsa yemen gerekli dedi. Zaten başıma ne geldiyse ilaçlardan geldi ya :) Ama kararlıyım 55 olacağım

Günaydın kızlar...

Bu mesajı gören uygun zamanında 25 squat yapmakla yükümlüdür!!! Dün kahvaltılıkla geçirdim günümü ama sanırım ekmeği abarttım.

Günaydın kızlar...

Bu mesajı gören uygun zamanında 25 squat yapmakla yükümlüdür!!! Dün kahvaltılıkla geçirdim günümü ama sanırım ekmeği abarttım.

Haha uygun zaman bulunca hemen :) bende dün anartmıştım ekmeği bugun dikkat ediyorum

Gunaydin kizlaar ☀️
Bayram bitti misafirler gitti diyete son surat devam ha
Bayramda yagli degil de sekerli seyleri cok cok abarttim 1-2 hafta hic sekerli bisey yemicem o yuzden
Ne kadar zamandir yazmadim bilmiyorum cok uzun degildir umarim kusura bakmayin
Yeni katilanlar var merabaa 😚

Merhaba :) bayramda tatlı kaçamakları herkesin var merak etme :) bende senin gibi bayramdan itibaren tatlıyı hayatımdan çıkardım :)

Hahah bu cok iyi olmus beni kaldirdin yerimden valla

Azimli kızlar squat'a kampanyasına destekçiler arıyoruz hem de çok offff beynimin tatlı isteyen kısmına şok tedavisi uygulanması gerek.Can çekmesi değil resmen 6. bir duyu organı gibi çalışıyor tatlı ihtiyacım

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar
bayram bitti,iznimiz bitti ve nihayet burdayım
yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgelmişler

bir hafta süresince kaçamaklarım oldu kızlar....malesef ama pazartesiden itibaren toparlayacağım kendimi...

bu arada doktora da gittim,regl düzenleyici ilaç kullanmaya başladım bakalım en kısa zamanda düzene girerim ve bende ki olumsuz etkilerinden kurtulurum inşallah...sonrasında da bir çok tahlil yapılacak buna ne sebep oluyor diye ;bakalım hayırlısı...

kaptancım damdan düşer gibi olacak ama ,bu hafta listeye alacakmısın bizi yoksa deneme süresi devam edecekmi...
bunu sormaktaki amacım kilo vermemizde motivasyon olur diye düşündüm...tabi karar senin...

Merhaba hosbulduk tekrar :)
Bugun işteydim kızlar tüm gün yanıma bişey alamadım dükkanıda bırakamadığım için menüm bu şekilde oldu eve gelene kadar
Sabah
Kepekli sandwich ( domates ve peynirle )
Yeşil çay
Ara
Ülker altınbaşak
Öğle
Kepekli sandwich ( domates ve peynirle )
Yeşil çay
Ara Ülker altınbaşak
Akşam
2 adet tavuk
Salata
İki buçuk litre suyumu içtim bile gece uzun devamı gelir . 30 dk yürüyüş yaptım şimdide leslie ile 2 mil yürümeyi planlıyorum

Bugunku menum:

Kahvalti:
-1 adet yumurtali kizarmis az yagli ekmek 100kcal
-Domates salatasi 10kcal
-Tel peyniri 50kcal

Ogle:
-Wasa gofret 160kcal(misir gevrekli cikolatali cok guzeldi arkadasim yiyodu bana da yedirdi zorla)

Ara:
-Findik 60kcal
-Nektar 40kcal
-Yesil cay

Aksam:
-Etli patlican yemegi 200kcal
-Light yogurt 80kcal

1,5lt su
2 bardak yesil cay
1 saat yuruyus
100 squat
Toplam Alinan Kalori:800KCAL✔️

Arkadasim cok yiyen cok yakan az alan biri oldugundan ne kadar iradeli de olsam alip alip agzima tikiyor abur cuburlari(Bu hafta soz verdi yapmicam diye ama o aldikca ben de bos durmamak icin en az kalorilisini bulup yiyorum biseyler. "Wasa" gibi)
Bacaklarim hic siki degil yaglarim sallaniyo bildigin o yuzden squat ve yuruyuse devam 👍

Merhaba takıma tekrar dönebilir miyim kaptanım
tatlım 6 aydan fazla süredir takıma uğramadığından kurallar gereği diskalifiye edilmişsin 361. Etapta.takıma tekrar dönebilmen için paylaşım alanında diğer takım kaptanlarına oylamaya sunmam gerekiyor kabul ederlerse yarışabilirsin

Selam kızlar bugun de bir türlü diyet moduna giremedim
Sabah sucuklu yumurta ( 2 dilim sucuk bir yumurta ile) peynir kasar peynir 3 dilim ekmek çay

Öğlen 1,5 karışık tost salatalık domates çay

Aksam 1 dilim kek çikolata 6 madlen

2 küçük salkım siyah üzüm

Cok yemedim ama sağlıklı da beslenmedim

2,5 Lt su

Spor yok hiç yapacak modum da yok zaten bu mod ne zaman gelir bilmiyorum

Diyet için motive olmak için karatayın kitabını tekrar okuyacağım

Arzu' dan sevgiler.

Sağol canım umarım kıloları verir de kurtulurum ilaçlardan ben de

Arzu' dan sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…