Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar konu dışı bir şey sorucam,çok canımı sıktı bu konu
ben taşınma arefesindeyim ve yeni eve beyaz eşyalarımı falan değiştirdim.canımı sıkan bulaşık makinesi oldu,bir kaç sefer açtım kuru çıkarmıyor,illa üzerinde su kalıyor ve tabi su lekeleri.servisine sorduğumda normal olduğunu söyledi yeni teknolojiler böyleymiş
benim şu anki evimde kullandığım 20 yıllık düldülüm kupkuru çıkarıyor.çaresiz kaldım bilseydim almazdım,çok sinir oldumkullanmaya mecbur kalmak istemiyorum,çarede bulamıyorum.değiştirmezler değiştirselerde aynı olcak zaten.başka alsam bunu napıcam offfffffffffffffffffffffff

sizler eğer kullanıyorsanız durum nedir?her markanın böylemi acaba? onuda araştırıcam şimdi.fikirlerinizi bekliyorum.
bu arada markası samsung.

Canım benim eşim arçelik yetkili servisi sordum parlatıcı koysun dedi o kuruturmuş

Canım benim eşim arçelik yetkili servisi sordum parlatıcı koysun dedi o kuruturmuş
teşekkür ederim canım
servis banada demişti ama bana pek olacak gibi gelmemişti,denicem illaki farkedecektir o zaman .gerçi tamamen kuru çıkarırmı orası muamma
çok can sıkıcı bir durum.benim eskiside beko 20 yıldır maşallah ilk günkü gibi çalışıyor.

Bugünkü menüm
Sabah
Yarım simit
1 haşlamayumurta
1 dilim kaşar peyniri
Çay

Öğlen
Tarhana çorbası
Salata
Patlıcanlı pilav

Arada yaş hurma

Akşam
Tarhana çorba
Etli patlıcan
Salata

Arada
2 mandalina
Yarım elma

Spor yok
Su3 lt
2 form ve 1 yeşil çay

Güzel olmuş bugünün listeye spor olarakta zıpırcanları eklemek lazım :)
Benim zıpırcanım beni bugün oturtmadı :)

Sabah : domates - zeytin - peynirli omlet

Ara : 1 elma - kuruyemiş

İkindi : et dürüm döner - kayısı suyu

Ara : mandalina - kuruyemiş

2 lt su

1)

Ayşe abla ve tüm takım arkadaşlarımdan özür diliyorum, yoğunum yazamıyorum.

Performans ödevleri liselere de getirildi. Eskiden dersteki davranışlarımız baz alınırken şimdi karton, sunum vs. hazırlıyoruz ve her dersten . (ki almanca, ingilizce, seçmeli ingilizce, fizik, kimya, biyoloji, matematik, geometri,müzik, edebiyat, dil anlatım, din, coğrafya, tarih, temel dini bilgiler olmak üzere 15 dersimiz var) Sınav haftasıyla da çakıştı.

Her neyse, ben diyetimden bahsedeyim.

Sabah 2 dilim ekmek, 1kk peynir ve yeşillikle evden çıktım, öğle yemeğinde 1 poğaça , biraz üzüm ve mandalina yedim, akşam eve geldiğimde et sote , biraz ekmek, peynir ve salata yedim.

Yani Sabah hafif, akşam ağır, yine de toparlayacağım söz.

Eve gelirken laf atanlar oldu, ne dediklerini söylemeyeyim, küfür diyeyim. Kendi üstüme alınmadım başta, sonra anladım. İnsanlar artık beni seviyor zannediyordum.. Halbuki sadece anılarımı beynimin derinliklerine itiyormuşum. Hatırladım birer birer, neden evden çıkmadığımı, neden kalabalık yolları tercih etmediğimi, neden ağladığımı. Acıtasyonda çığır açmış gibi gözüksem de , biliyorum hepinizin bir parçası böyle.

Bırakın o parça sızlasın, siz de hırslanın.

Herkese inat.

Son düzenleme:

bugünkü menüm
sabah:1 dilim kepek ekmeği.biraz peynir çay
öğle:biraz makarna
akşam:1 tabak karnıbahar 1 dilim ekmek
1 litre su
1 saat yürüyüş
kaçamak olarak bugün çikolata yedim

canım çok geçmiş olsun acil şiflar

güzel

evet pıtırcığım herkeze inat...!!!

tatlım derslerinden yoğunsun farkındayım ve sana güvenim tam.akşamları uğrayıp yediğini içtiğini yazsan ve cuma günleri kilo bildirimini yapsan bana yeter yeterki şu ikisini ihmal etme

iyi akşamlar kızlar
iyi akşamlar canım

bugünkü menüm
sabah:1 dilim kepek ekmeği.biraz peynir çay
öğle:biraz makarna
akşam:1 tabak karnıbahar 1 dilim ekmek
1 litre su
1 saat yürüyüş
kaçamak olarak bugün çikolata yedim
menün güzel görünüyor
çikolatanın miktarı umarım kabul edilebilir sınırlardadır

iyi geceler kızlar,

bugünkü menüm,

sabah

ballı,limonlu,sirkeli,tarçınlı sıcak su
kahvaltı

40 gr dilim beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta

ara
1 muz
1 bardak ayran

öğlen
tavuk
yoğurt

ara
1 meyve
2 kaşık yoğurt

akşam
1 tabak karnabahar yemeği
yarım kase yoğurt

ara

yarım nar
1ç.b kefir

2 litre su (gün içinde)

spor :60dk
adımsayar: 5000

Daha rejim moduna giremedim saçma sapan şeyler yapıyorum

Sabah
2 dilim ekmek
25 gr peynir

Ara
1 elma

Öğle
1 puaça

Akşam
1 kase çorba
1 kase yoğurtlu kabak yemeği
130 gr haşlama et

1-
sabah
2 kk peynır
2 dılım ekmek
1,5 domates
5 zeytın
2 bıber kozlemesı

ara
1 bardak cay

ogle
1,5 tabakyagsız makarna

ara
1 dılım kek
nescafe

aksam
6 köfte
2 çatal kızartme
2 dılım ekmek

spor yok (

Daha rejim moduna giremedim saçma sapan şeyler yapıyorum

Sabah
2 dilim ekmek
25 gr peynir

Ara
1 elma

Öğle
1 puaça

Akşam
1 kase çorba
1 kase yoğurtlu kabak yemeği
130 gr haşlama et

2-moda gırememız halın buysa grmıs halın nasıl acaba :S cok ıyı yedıklerın suan

3-abla ınternette yorumlara baktınmı genel sorunmuymus? ıslak çıkarması bıraz acayıp .bızdede eskı makıne var maşallah kuru çıkartıyor.alırken bırsey demedılermı ?su lekesı kalınca makıne yıkamış ne anladım benkı mısafıre oyle veremezsın .su verırsın o bardağı bılmez kırlı bardakla su verdı fılan der.tuz önermıslerdı sanırım bır dene onla olmadı servısle konuş bır daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…