Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben varim birebir yarislarda hirsliyimdir

Ben varım ablam. Ama ben zor rakibimdir :) 2 ayda 11 kilo verdim yarışabilecek misin benle
şaka bi yana çok iyi olur böyle karşılıklıda yarışsak
zorlu rakipleri severim

tamam o halde startı veriyoruz,

21 ekim/21 kasım arası 5 kilo veriyoruz yarışması
rakipler:
moni/phalanx

bugünkü kilo tartımızı çekelim,her hafta fotolu olsun tartımız

hemen bugünkü kilo fotomu ekliyorum

Ablacim gecmisi okumustum kaptan sensin sikiyönetim hakkin

Ben varim birebir yarislarda hirsliyimdir
yağmurum geçmiş olsun canım dişin için
tatlım mesajlarını numaralandır

hadi bakalım rakipler 3 olduk
bugün tartıl ve tartının fotosunuda ekle canım bugün başladık

Son düzenleme:

Ablam ben cepten girebiliyorum oğlum yüzünden nasıl resim ekliyeceğimi söyleyebilir misin? Şimdi tartıda 65 çıktım çünkü kahvaltı sonrası yarın sabah aç karnına çıkıp eklesem olur mu

Ya kızlar ben gun icinde cok istahsizim ama gece 2 gibi delicesine aCikiyorum...gece yemek direk kilo biliyorum ama bi kac gundur durum böyle ((

Ablam ben cepten girebiliyorum oğlum yüzünden nasıl resim ekliyeceğimi söyleyebilir misin? Şimdi tartıda 65 çıktım çünkü kahvaltı sonrası yarın sabah aç karnına çıkıp eklesem olur mu
cepten denedim olmadı yada ben yapamadım bilmiyorum.imkanın olursa pc den eklersin yada cebi kurcala belki sen yapabilirsin
olur canım ister bugünkü ister yarınki tartını baz al farketmez

Son düzenleme:
selamlar hepınıze umarım herkesın bayramı güzel gecmıstır bayram haftası gırerım dıye düşünüyordum nete ama evdekı net arızalıymış gıremedım haberde verememıs oldum dolayısıyla telden gırmeye calıstım ama net paketım olmadığı ıcın oda sorun oldu umarım herkes ıyıdır gecmısı henüz okuma fırsatım olmadı okuldan geldım ve bseyler yıyıp tekrar gıdıcem aksama gorusuruz ınss kızlar

yağmurum geçmiş olsun canım dişin için
tatlım mesajlarını numaralandır

hadi bakalım rakipler 3 olduk
bugün tartıl ve tartının fotosunuda ekle canım bugün başladık

ablacım sabah tartılacağım iddalı olarak başlıorum bir ayda 5 kilo kesin vereceğim hatta veremezsem takımdan ayrılacagım o kadar iddalıyım...

cepten denedim olmadı yada ben yapamadım bilmiyorum.imkanın olursa pc den eklersin yada cebi kurcala belki sen yapabilirsin
olur canım ister bugünkü ister yarınki tartını baz al farketmez

Tamam :) ben bugün iyi gidiyorum fırında sebze ve et yapıyorum şimdi akşama da ıspanak var kaçamakta yapmadım şimdiye kadar

Ya kızlar ben gun icinde cok istahsizim ama gece 2 gibi delicesine aCikiyorum...gece yemek direk kilo biliyorum ama bi kac gundur durum böyle ((

canım gece acıkınca bol bol su iç ve meyve ye sakın tatlı filan yeme
mandalina en güzeli
güzdüz iştahsız olmak çok iyi
ama neden diyede düşünmüyor değiliöm
canınmı sıkkın yoksa :44:

şimdi adet olmuşum hafif hafif karnım ağrıyor keyfim yok
zaten pazartesi bugün tatil dönüşü
birde adet sancısı eksikti

ben akşam tartıldım çok çıktım umarım yanlıştır yoksa çok üzüzlürüm
bayram dönüşü tamam ama okdarda çok olmamalı:26:
sabah tartılayım bakalım nasıl çıkacak

Ya bu aralar biraz canim sikkindi...onun icin gündüzleri pek birsey yiyemiyorum...ama gece acikiyorum...su iciyim ben bol bol...

Ya bu aralar biraz canim sikkindi...onun icin gündüzleri pek birsey yiyemiyorum...ama gece acikiyorum...su iciyim ben bol bol...

merhabalar ben geldim. Ders çalısıyorum. 1litre su. 3mandalina.2pirzola. 2kaşık deniz börülcesi. 2etimek light. Ben kurbanda yememiştim. Bi tek burasını yiyebildgm icin bugün yedim tadımlık. Herkese hayırlı olsun yarışmamız. monicim ben yarısabilirim istersen. Neyine oynuyoruz?

selam ben geldim
zayıflama konusunda iddialar artmış güzel

ingilizce kursuma yolu uzatarak,yürüyerek gidip geldim
extradan adım sayıyorum,günlük ev içi normal adımları saymıyorum sadece yürüdüğüm adımları sayıyorum.mesela dışarıda yürürken açıp eve gelince kapattım.evin içindede adım atmak için yürüyorum ve o zamanlarda da açıyorum.bakalım gün sonunda kaç olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…