Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

1

Bugün tekrar kaldığım yerden devam ediyorum. Ne yazık ki bugün aşırı şekerli filan şeyler canım çekti. Kendimi durdurmaya çalışıyorum bakalım.
Sabah
1 dereotlu puğaça
Ara
3 mandalina
Öğle
1/2 haşlanmış yumurta
3 dilim ekmek (ekmek sıcaktı dayanamadım:))
Ara
1 lipton form çay
2 galeta
Akşam
1 porsiyon kuru fasülye

Su : 1, 5 litre
Spor : 30 dk yürüyüş

adım sayar aldın canım herhalde. benim de almam gerek. günde kaç adım olursa zayıflamaya etkili cba? bugün metroda hiç asansör yürüyen merdiven kullanmadım. dersanede de 4 kata merdivenle inip çıktım. 2. 30 da geldim. birazdan ben de yürüyüşe çıkacağım bir iki saat. çıkmadan sizlere yazyım dedim.

Slm. Benim de kilolarımın nedeni bşlı bşına tatlıdır diyebilirim. Tarçın çubuğunu kaynamış suda bekletip içersen hem faydalı hem tadı şekerli ama kilo aldırmıyor. hem zayıflatıyor hem şeker isteğini azaltıyor. Tarçın kan şekerini düşürüyor ayrıca.benim kadar çikolta yiyen yoktur. ben de çok etkili oldu denemeni öneririm. içerisine tadı güzelleşsin istersen yeşil elme dilimle beklet yumuşayana kadar.

Meraba, okulum sabah 8.40 akşam 3.45 , gidip gelme falan derken ancak şimdi yazabiliyorum.

Bu diyeti örnek alarak: Benim Küçük Mucizem: Beslenme Önerileri 1

her gün 8 porsiyon ekmek, 2 porsiyon süt, 4 porsiyon et, 3 porsiyon meyve ve 10 yemek kaşığı sebze yemeği hakkı verdim kendime.

Bugün de programım şöyleydi:

9.00- 1 simit
12.00- 4 yk kavurma, yağsız salata, 1 kutu ayran
16.50- 10 yk nohut, 1 bardak süt, yağsız salata

Çeyrek simit= 1 porsiyon ekmek
4 kaşık kurubaklagil= 1 porsiyon ekmek
1 köfte kadar et= 1 porsiyon et
2 bardak ayran= 1 porsiyon süt

Yani 10 kaşık sebze yemeği, 3 porsiyon meyve, 1.5 porsiyon ekmek, 0.5 porsiyon süt hakkım var.

merhaba melek ben. ben de suçluordum kendimi pirzola yedim diye kavurma yemişsin rahtladım birazcık. etle yeşillik berber yersek etin kilo yapmsını önlüyormuş. daha doğrusu protein yanında yeşillik ıspnk yeşillik salata vs. et de protein olduğu için işe yarar. bilginize

Tek eksik su, onu da içmek için daha vaktin var

cep telefonuma pedometer yükledim tatlım onunla sayıyorum

düzelticem kuzucuk. onlr vereceğim kilo frkları birazdan girip düzelteceğim. teşekkürler. sen de mi 8. gruptaydın? grubumuzda kaç kişi var acaba?
seninle birlikte 15 kişiyiz.izinliler hariç.

merhaba kızlar ben 2 yıl aradan sonra işe başladım ve gündüz çok aktif olamayabilirim ama akşamları burdayım sakın beni bırakmayın bu kilolarım nasıl gider yoksa

ben bayramda çok kaçırmadım ama regl oldum onun etkisiyle biraz çikolata höplettim
bakalım cuma görcez:18:

bıünkü menüm

sabah
1 mandalina
1 dikim peynir
4 zeytin
çay

öğlen
taze fasulye zeytinyağlı
kıymalı makarna

arada
1 elma

akşam
çorba
biraz sulu köfte

2 lt su
1 yeşil çay
spor yok

Günaydin kizlar... uzun zamandir pek ugrayamadim..bayram telaşı bazı problemler vs...derken...

Sizler nasilsiniz?? Kilolar ne durumda??

Sanirim ben aldim bi kaç kilocuk :)))
inşallah sorunlar hallolmuştur canım hayat o kadar kısa ki çok takmamaya çalış
aldığın kilolar için

sen bu azimle 63 görürsün kesin bacım

ortalık kızışıyor

Ya kızlar ben gun icinde cok istahsizim ama gece 2 gibi delicesine aCikiyorum...gece yemek direk kilo biliyorum ama bi kac gundur durum böyle ((
canım gündüz yemediğin için olabilirmi eee gecede kız yoruyorsa çok normal açıkman
ablacım sabah tartılacağım iddalı olarak başlıorum bir ayda 5 kilo kesin vereceğim hatta veremezsem takımdan ayrılacagım o kadar iddalıyım...

wavvvvv çok iddialı gördüm seni ayyy ben ayda 5 kilo versem ne süper olurdu ha

ben akşam tartıldım çok çıktım umarım yanlıştır yoksa çok üzüzlürüm
bayram dönüşü tamam ama okdarda çok olmamalı:26:
sabah tartılayım bakalım nasıl çıkacak
sakın akşam tartılma çok çıkıyor o yüzdende hiç moralini bozma yarın wc ye çıktıktan sonra tartıya çık eminim çom daha az çıkacaksın
ekmek bence fazla olmuş ben ekmek düşmanıyım çünkü
ve akşam fasulye yanına yoğurt yiyebilirdin yoğurt yağ yakımını hızlandırıyor

Ayy canim işe baslamissin hadi hayirli olsun :)))

Bugunku menum

sabah
1 dilim ekmek
1 domates
azcik peynir

ogle
1 kasik kavurma
ayran

aksam
salata

su: 2.5 lt
2 fincan yeşil cay

bugun sabah ve ogle yedim inşallah gece yine acikmam :)))))

Sabah
30gr peynir
3 zeytin
2 dikim ekmek

Ara
2 küçük mandalina

Öğle
1 simit

Ara
75 gr gofret

Akşam
Közlenmiş patlıcan
100 gr et

Ara
4 çatal yaş pasta ;((

Su 7 bardak
Spor 30 dk

İnşallah ya akşam fazla kaçırdım gibi :) eşim yüzünden oldu ama bişey yemiyosun sütün kesilecek felan diyerekten yedirdi bana :)

Cnm menün gayet güzel tek tavsiyem sabahı biraz güçlendir yumurta domates peynirle felan

Sabah
30gr peynir
3 zeytin
2 dikim ekmek

Ara
2 küçük mandalina

Öğle
1 simit

Ara
75 gr gofret

Akşam
Közlenmiş patlıcan
100 gr et

Ara
4 çatal yaş pasta ;((

Su 7 bardak
Spor 30 dk

Öğleden sonra kaçamağın çok olmuş akşam yemeğinden sonra pasta olmasaydı ve suyunda 2,5 lt olsaydı daha iyi olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…