Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın,güzel mutlu bir pazar günü diliyorum
dışarı çıkıyorum birazdan, tüm gün olamayabilirim.cepten bakmaya çalışırım fırsat bulunca

bugünkü menüm
sabah.1 dilim ekmek, biraz patates kızartması,
biraz biber kızartması, çay, 1 yumurta sarısı
öğleden sonra.1 porsiyon kısır
akşam:3 tane bisküvi çay, çekirdek biraz
spor yok
menün hatalarla dolu,sağlıklı diyebilecek hiç bir şey yok

ama ama ablacım hatrım ıcın bı kere daha dusun
yok mervecim düşünecek bir tarafı bile kalmadı

canım yaş la birlikte metabolizmada yavaşlıyor,insülün direncine baktırmışmıydın?

Menü ve spor çooook güzel gerçekten protein diyeti olduğu belli
evet protein ağırlıklı 3 günlük şok diyetim.bugün 3.günü.yarın başka listem olacak.

menün sağlıklı bir menü olabilirdi,ben beslenme açısından yetersiz gördüm.

Kizlar kusura bakmayin dunden beri giremedim yarin dogum gunum var sozlum geldi batmana yarin ankaraya donecek bende takima. Cok kacamak yaptik ama vaziyet fena:-(
doğum günün kutlu olsun yağmurumkaçamaklara dikkat

günaydın,güzel mutlu bir pazar günü diliyorum
dışarı çıkıyorum birazdan, tüm gün olamayabilirim.cepten bakmaya çalışırım fırsat bulunca
günaydın ablacım , ıyı gezmelr benm yerımede gez

anladım ablacım kararımdan dönmem dıyorsun

Bugün kocaman bir balık yiyerek telafi ederim ablacım :)

Bugün kalktığımda saat 14:17 yi gösteriyordu nasıl bir baş ağrısıyla kalktım. İlacım var sırf onu içmek icin hali hazırda iki sigara böreği vardı onu yedim mini boydu Allahtan:) 1 tanede elma sonra tabi mide bulantısıyla uğrastım. Yemek yiyeceğim ama yok midem bulanır. Kilo vereceğim haftaya bayrama kadar acaba 52 olabilir miyim 54 olmuştum dün tartıldığımda.

merhaba kızlar nasılsınız inş. iyisinizdir. bugün tartıda 69,3 kilo görerek mutluluğum kat kat katlandı :) fazla giremiyrum yurtta olmama rağmen yediklerime deli gibi dikkat ediyorum. bazen yememem gereken şeyler çıkıyor onlardan minimum tüketmeye çalışıyorum. arkadaşlarım bir 5 kilo daha ver süper olacaksın diyor. ben 55 kiloyu görmek istiyorum.

gezmenın adı yorgunluk derler ablacım
aynen tatlım
yarın da ingilizce kursum başlıyor ilk günüm
bildiğin heyecan sardı
aöf sınavlarımada çalışmaya başlamam lazım ufaktan yoksa yetiştiremicem.ilk sınavlarıız aralıkta.
bir yandanda yeni evle uğraşıyorum,eşyasıydı ıvır zıvırıydı bir ton iş.en zoru da kararsız kalmak:44:

kararszlıktan bende cok nefret ederım abla, ama bıseyı hemn alıncada daha guzelını bulup uzuluyorm, benımde bı suru planım var ama bı turlu düzene oturtamadım napcam bılmıyorum hele kı arada planımda olmayan seylerde dahıl oluveriyor :26:ıngılızceyı sevmıyorum ben bıraz Almancam vardı onuda unutmuşum

ayy ben bide terazi burcuyum,kararsızlıklar kraliçesiyim yani
benimde yabancı dilim almancaydı lisedeyken,ingilizceyle uzaktan yakından alakam yok ama bu sene ve gelecek sene ingilizce dersim var o yüzden mecbur kaldım anlayacağın yoksa dersten kalıcam bariz

bir söz vardır,''biz plan yaparken hayat bize gülermiş ''diye
oluruna bırak tatlım su akar yolunu bulur

aynen ıngılızce benımde alakam yoktu hıc . lısedeyken cok cektım soz güzelmiş ablacım herseyı oluruna bırakmalı ınsan o zaman

bugünkü menüm bişi anlamadım ama

ılık limonlu su

kahvaltı
sucuklu yumurta
2 dilim ekmek
6 tane patates kızartm sı
zeytin peynir
domates salatalık yeşillik

öğlen cheescake
şekersiz nescafe

akşam
2 kaşık pilav
1 kepçeçorba
1/4 kek

su 3 lt
spor yok
bir adaçayı

menüm,
3 günlük şok diyetimin 3. ve son günü

sabah

ballı limonlu sıcak su

kahvaltı

beyaz peynir
1 bardak süt
1 haşlanmış yumurta

ara
1 muz
1 su bardağı light süt

öğlen
ızgara et
salata

ara
yarım nar
1 çay bardağı light süt

akşam
ızgara et
salata

ara
yeşil çay

2,5 litre su (gün içinde)

spor :60dk
adımsayar: 10000

canım doğum günün kutlu olsunn

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere

Doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yıllara :))

Hepinize cok tesekkur ederim. Super bir hafta sonu gecirdim. Kacamaklarim oldu ama cok hareketliydi. Sözlümle gecirdigin ilk dogum gunumde herseye degerdi.

Allah kolaylik versin ablacim. Sen ingilizceyide basarirsin...

1+
günaydın hanımlar dun gıremedım .
sabah babam benı dayın vefat ettı dıye uyandırdı apartopar hazırlanıp çıktık.ben gece gerı dondum annemler kaldı.
cenazeden dolayı gıremedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…