Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

iyi akşamlar,
bir karar aldım ve sizinle paylaşmak istiyorum.şu andan itibaren 8.takım kaptanlığını bırakmış bulunuyorum.sevgili yardımcım efsax,takımla çok güzel ilgilenir.kendide uygun görürse kaptan olmasını istiyorum ve mervecim yani efsax sayesinde gözüm arkada değil.
kendisine bir yardımcı da yetiştirir:KK34:
geldiğinde konuyu konuşur,sevgili püsküüte bildiririz.

bende takımın üyesi olarak devam edicem.
tüm arkadaşlarıma,istedikleri kiloya inebilmelerini diliyorum.

bir kusurum olduysa affola,hakkınızı helal edin:KK54:

En Büyük TÜRKİYE:KK8:329.ETAP SPOR LİSTEMİZ:KK8:En Büyük TÜRKİYE

maviask:KK19:310dk:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::KK42::KK8::KK8:
yagmur3872:KK9: 210dk :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
sky87:KK9:180dk :KK9::KK9::nazar::nazar:
moni:KK9:135dk:KK9::nazar:
adayaren38:KK9:80 dk:KK9::nazar:
rabia1984:KK9:75dk:KK9::nazar:
[tr]

329.ETAP
En Büyük TÜRKİYE:nazar:320.ETAP DERECELERİ:nazar:En Büyük TÜRKİYE

1.cirkinordekyavrusu % 1,20 :KK19: :nazar: :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::119::119::119::119:
2.maviask %0,73 :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::119::119::119:
3.alsen/rabia1984 % 0,59:nazar::nazar::KK9::KK9::119::119:
4.yagmur3872 % 0,46:nazar::KK9::119:
5.iris % 0,31:nazar::KK9::119:
6.moni % 0,22:nazar::KK9::119:
7.adayaren38 %0,15:nazar::KK9::119:
8.sky87 %0,11:nazar::KK9::119:

Son düzenleme:
iyi akşamlar,
bir karar aldım ve sizinle paylaşmak istiyorum.şu andan itibaren 8.takım kaptanlığını bırakmış bulunuyorum.sevgili yardımcım efsax,takımla çok güzel ilgilenir.kendide uygun görürse kaptan olmasını istiyorum ve mervecim yani efsax sayesinde gözüm arkada değil.

Ya moni çok iyi bir takım kaptanısın şahsen ben kendi adıma çok memnundum elbette efsax arkadaşımızda çok iyi ama bırakmasan daha iyi olurdu gibime geliyor.

En Büyük TÜRKİYE:KK8:329.ETAP SPOR LİSTEMİZ:KK8:En Büyük TÜRKİYE

maviask:KK19:310dk:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::KK42::KK8::KK8:
yagmur3872:KK9: 210dk :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
sky87:KK9:180dk :KK9::KK9::nazar::nazar:
moni:KK9:135dk:KK9::nazar:
adayaren38:KK9:80 dk:KK9::nazar:
rabia1984:KK9:75dk:KK9::nazar:
[tr]

329.ETAP
En Büyük TÜRKİYE:nazar:320.ETAP DERECELERİ:nazar:En Büyük TÜRKİYE

1.cirkinordekyavrusu % 1,20 :KK19: :nazar: :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::119::119::119::119:
2.maviask %0,73 :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::119::119::119:
3.alsen/rabia1984 % 0,59:nazar::nazar::KK9::KK9::119::119:
4.yagmur3872 % 0,46:nazar::KK9::119:
5.iris % 0,31:nazar::KK9::119:
6.moni % 0,22:nazar::KK9::119:
7.adayaren38 %0,15:nazar::KK9::119:
8.sky87 %0,11:nazar::KK9::119:

Spor da birinci, kilo vermede ikinci olmuşum geçen haftaki iznimin acısını çıkartmışım demek ki:)) Kilo veren herkese teşekkürler. Yeni yürüşten geldim hemen dün ve bugün + 50 dk larımı ekleyeyim:) Şimdiden 130 dk lık yürüş oldu.

Ya moni çok iyi bir takım kaptanısın şahsen ben kendi adıma çok memnundum elbette efsax arkadaşımızda çok iyi ama bırakmasan daha iyi olurdu gibime geliyor.

Spor da birinci, kilo vermede ikinci olmuşum geçen haftaki iznimin acısını çıkartmışım demek ki:)) Kilo veren herkese teşekkürler. Yeni yürüşten geldim hemen dün ve bugün + 50 dk larımı ekleyeyim:) Şimdiden 130 dk lık yürüş oldu.
çok teşekkür ederim tatlım düşüncelerin için:KK16:
inan hiç istemezdim fakat bende kırılıyor ve üzülüyorum,çabam sadece kilo verebilmemiz içindi.burada hepimiz aynı amaç uğruna bulunuyoruz,kimimizin çok kimimizinde vermesi gereken daha az kilosu var. ama amaç ortak.
söylediklerimle yanlış anlaşıldığımıda gördüm,amacım kimseyi kırmak incitmek değil, haddim de değil.o şekilde anlaşılıyorsamda çok üzülürüm.neyse canım yazacak o kadar çok şey varki...:KK14:

bu arada çok çok tebrik ediyorum tatlım:KK54:

iyi akşamlar,

ablacım olmaz ole sey , kaptanlığı bırakmakta neyın nesı ben bı daha dusunmenı ve bızım kaptanımız olarak kalmanı ıstıyorum emınım dıger arkadaşlarda aynı fıkırdedır lütfen ıkırma bızlerı:KK16:

iyi geceler,

3 günlük şok diyetimin 2.günü

sabah

ballı limonlu sıcak su

kahvaltı

beyaz peynir
1 bardak süt
1 haşlanmış yumurta

ara
yarım nar
1 çay bardağı light süt

öğlen
ızgara et
salata

ara
yok(dışardaydım)

akşam
5 adet çiğköfte(liste dışı)
beyaz peynirli salata
1 kase yoğurt

ara
yok(çiğ köfte yiyince ara öğünü yapmadım)

2,5 litre su (gün içinde)

spor :180dk
adımsayar: 15000

bugünkü mesaj sayım :8

Son düzenleme:
ablacım olmaz ole sey , kaptanlığı bırakmakta neyın nesı ben bı daha dusunmenı ve bızım kaptanımız olarak kalmanı ıstıyorum emınım dıger arkadaşlarda aynı fıkırdedır lütfen ıkırma bızlerı:KK16:
mervecim düşüncelerin için teşekkür ederim ama kararımı verdim canım,artık takım üyesi olarak devam edicem.
sorumluluk sana kalıyor ben sana güveniyorum:KK54:

bugünkü menüm
sabah.1 dilim ekmek, biraz patates kızartması,
biraz biber kızartması, çay, 1 yumurta sarısı
öğleden sonra.1 porsiyon kısır
akşam:3 tane bisküvi çay, çekirdek biraz
spor yok :KK50:

Kızlar troidime de baktırdım çok şükür hiçbir problem yok peki neden kilo veremiyorum ben üniversite yıllarında 52 53 kilodayken bile biraz rejim yapsam hemen kilo verirdim şimdi 70 ken bile veremiyorum sizce neden böyle diyetisyen şeker ve troidime baktırdı ikisi de normal çıktı bakalım Pazartesi günü görüşmemizde ne diyecek

iyi geceler,

3 günlük şok diyetimin 2.günü

sabah

ballı limonlu sıcak su

kahvaltı

beyaz peynir
1 bardak süt
1 haşlanmış yumurta

ara
yarım nar
1 çay bardağı light süt

öğlen
ızgara et
salata

ara
yok(dışardaydım)

akşam
5 adet çiğköfte(liste dışı)
beyaz peynirli salata
1 kase yoğurt

ara
yok(çiğ köfte yiyince ara öğünü yapmadım)

2,5 litre su (gün içinde)

spor :180dk
adımsayar: 15000

bugünkü mesaj sayım :8

Menü ve spor çooook güzel gerçekten protein diyeti olduğu belli

Kızlar troidime de baktırdım çok şükür hiçbir problem yok peki neden kilo veremiyorum ben üniversite yıllarında 52 53 kilodayken bile biraz rejim yapsam hemen kilo verirdim şimdi 70 ken bile veremiyorum sizce neden böyle diyetisyen şeker ve troidime baktırdı ikisi de normal çıktı bakalım Pazartesi günü görüşmemizde ne diyecek

Belki gizli şeker olabilir. Onu da ölçtür bir arkadaşım da ancak gizli şeker testinde anlaşılmıştı o da kilo veremiyordu.

Sabah : 1 dilim ballı ekmek - rezene çayı

Öğle : cicibebe-süt

Ara : kuruyemiş

Akşam : peynirli salata (içine herşey koydum: kıvırcık - göbek - dereotu - havuç - salatalık - domates - yeşil zeytin - beyaz peynir )

Kizlar kusura bakmayin dunden beri giremedim yarin dogum gunum var sozlum geldi batmana yarin ankaraya donecek bende takima. Cok kacamak yaptik ama vaziyet fena:-(

Sabah : 1 dilim ballı ekmek - rezene çayı

Öğle : cicibebe-süt

Ara : kuruyemiş

Akşam : peynirli salata (içine herşey koydum: kıvırcık - göbek - dereotu - havuç - salatalık - domates - yeşil zeytin - beyaz peynir )

canım güze bir menü maşallh sana
cicibebe süt seviyormusun:KK1:

günaydınnn güzel bir kahvaltı yaptım öğlende arkadaşlarla buluşucam akşama yemeğe davetliyim
görüşürüz

X