Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ahhh o bir dilim kek olmasaymış yoksa menü güzel:KK34:

sanırım sayfanın başında yaşadığınız sorunlar bölümü var oraya bi yaz istersen

2-kek acıktım ondan ama o 1 dılım kekı 3 saatte yedım her saat 1 ısırık :KK70:
yoğunluktan fırsat olmadı yemeye.

tabiki canım izinli yazıyorum bu hafta:KK34:

yüzme harika bir spordur pıtırcığım,senin adına sevindim.
evet bir beslenme planı yapmalısın,sen zaten neyin yenip neyin yenmemesi gerektiğini çok iyi biliyorsun:KK34:

tatlım,bende gerçekten çok üzüldüm ve kızdım sitemlerim o sebepleydi:KK34:

yazımdan çıkardığın sonuç bu ise zaten cevaplayacak bir durumda kalmıyor.tekrar açıklama yapmayacağım.
sana güzel bir gelecek ve en kısa zamanda ideal kilona kavuşmayı diliyorum.

sen ve bir kaç arkadaşımız da ttizlikle uyuyor.

seninle ilgili bir sıkıntı yok tatlım:KK34:buraya vakit ayırabilme çabanı görüyorum ve taktir ediyorum.her zaman kurallara uygun davranıyorsun,her ne olursa olsun bildiriyorsun.özeninden dolayı teşekkür ediyorum:KK54:

evet canım performans uygulamasından dolayı cezayı aldık.kaçamaklarla ilgili ceza zaten kurallarda yazıyor.ama ...aması da var işte...

kurallarımızda var,uygulayan yok malesef...

tatlım o tür bir cezamız zaten takım kurallarımızda var.
benim düşünmem ve karar vermem gereken konu vardı,kararımı aldım.artık kararlarım doğrultusunda buradayım.

4-
uygulayan baskalarda varsa sorun yok abla uygulanmıyor gıbı geldıama gözdende kaçmış olabılrı.neyse zamanla herkes uygular

sagol ablam.zayıflamak amacım oyuzdne mumkun olduğunca takıbe calısıyorumda su boğazımı tutamıyorum sorun o ıste :KK43:(

kaçamak kurallarını ozaman cıddılestırelım abla.cezaları duzenleyelım ve herkesten uyacağı sozu alalım ve uygulamaya başlayalım her kaçamakta ceza verelim gun sonu herkeste bırbırını takıp eder.sen sunu yedın cezan var dıye ensonda sen onaylarsın sonra 1 haftalık surede tamamlamaya calısır kısıde.uygulamaya alalım.ve cezalar net olsun.
1 dılım kek 100 twist
1 porsıyon baklava(4 dılım)100 mekık vs tarzı
yada yenılen 100 calorılık tatlı 100 twist vs tarzı cezayı acık net yapalım.

5*

dun cenazeden dolayı evden sabah erkeneden abartopar çıktık yemek yemeden yolda poğaça flan yedım.yanı duzenlı bır menü olmadı oyuzden dunkı menumu vermeyecegım.

cumartesı menü

sabah.
5 zeytın
1 dılım ekmek
ara
1 bardak cay
ogle
çeyrek dılım ekmekte yağsız tost
aksam
6 köfte
2 çatal patates
2 çatal bıber kızartması
2 dılım ekmek
ara
cay

spor
30 dk yuruyus bantında yurume

iyi akşamlar,
bir karar aldım ve sizinle paylaşmak istiyorum.şu andan itibaren 8.takım kaptanlığını bırakmış bulunuyorum.sevgili yardımcım efsax,takımla çok güzel ilgilenir.kendide uygun görürse kaptan olmasını istiyorum ve mervecim yani efsax sayesinde gözüm arkada değil.
Kendisine bir yardımcı da yetiştirir:KK34:
Geldiğinde konuyu konuşur,sevgili püsküüte bildiririz.

Bende takımın üyesi olarak devam edicem.
Tüm arkadaşlarıma,istedikleri kiloya inebilmelerini diliyorum.

Bir kusurum olduysa affola,hakkınızı helal edin:KK54:

6--neeeeeeeeeeeeee??????????????????????

iyi geceler,

3 günlük şok diyetimin 2.günü

sabah

ballı limonlu sıcak su

kahvaltı

beyaz peynir
1 bardak süt
1 haşlanmış yumurta

ara
yarım nar
1 çay bardağı light süt

öğlen
ızgara et
salata

ara
yok(dışardaydım)

akşam
5 adet çiğköfte(liste dışı)
beyaz peynirli salata
1 kase yoğurt

ara
yok(çiğ köfte yiyince ara öğünü yapmadım)

2,5 litre su (gün içinde)

spor :180dk
adımsayar: 15000

bugünkü mesaj sayım :8

7-su sok dıyetını bızle paylasırmısın abla

Günaydın zayıflamacı topikolarımmmm :KK3::KK3::KK3:
Kaçamaksıız bir haftasonu geçirmşsinizdir inşallah....Ben dün 1 adet puding yedim ,al bana al bana :KK22::KK22::KK22:

Hepinize cok tesekkur ederim. Super bir hafta sonu gecirdim. Kacamaklarim oldu ama cok hareketliydi. Sözlümle gecirdigin ilk dogum gunumde herseye degerdi.
her doğum günün bir öncekinden güzel olsun:KK16:

Allah kolaylik versin ablacim. Sen ingilizceyide basarirsin...
sağol canım benim inşallah:KK54:

1+
günaydın hanımlar dun gıremedım .
sabah babam benı dayın vefat ettı dıye uyandırdı apartopar hazırlanıp çıktık.ben gece gerı dondum annemler kaldı.
cenazeden dolayı gıremedım
başınız sağolsun canım allah kalanlara sabır ve güzel ömürler versin:KK54:

4-
uygulayan baskalarda varsa sorun yok abla uygulanmıyor gıbı geldıama gözdende kaçmış olabılrı.neyse zamanla herkes uygular

sagol ablam.zayıflamak amacım oyuzdne mumkun olduğunca takıbe calısıyorumda su boğazımı tutamıyorum sorun o ıste :KK43:(

kaçamak kurallarını ozaman cıddılestırelım abla.cezaları duzenleyelım ve herkesten uyacağı sozu alalım ve uygulamaya başlayalım her kaçamakta ceza verelim gun sonu herkeste bırbırını takıp eder.sen sunu yedın cezan var dıye ensonda sen onaylarsın sonra 1 haftalık surede tamamlamaya calısır kısıde.uygulamaya alalım.ve cezalar net olsun.
1 dılım kek 100 twist
1 porsıyon baklava(4 dılım)100 mekık vs tarzı
yada yenılen 100 calorılık tatlı 100 twist vs tarzı cezayı acık net yapalım.
tamam şekerim o halde seni kaçamak polisi yapalım,yakala ve cezalandır:KK16:

6--neeeeeeeeeeeeee??????????????????????
:KK1::KK1:

7-su sok dıyetını bızle paylasırmısın abla
liste zaten şok diyet:KK1: bi ara toptan yazarım yine:KK34:

defterimi kalemimi ing sözlüğümü aldım geldim:KK1:
şimdide ara öğünümü yapıyorum birazdan hazırlanıp çıkıcam,bugün ilk dersim başlıyor 1 ile 16 arası kurstayım,tenefüste bakarım fırsat bulursam:KK1:bana dua edin kocaman öpüldünüz:KK54:

defterimi kalemimi ing sözlüğümü aldım geldim:KK1:
şimdide ara öğünümü yapıyorum birazdan hazırlanıp çıkıcam,bugün ilk dersim başlıyor 1 ile 16 arası kurstayım,tenefüste bakarım fırsat bulursam:KK1:bana dua edin kocaman öpüldünüz:KK54:

Kolay gelsin ablacim:-)

Menü bildirimi

sabah
1 kase nesfit

öğle
1 kase kremalı sebze çorbası
1 tabak tas kebabı
1 kutu ayran

akşam planım
2 köfte
zeytinyağlı kereviz
salata....