Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kiloları gıdım gıdım veriyorum :) Bugün tartıldım tam 54 geldim. Tabi dün o bağırsak çalıştırıcı ilaçtan içtim. Bağırsaklar boşalınca hemen fark ediyor. İnşallah reglim bitince hatrı sayılır bir miktarda gitmiş olur artık 53 lere adım atmak istiyorum hedefim 1 kasıma kadar 50 kiloya ulaşmak.

Girebilecek durumda olup da girmedim diye bir şey yok sanırım böyle bir düşünce yer edinmiş takım kaptanının aklında ama öyle değil zaten eve geldiğim saatte buraya yazdım ama daha öncesinde yazamazdım evet herkesin bir işi gücü ilgilendiği çocuğu ve bir evi var biliyorum ama hiç kimse kusura bakmazsa belki bende sizin geldiğiniz yere gelebilmek geleceğimi kurabilmek adına tabiri caiz ise eşşek gibi çalışıyorum ve aklım burayla birlikte ikiye bölünüyor her neyse yazılanları okudum ve son kararım takımdan çıkmak bu hafta geleyim öbür hafta giderim diye bir durumum da yok benim öyle bir şey yapmadım hiç bilirsiniz ya da bilmezsiniz kendime göre gayet haklı sebeplerim var benim.
Bir de bildirim yapmadığım için takımın ceza aldığını da kabul etmem ben ben kilo bildirmediysem takımın diğer üyeleri de iyi kilo vermedi demek ki .. derece alınca sevilip almayınca kızılan bir durum gördüm bu hafta hepinize kolay gelsin kızlar sadece bu kptanın yazısı uyarı niteliği taşımayıp beni kırdı o yüzden bu kadar uzun yazdım umarım hepiniz güzel güzel veririsiniz kilolarınızı bende devam edeceğim buna tabi ki ama burda olmayacağım hepinize kolay gelsin

2 dunki menü -
sabah
1 dılım ekmek
domates
5 zeytın

ara
1 bardak sekersız cay
1dılım kek
ogle
3 kasık pilav
2 kasık salata
1 dılım ekmegın 1/4 ü

aksam
6 kasık pilav
2 kasık yoğurt
1kase tarhana çorbası

spor
20 dk kosu bantında yuruyus

3
isyan edıyorum su sıteye sabah gırılememesıne.hanımlar neyapmak lazım kıme demek lazım gıremıyorum sıteye sabahleyın

4+

su mesaj numaralandırmaya bır ben uyuyorum sanırım

5- nice15 cnm sende benim gibi yap olmazsa birgün önceden yani perşembeden bıldır kılonu olurda giremezsem diye girebilrsen cuma gunu tekrar bıldırır guncellersın.ben sabahları sıteye gırıs problemı yasadıgım ıcın olasılı durumlar ıcın perşembe aksamından bıldırıyorum olurda gırebılrsem guncellıyorum yada aynı dıyorum gıremezsem zaten kaptanımız aynen aksam belırttıgımı alıyor.boylece kılo bıldırımını kaçırmamış oluyorum.

6-kaptan bazen gıremıyorum ısyogunlugu vs.den dolayı ama cuma gunu bıldırmının kaçırmamaya çalışıyorum.
hıc olmadı perşembeden bıldırım yapıyorum tok tok olculup kı bıldırımı kaçırmayım dıye.
normal zamandada gıremedıgımde önceden bıldırmeye çalışıyorum yada bıldıremezsem ılk ısım bıldırmek oluyor .bu sorun olmaz umarım?

7-
ayse abla kaptanım ceza 0,28 den dolayı dımı 0,30 kuralıvardı sanırım.
hepımız aynı amaçla buradayız herkes kendı yoğunluğunda buraya zaman ayırıp kılo vermeye çalışıyor ama malesefki hepımız zaman zaman kaçamaklar yapıyoruz-hatta bazen engel olamayıp abartıyoruz.buda bızım cuma gunu tartıta az kılo vermemize yada almamıza neden oluyor.Artık işi sıklaştırsak.Ceza uygulamasına başlasak ve cezamızı yapsak yapmayana tekrar ceza versek.
kaçamak yaparken zamanla cezalardan dolayı vazgecerız.tabı bu cezalar mekik koşu yuruyus vs tarzı spor cezaları.
özellikle mekik cezası hepımız mekıkde zorlanıyoruz 50 mekık çekmek bıle bazen ıskence geliyor ınsana.ama tatlı yedıgımızde ceza olarak ornek 200 mekık versek yapmayınca ceza artsa zamanla sırf bundan dolayı yemeyız. DD
tabi cezamızı cekerkende bahane ıle sporda yapmış oluruz oda ayrı mesele.
arkadaşlar katılırmı onerıme bılmıyorum ama deneyebılırız gıbı geliyor.

8- 14 takımda buna benzer uygulama vardı.bızde gelıstırebılırız buna benze seyı .
her tatlı aburcubur pasta ıcın bır cezamız olur böylece menusunde belırten kısıye ceza verırız.kısı o cezayı -cezanın ağırlığına gore-o gun veya hafta ıcınde yapmasını sart koşarız.cuma bıldırım yapar yapmamışsa cezasına yapmadığı ıcınde bır ceza ekleriz

Sabah

2 dilim börek

Öğle ve akşam birlikte

1dilim börek
Yarım dilim kek
1 büyük dolma
Küçük kase mercimek salatası

Su 2 lt
Spor yok

ılık limonlu su

kahvaltı

5 zeytin
1 dilim peynir
2 ceviz
domates salatalık
2 erik
peynirli omlet
ıhlamur

arada 1 kuru hurma
1 kayısı
1 yaprak çikolata

öğlen 1 ç.b antep fıstığı

arada 1 erik

akşam
6 yemek kaşığı kabak yemeği
salata
3 kaşık yoğurt
1 kepçe çorba

su 3 lt
spor yok
2 bitki çayı

inşallah hedefine ulaşırsın bende bi 5 kilo daha versem süper olacak ama hedefim tabiki 58

ahhh o bir dilim kek olmasaymış yoksa menü güzel

3
isyan edıyorum su sıteye sabah gırılememesıne.hanımlar neyapmak lazım kıme demek lazım gıremıyorum sıteye sabahleyın
sanırım sayfanın başında yaşadığınız sorunlar bölümü var oraya bi yaz istersen

bence süper olur bu bahaneyle spor yapmış oluruzkaptanım sen nerdesin

Bugünkü menüm

Sabah
2 ince dilim kepek ekmek
1 dilim peynir
Ara
1 sade nescafe
1 yeşil elma
3 dilim gofret
1 çokonat
Akşam
1 kase çorba
4 yağsız köfte
1 dilim ekmek

Gofret ve çokonat nedir bu aralar benim şekerli şey düşkünlüğüm bugün yürüyüş yapabilir miyim bilmiyorum inşallah bir gayret kalkıp yururum. En azından bugünkü kaçamakları telafi için.

tabiki canım izinli yazıyorum bu hafta

Yüzme kursuna yazıldım!

Hafta sonları birer buçuk saat, bugün başlıyorum.

Ayrıca bir beslenme planı yapmalı mıyım?

Tavsiyeleriniz var mı?
yüzme harika bir spordur pıtırcığım,senin adına sevindim.
evet bir beslenme planı yapmalısın,sen zaten neyin yenip neyin yenmemesi gerektiğini çok iyi biliyorsun

tatlım,bende gerçekten çok üzüldüm ve kızdım sitemlerim o sebepleydi

yazımdan çıkardığın sonuç bu ise zaten cevaplayacak bir durumda kalmıyor.tekrar açıklama yapmayacağım.
sana güzel bir gelecek ve en kısa zamanda ideal kilona kavuşmayı diliyorum.

4+

su mesaj numaralandırmaya bır ben uyuyorum sanırım
sen ve bir kaç arkadaşımız da ttizlikle uyuyor.

seninle ilgili bir sıkıntı yok tatlımburaya vakit ayırabilme çabanı görüyorum ve taktir ediyorum.her zaman kurallara uygun davranıyorsun,her ne olursa olsun bildiriyorsun.özeninden dolayı teşekkür ediyorum

evet canım performans uygulamasından dolayı cezayı aldık.kaçamaklarla ilgili ceza zaten kurallarda yazıyor.ama ...aması da var işte...

kurallarımızda var,uygulayan yok malesef...

bence süper olur bu bahaneyle spor yapmış oluruzkaptanım sen nerdesin
tatlım o tür bir cezamız zaten takım kurallarımızda var.
benim düşünmem ve karar vermem gereken konu vardı,kararımı aldım.artık kararlarım doğrultusunda buradayım.

güncel liste

***8.TAKIM 330.ETAP***

Moni(90,8/ / /% )
sky87 (91,6/ / / % )
Nice15( 62,8 / / / % )
yagmur3872 (65,2/ / /% )
turuncu ( 69,5/ / / % ) izinli
iris ( 63,5 / / /% )
alsen (67,8 / / / % )
efsax(75,9/ / / % )
cirkinordekyavrusu (66,0/ / /% )
adayaren38 (67,8/ / /% )
rabia1984 (84,1/ / /% )
TheBeyin (65,2/ / /% ) kendi isteği ile ayrıldı
maviask (54,2/ / /% )
phalanx(65,9/ / /% )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…