Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar merhaba..bugun firsat bulup giremedim kizim saolsun evin geryerini dagittigi icin ev topla temizle sonra arkadaslara gittim oturmaya eve geldim şimdi. ..

valka arkadas bir suru pasta borek yapmis amaaaaaa bi lokma bile yemedim cuma oncesi diye :)))) o guzel sofradan bi parca peynir ve domates salatalikla kalktim kendimi de cokkk tebrik ettim valla :)))

Bende seni tebrik ederim :)

valla bende tebrik ediyorum ben olsam kesin yerdim

Ben olsam affetmezdim işte ordan kaybediyorum

bugünkü yemeğimide tamamladım

sabah:
ıhlamur
peynirli 2 yumurtalı omlet
1 dilim peynir
3 adet ceviz
domates salatalık
2 tene erik

öğlen
4 dilm kavun
1 ç.b kuruyemiş

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
1 tabak zeytinyağlı kabak
1 s.b ayran
1 lahmacun

2 tl su içtim 3 lt tamalarım
1 tane yeşil çay

60 mekik
10 dk gagnam zıpırlarla
1 saat yürüyüş yaptım zıpırlarla

Cokkk guzel :))) ozellikle aksam yemegini erkenden yemene bayildim :))

Selam kızlaar yoktum nedeen çünkü kurabiye yapıyodum ama bi sorun canın çekti ondan mı diye hayır ben sadece pasta börek tatlıgibi şeyler yapmayı çok seviyorum iki tane yedim ama daha da yemem

ayse abla merhaba sanırım izinden dönmem lazım ama safra kesemden ameliyat oldum 2 gün önce onun için dönemiyorum bu durumda ne olcak diyet yapamıyorum normal beslenmiyorum suanda gruptan cıkarılacakmıyım

selam canım hoşgeldin,çok geçmiş olsun rabbim şifa versin.
gruptan çıkarılmayacaksın tatlım,izin süreleri en fazla 6 ay olabiliyor eğer 6 ay foruma uğramassan o zaman diskalifiye ediliyorsun.
sen 322.etapta izne ayrılmışsın yani 1,5 ay olmuş,4,5 ay daha izin kullanabilirsin.ne zaman istersen de dönebilirsin ama şöyle bir durum var izinlilerin ne zaman döneceklerini bilmediğimiz için takıma yeni üyeler alıyoruz ve takım üye sayısı da dolmuş oluyor şu an öyle bir durum var.takım sayımız çok fazla ,geldiğinde yerimiz olur umarım.

Son düzenleme:
selam şekerlerim
ve artık yarın sabah itibariyle rejimime kaldığım yerden devam edicem,akşamları düzenli menülerimi göreceksiniz
şimdiye kadar napıyodunki? diyenler için açıklıyım
ben rejime haziran itibariyle ara vermiştim çünkü yazın yemek düzenim olmuyor çoğunlukla da yazlıkta olduğum için liste falan uygulayamıyorum.tabii kilocukları alıp yazı bitirdimbugünde son kaçamaklarımı yaptım
yarından itibaren gitsin kilolar inşallahh

2- dunk menü
sabah

1 domates
8 zeytın
1dılım ekmek

ara
1 bardak nescafe 2 dılım kek

ogle

5 kasık bulgur pilavı

aksam
8 kuru köfte
2 çatal patates kızartma
2 çatal bıber oldurme
2dılım tambugday ekmegı

ara
4 bardak sekersız cay
1 avuç cekırdek

spor 20 dk kosu bandı

Son düzenleme:
3-kaptan herkes mesajı numaralandırcak dedın ama ben dışında kımse yapmıyor vazmı gectık numara ısınden :S

4--hımmm doğru olabılır cnm bazen ınsan aynı kıloda takılıp kalıyor

Kızlar veremiyorum bu işte bir aksilik var bazal metabolizmam 1300 cal çıktı diyetisyen de 1600 callik liste verdi ve 2 haftadır gram gram veriyorum kendisine dedim çık diye verdiği kalori hayır diyo hün içinde senin de aktiviten var diyo ama demekki yetmiyo bu hafta 1 kilo veremezsem Pazartesi ne kadar diyetisyene gitmeyeceğim ayda 250 tl de para bayılıyom kadına

3-kaptan herkes mesajı numaralandırcak dedın ama ben dışında kımse yapmıyor vazmı gectık numara ısınden :S
canım unutuyorlardır,vazgeçmedik herkes numaralandıracak.sen unutmuyorsun ne kadar güzel

kızlar bu arada yarın gün sonunda mesajlarınızı sayıcam bilginize

Son düzenleme:
yarın en geç 11 e kadar kilo,spor bildirimlerimizi yazıyoruz unutulmasın kızlar

yarın bildiremeyecek olanlar bu akşamdan yazabilir,tüm 8.takım ve eski 12.takım üyeleri buradan bildirimlerini yapsın lütfen.
ben 12.takımın son listesini yarın hesaplayıp yayınlayacağım.

***8.TAKIM 327.ETAP***

Moni(92,9/ / /% )
hrnsnr ( 55,0/ / /% )
sky87 (92,0 / / / % )
kelebeklerhepbekler (89,5 / / /% )izinli
Nice15( 62,0 / / / % )
yagmur3872 (66,6 / / / % )
turuncu ( 69,9 / / / % ) 317.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 9 a bölündü
iris ( 67 / / /% )yeni üye hedef kilo 55
alsen (70,2 / / / % )yeni üye hedef kilo 58
efsax(78,1/ / / %) 325. etapta izne ayrılan üye geri döndü . kilosu 2 ye bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%

8.takım kaptanı:moni
kaptan yardımcısı:efsax

14/09/2013 tarihi itibari ile;

8.TAKIM KURALLARI:

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:00 kadar yüzde hesabı ile bildirmekle yükümlüdür...

*cuma kilo bildirimlerinde, mutlaka o haftaki yapılan sporların toplamı da yazılacak.

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

* Her üye günde en az 5 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 5 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar.

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

* yeni üyenin deneme süresi 4 haftadır,yeterli paylaşım ve takıma uyum sağladığı kanaatine varılınca listeye dahil edilir.

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

* Takım kuralları ilerleyen zamanlarda güncellenecek ve yeni kurallar eklenecektir.

MUTLAKA OKUYUNUZ...!!!
***13. takımdan alıntıdır***
Yukarıda belirtilen kurallarımız uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım,birbirimize destek olalım.

EK OLARAK;
Kardeş takımlarımız: 3. ve 5. takımdır.
kardeş takımlarımızın arada sırada topikleri ziyaret edilecek ve yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım edilecek.
aynı şekilde bizimde yardıma ihtiyacımız olduğunda yardım istenilecek.

şu 3 linkdeki güncellemelerin son sayfalarını hergün okuyun,takip edin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-15.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...mans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-934.html

HER ÜYE TAKIM LİSTESİNİ HAZIRLAMAYI ÖĞRENMEK ZORUNDADIR

1- YARIŞMACININ VERDİĞİ/ALDIĞI KİLONUN YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
Formülümüz şu şekilde:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100
Örnek: Yarışmacı 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61-60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,82

TAKIM YÜZDESİ HESAPLAMAK

yüzdeleri toplanarak, kişi sayısına bölünüyor...

SPOR KONUSU İSE ŞU ŞEKİLDE;

spor başlangıç >>cuma günü sabahı
spor bitiş >>perşembe akşamı

yani cuma günü sporlarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar gelecek haftaya dahil ediliyor...

kilomuzu ve sporumuzu şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…