Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın hepinizee
Dün tartıda 66,4 görmüşken bugün 65,4 gördüm o kadaar sevindim ki anlatamam cumaya kadar bunu koruyabilirim umarım

Kız sen hala o modda mısın ?
Bak ne diyom - 36 yaşındayım diyom - gerçekten daha hayatın başındasın ve anlattığın kadarıyla karşındaki insan için bırak hayatını 1 gününü bile harcamaya değmez ,neyi düşünüyosun....İşin başında bitmiş işte ,buna sevin bence ,ya daha sonra sorunlar yaşasaydınız ,ayrılsan olmaz devam etsen olmaz...
Biz yaşıyoruz mesela ara sıra , boşansan olmuyo barışsan olmuyo ortada kalıyoz , bi de aynı evin içindesin mecburen , çocuk da var ,saçmasapan bi hale geliyo ilişki

Ahhhh diyorum , şimdi bekar olsam Yapacak o kadar çok şeyim var ki
Hayatının kıymetini bil , önce kalbini hafiflet ,sonra da bedenini

gunaydın kızlar ,hepınıze bol neselı gunler ınsallah

cok gecmıs olsun cnm verılmıs sadakatınız varmıs
tsk ederım tatlım benım ınsallah ole olucak tek umudum o zaten vaktı zamanı gelseydı olurdu napalım nasıp kısmetmıs
kızlar pedometreyi indirdim uygulama sorun çıkarmazsa benide alın listeye...
tamm tatlım eklerım
valla cnm ne dıcemı bılemedım ekmek pılav cıkolata kek
cok can sıkıcı bir durum ya.. normalde pazar pazartesi tartida 54.4 u gordum bugun neden 55 kilo yani ozellikle oyle ogunlerimde fazlalikta yok aksine fitness filanda yaptim sinir oldum yahu
canm hergun tartılma , regl donemın falan yaklastıysa vucudun su toplamıs olabılır yada odem falan baska seylerden dolayıda tutmus olabılırsın odem atıcı caylar ıcebılırsın (avakado yapragı , mısır puskulu, kıraz sapı buna bırebır)
Günaydınnnn zayıflamacı topikolarımmmm

Nasılsınız ,eyisinizdir ,az yemişsinizdir işallah amin.....

Ben akşam planladığım gibi yedim ama Umayı uyutma işi uzun sürdüğünden 9 da anca yedim
gunaydınn tatlımm, erken kalkıyorsunuz ne guselgercı benmde son gec kalkma gunlerım
günaydın dicem ama bana gün aydınlanmadı çıksın şu dişler artık ya
gunaydın cnm ufklık dıs mı cıkartıyor
ayse abla merhaba sanırım izinden dönmem lazım ama safra kesemden ameliyat oldum 2 gün önce onun için dönemiyorum bu durumda ne olcak diyet yapamıyorum normal beslenmiyorum suanda gruptan cıkarılacakmıyım

cok gecmıs olsun cnm, gruptan cıkma durumunu bı sekılde ayarlarız tatlım sen merak etme ıyıslemeye bak sen bıra n once don aramıza

Günaydın hepinizee
Dün tartıda 66,4 görmüşken bugün 65,4 gördüm o kadaar sevindim ki anlatamam cumaya kadar bunu koruyabilirim umarım
gunaydın cnm tebrık ederım

kendımle bas basa kalınca bole oluyor cnm kendımden fazla kacamıyorum ama hepsını bırakıcam arkamda dolu dolu bı hayat yasıcam yapmak ısteyıpte yapamadıgım yada erteledıgım herseyı yapıcam kalbımıde bedenımıde hafıfletıcem

Teşekkrüler canım :)

kalma o zaman kendinle başbaşa ,dinleme kendini ,at kendini sokağa...ahhh ah bi ben salsam kendimi sokağa
sen gel benim kıpırığa bak ,hem kafan dağılır , ben de az gezeyim ha ,olmaz mı

kalma o zaman kendinle başbaşa ,dinleme kendini ,at kendini sokağa...ahhh ah bi ben salsam kendimi sokağa
sen gel benim kıpırığa bak ,hem kafan dağılır , ben de az gezeyim ha ,olmaz mı

kız ınsan enınde sonunda kalıyor kendıyle dun gece bı yattım ay uyku akıyor gozlerımden dusunmekten uyuyamadım saga don yok sola don yok artık donmekten yorudumda ole uyuyakaldım bakayım cnm yakınsan bana seve seve bakayım banada mesgale olur

hee ,uyuyamadın mııı ..bak sana moralini düzeltecek bişey söyleyim ,bu akşam mışıl mışıl uyu ; 1,5 senedir uyumuyom ben Yani bi bıraksalar 3 gün deliksiz uyurum da uyutmuyo velet .....

Tamam , sarıyerdeyim ben ,sen enrdesin adresi ver getiriyom haftasonu

ufaklık uyutmuyordur senı cocukları asırı sevıyorum ama kendım cocuk sahıbı olmaktan korkuyorum aslında kız benım aılem kutahyada ben manısadayım sımdı ıse burdurdayım

ufaklık uyutmuyordur senı cocukları asırı sevıyorum ama kendım cocuk sahıbı olmaktan korkuyorum aslında kız benım aılem kutahyada ben manısadayım sımdı ıse burdurdayım

Benimde içimde aşırı bi çocuk sevgisi var Bende diyorum hemen evlensem de çocuğum olsa falan filan vıdı vıdı vıdı

uzakmışın ama olsun,kargoyla yolalrım ben

Benimde içimde aşırı bi çocuk sevgisi var Bende diyorum hemen evlensem de çocuğum olsa falan filan vıdı vıdı vıdı

kız sen cocuk sahıbı olmak ıstıyormussun ben cocuk sahıbı olmaktan korkuyorm onu yetıstırememekten guzel bı hayat sunamamaktan hep dıyorum dogurursamda 1 tane dogururum hatta tartısma konumuz oluyordu cocukları sevıyorsun ama 1 cocuk sahıbı olmak ıstıyorsun dıye

hiç belli olmaz canım 1 mi olur 2 mi

diyet listelerinde güzel valla ben çözemedim senin vücudu

ya bazen vucut dırence gecıyor ole oluncada kılo veremıyor bıde ınsanın kılo verırken takılıp kaldıgı kılolar olurmus kıloluyken uzun sure o kılolarda kaldıgı kılolar anlatabıldım mı bılmıyorum
ornek :) dıyelm ben 103 kıloya kadar cıkarken bı sure 70 kıloda uzun bı sure kaldım , 103 kılodan 70 kıloya kadar guzelce dustum ama sımdı 70 te takılıp kalıyorum bunun nedenı kılo alırkennde 70 tekı kılomu uzun sure korumamdan kaynaklanıyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…