Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Cnm annem yaptı organik :) emzirince canım çok tatlı istiyo krizleri durduruyorum :)

Cnm gece çok acıkıyorum mesela bu gece doymadı oğlum bi türlü 2 saatte bi emzirip sütümü sağdım. Gece de acıkınca peynir-ceviz yedim.

emziriyosan herşey mübah o zaman bacım,ye gitsin
ben bu kiloları emzirirken aldım zaten ,sütüm çok azdı ,artırayım diye bi başladım sonra da saldım bu hale geldim

evet uyur uyanık ciyaklama hali ,dişler geliyor hayırlı olsun

öyle planlıyorum ben de , önce zayıflama sonra sıkılaşma
kuruyemiş konusuna katılıyorum ,evde de kalmamıştı alayım bugünlerde

canım umay ismi dikkatimi çektide kız ismi galiba
anlamı nedir?

islamiyet öncesi türklerde kadınları ve çocukları koruyan tanrıça demek canım

Bu arada ben regl oldum ,sanırım cumaya çok hafif giremiycem

Yanlis gruba yazmisim kizlar :)) ben de diyorum bi izin kullandim takim nekadar degismis

Son düzenleme:
Selam kızlar bende regl oldum çok şiş hisediyorum kendimi ya aslında çok da yemedim regldendir di mi :26:
Bu hafta az bile olsa kilo verdiğimi görmek istiyorum

selam kızlar,felaket gripim hapşırmaktan neredeyse gözümü açamıyorum

günaydın güzel bayanlar keyifler yerindedir inşallah

bende kahvaltımı yaptım

2 peynirli yumurta
2 zeytin
domates salatalık yeşillik
ıhlamur
2 tane ceviz
2 tane erik
güzel kahvaltı

hoşgeldin canım,güzel geçmiştir tatilin umarın, evindede güle güle otur
bu cuma listeye dahil ederim ,yeni kurallara bir kaç gün önce geçtik,takım olarak izinler sebebiyle zor bir yaz geçirince kurallarında katı olması kaçınılmazdı.tatlım ilk sayfada yeni kurallarımız ekli

tatlım güzel menülerle geçirilmiş güzel bir günekmek hiç mi yemiyorsun?

canım az az ara öğünler yapmak aslında çok faydalı.meyveleride yanında yoğurtla yiyebilirsin yada süt içebilirsin meyve şekerini düzenliyor ve acıktırmıyor.

Cnm annem yaptı organik :) emzirince canım çok tatlı istiyo krizleri durduruyorum :)
tatlı krizlerine tarçınlı süt öneriyorum canım

Cnm gece çok acıkıyorum mesela bu gece doymadı oğlum bi türlü 2 saatte bi emzirip sütümü sağdım. Gece de acıkınca peynir-ceviz yedim.
tatlım aynı şekilde sanada tarçınlı ılık süt öneriyorum yatmadan önce hem açlık hissetmessin hem rahat uyursun.

***8.TAKIM 327.ETAP***

Moni(92,9/ / /% )
hrnsnr ( 55,0/ / /% )
sky87 (92,0 / / / % )
kelebeklerhepbekler (89,5 / / /% )izinli
Nice15( 62,0 / / / % )
yagmur3872 (66,6 / / / % )
turuncu ( 69,9 / / / % ) 317.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 9 a bölündü
iris ( / / /% )yeni üye hedef kilo
alsen ( / / / % )yeni üye hedef kilo

8. TAKIM ORTALAMASI:%

iris ve alsen hedef kilonuz nedir? ve 12.takıma geldiğinizdeki kilonuz kaçtı? bu iki bilgiyi acilen cevaplamanız gerekiyor.

efsax ve koizumirisa bu hafta izinden dönmek isterseniz listede olabilirsiniz.

Son düzenleme:

Ama beni unutmussun (((

kızlar ,12.takım olarak son listenizi hazırladım.kurallar gereği bu hafta 12.takım olarak listedesiniz, transferleriniz belirtilecek ve sonraki etapta,12.takımdan gelen üye olarak geçeceksiniz.bu haftaki paylaşımlarınızı ve kilo bildirimlerinizi 8.takımdan devam edeceksiniz.ben cuma günü bildirimlerinizi hesaplayıp listenizi paylaşıcam.gerekli diğer tüm açıklamalarıda yazdım

**12.TAKIM 327. ETAP**

dalin26 ( 74.5 / / /% ) izinli (gelmez ise)
değişimgünlüğüm ( 63,0/ / /% )izinli
cirkinordekyavrusu (68,0/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor
adayaren38 (69,0/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor
rabia1984 (86,0/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor
luveyla (68.8/ / /% ) izinli
TheBeyin (66,0/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor
maviask (55,4/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor
phalanx(67,7/ / /% )8.takıma transfer olmak istiyor

12.TAKIM ORTALAMASI %

dalin26 ( 74.5 / / /% )izinli yazılacak bildirim yapmadığı taktirde (döndüğünde 8.takım,yada istediği takıma geçebilir)

benbirtaneyim ( 72.4/ / /% )326.etapda ,kilo bildirip geri dönmek üzere ayrıldı.(döndüğünde 8.takım listesinde olacak)
luveyla (68.8/ / /% )327.etap izinli (döndüğünde 8.takım listesinde olacak)
değişimgünlüğüm ( 63,0/ / /% )327.etap izinli(döndüğünde 8.takım listesinde olacak)

değişimgünlüğüm,luveyla ve benbirtaneyim;sizler izinlisiniz fakat istediğiniz taktirde 8.takımda paylaşımlarda bulunabilirsiniz.izinden döndüğünüzde zaten takımdasınız.

henüz listeye girmemiş olan alsen ve iris,direk 8.takım listesinden başlayacaklar.

Hayırlı olsun listemiz bu hafta 12.grup takımı olarak son bildirimlerimizi yapacağız.

Bugün çok kötü hastayım kızlar kolu kanadım kalkmıyor.Akşam kızım rahatsızdı şimdide ben bugün ne yedim ne yemedim, yediklerim tat bile vermedi.Bugün fazla paylaşım yapamadım, beni bugünlük affedin.

öğlen menüm

1 tane yeşil çay
1 kase dondurma(150kalori)
1 tane erik

akşam yemeğimi şimdi yicem sonrada bişi yemicem

1 tabak erişte
4 kaşık ıspanak
zeytinyağlı limonlu brokoli
salata

günlük su 3 lt tamalıyorum
sporda kızımla 30 dk yürüdüm dışarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…