Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

sabah
1 dılım ekmek
ufak peynır 5 zeytın
çeyrek domates

ara
2 bardak cay
2 milföy böreği

ögle
7 kasık pilav 3 kasık fasulye 5 kasık yoğurtlu havuç

aksam
9 kasık bulgur pılavı 4 kasık yoğurt

ara
1 avuç cekırdek

spor yok ( toplantıya gıderken gıydıgım topuklu ayağım vurdu su toplatıda ayağım acıdığı ıcın yuruyemıyorum topallıyorum oyuzden
bugun bıraz daha topladı gıbı bakalım aksama kosu bantı ıns

kaptan numaralandırma yapcakmıyız?mesajlarda pek numara gormuyorum uygulanıyormu uygulanmayacakmı anlamadım ben :S
numaralancaksa numaralayayım ama numaralandıran pek kımse yok :S

selam kızlar
nasılsınız bugün
ben çok yoğunum bugün yüksek lisansa başvuru yaptım birde onun teleşı vardı heyecen vardı
çok gergindim
çok şükür atlattım

cnm hayırlı olsıun başvurun.emınmısın yüksek lısansdan ben yaptım valla bazen yapmasaydım dıyorum.stres sıkıntı bunalım depresyon hepsını yasıyorsun (ben yasadım yanı.)ıns tabı senın böyle olmaz.
hangı bolum cnm

giremeyeceğini önceden bildirdiğin için sorun yok

canımcım,12.takım dağılmak üzereydi bazı sorunlardan dolayı,bizimde izinler sebebiyle sayımız 5 e düşmüştü.bizde her iki takım için birleşme kararı aldık

geçmiş olsun tatlım,oyy çok acır

cumartesı donerım demıstım ama kendımı 2 gun toplayamadım dun geldım neyse dondum .tabı su dıyetı sıklaştırmam lazım zıra durum hıc ıyı degıl ( enson kılo almıştım (
ANLAdım abla.sımdı kac kışı olduk forum bayaga hareketlenmıs de yenıler kendını toplu bır maılde tanıtsan ben kım yenı kım ızınden dondu anlayamadım.

coksagol abla cok acıyor 3 gundur topallıyorum ((( havada soğuk acık ayakkabı gıyemıyorum mecbur sporlada gıtsem degdukce acıyor ıns bugun bıraz daha geçerse acısı spora baslıycam kosu bandında

Günaydın kızlar bana akıl verin evde koşu bandım var fakat işe gitmek için günde 4 saat yol gidip geliyorum sabah 6 da evden çıkıp 4 de geliyorum ve 9 aylık bebeğim var gelince onunla ilgilenmek zorundayım ayrıca okulda bütün gün ayaktayım köy öğretmeliyim ve 4 sınıfı birden okutuyorum hem öğretmen hem müdür hem de hizmetlinin ;(( ben nasıl spor yapacağım eve gelince g halim kalmıyor ki ;(((

günaydın kızlar yogunluktan kendime gelemedim. diyete bile konsantre olamıyorum. bugünden sonra düzenli hayata geçmem lazım... yoksa çoooook zayıflarm ben:))

Bütün hafif arkadaşlara günaydınnnn....
Akşamı hafif yiyerekten geçirmişsinizdir inşallah

ayy benim gibi bir köy öğretmeni daha buldum ne güzel:)) bebek olmasa yapardın inan ama bebekle zor. birleştirilmiş sınıf okutmak başlı başına spor. evdeki bebeğin öylesine. eğer ilave spor yapmaya çalışırsan bu sefer okuldaki performansın düşer bebeğinle ilgilenemezsin.

günaydın güzel bayanlar keyifler yerindedir inşallah

bende kahvaltımı yaptım

2 peynirli yumurta
2 zeytin
domates salatalık yeşillik
ıhlamur
2 tane ceviz
2 tane erik

Yanlışlarla dolu bir liste bence
Öğlen pilav akşam pilav 2 tanede börek
Biraz daha dikkat etmelisin

Son düzenleme:
günaydın güzel bayanlar keyifler yerindedir inşallah

bende kahvaltımı yaptım

2 peynirli yumurta
2 zeytin
domates salatalık yeşillik
ıhlamur
2 tane ceviz
2 tane erik

senin kahvaltılarını seviyorum ben ya ne güzel yapıyosun akşam benim yazdıgımı görsen bu ne ya dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…