Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gunaydinlar herkese.....uykusiz bir gece gecirdim yikiliyorum resmen...
diş sıkıntıları mı sizde de :KK5:

günaydın kızlar yogunluktan kendime gelemedim. diyete bile konsantre olamıyorum. bugünden sonra düzenli hayata geçmem lazım... yoksa çoooook zayıflarm ben:))

diyete konsantre olma ,hafifliğe konsantre ol şekerim :KK8::KK8::KK8:
düşünsene seneye yaza incecik salına salına giricez :KK76::KK76::KK76:

...2...

sabah
1 dılım ekmek
ufak peynır 5 zeytın
çeyrek domates

ara
2 bardak cay
2 milföy böreği

ögle
7 kasık pilav 3 kasık fasulye 5 kasık yoğurtlu havuç

aksam
9 kasık bulgur pılavı 4 kasık yoğurt

ara
1 avuç cekırdek

spor yok :KK43:( toplantıya gıderken gıydıgım topuklu ayağım vurdu su toplatıda ayağım acıdığı ıcın yuruyemıyorum topallıyorum oyuzden :KK43:
bugun bıraz daha topladı gıbı bakalım aksama kosu bantı ıns :KK70:

o nasıl bir ara ,milföy böreği nedir :KK47:
pilav da yanmiş :KK50:

hiç beğenmedi iriss :KK53:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar bana akıl verin evde koşu bandım var fakat işe gitmek için günde 4 saat yol gidip geliyorum sabah 6 da evden çıkıp 4 de geliyorum ve 9 aylık bebeğim var gelince onunla ilgilenmek zorundayım ayrıca okulda bütün gün ayaktayım köy öğretmeliyim ve 4 sınıfı birden okutuyorum hem öğretmen hem müdür hem de hizmetlinin ;(( ben nasıl spor yapacağım eve gelince g halim kalmıyor ki ;(((

bende de aynı sorun var canım ,çalışıyorum ve onu uyutunca bütün enerjim bitmiş oluyo...onun peşinde koştuklarımı spora sayıcam artık naapiyim....moni kaptanım da anlayışla karşıladı sağolsun :KK9::KK9::KK9:

Merhaba 8.ci takım.

Eskilerden pek kimseleri göremedim ama sanırım ayşe abla (moni) takım kaptanlığına devam ediyor.
Ayşe abla 2 aylık bir aradan sonra tekrar takıma dönüyorum.Uzun bir tatil dönemi geçirdim.Ardından ev taşıma ve internet bağlatma derken 1 aylık tatil 2 ay oldu.Bu süre zarfında kilo almadığım için çok mutluyum.Hatta ramazan sonu şuan ki kilomdan 2 kg daha eksiktim ama biraz salınca tekrar aldım kiloyu.Bu cuma beni de listeye dahil edebilirsiniz.
Takımda yeni kurallar var mı acaba ?

...5....

günaydın güzel bayanlar keyifler yerindedir inşallah

bende kahvaltımı yaptım

2 peynirli yumurta
2 zeytin
domates salatalık yeşillik
ıhlamur
2 tane ceviz
2 tane erik

bu gidişle 36 beden olcan sen bacımmm :KK9::KK9::KK9:

ben akşam yemeğimi 16.30 da yedim sonra bişi yemedim sadece su ve çay:KK9:

ne güzellll :KK9:

Son düzenleme:
Dereotlu yumurtA - domates - peynir - salatalık - biber - yeşil zeytin - siyah zeytin ezmesi - az bal - az reçel - 2 dilim tam tahıllı ekmek - rezene çayı

reçel yemeseydin ya bacım :44:
azıcık yemişin zaten bişey olmaz :KK51:

Dereotlu yumurtA - domates - peynir - salatalık - biber - yeşil zeytin - siyah zeytin ezmesi - az bal - az reçel - 2 dilim tam tahıllı ekmek - rezene çayı
biraz ceviz fındık yemeyi denedini hem tok tutar hem besin değeri çok fazla
bende de aynı sorun var canım ,çalışıyorum ve onu uyutunca bütün enerjim bitmiş oluyo...onun peşinde koştuklarımı spora sayıcam artık naapiyim....moni kaptanım da anlayışla karşıladı sağolsun :KK9::KK9::KK9:
canım haklısın yoruluyoruz ama akşam umay uyuduktan sonra uyumasada olur mekik çekebilirsin hem belin kalın sanırım:KK34:
ben kızla beraber plates yapıyorum o da oyun sanıyor eğleniyor
...5....

bu gidişle 36 beden olcan sen bacımmm :KK9::KK9::KK9:

ne güzellll :KK9:

bende bu g.t olduğu sürece zor be bacım

Bugün hiç menü yazmamışım bu arada ,topluca yazayım ;

sabah
1 haşlanmış yumurta
dil peyniri
domates salatalık yeşil biber maydanoz
şekersiz çay

öğle
ton balıklı salata

akşam
zeytinyağlı kabak
salata

su : hergün düzenli 2 litre içiyorum.
spor : umay :KK53:

Bugün hiç menü yazmamışım bu arada ,topluca yazayım ;

sabah
1 haşlanmış yumurta
dil peyniri
domates salatalık yeşil biber maydanoz
şekersiz çay

öğle
ton balıklı salata

akşam
zeytinyağlı kabak
salata

su : hergün düzenli 2 litre içiyorum.
spor : umay :KK53:

güzel menü ama hiç meyve yememişsin ara ögün olarak meyve ekleyebilirsin:KK34:

canım haklısın yoruluyoruz ama akşam umay uyuduktan sonra uyumasada olur mekik çekebilirsin hem belin kalın sanırım:KK34:

evet belim kalın hem de oldukça :KK47:
umay 10 gibi uyuyo ,onunla spor yapmama imkan yok ,zaten günboyu birlikte değiliz eve gelince anca onunla ilgileniyorum...uyuduktan sonra da yemek /ev işi anca yapıyorum...kişisel bakım bile zor benim için , spor imkansız gibi bişey :KK50:

güzel menü ama hiç meyve yememişsin ara ögün olarak meyve ekleyebilirsin:KK34:

meyve pek yemiyorum ...hem de ara öğün bana mantıksız geliyo ,sürekli bişeyler yiyo gibi hissediyorum ,hem de meyve yiyince daha çok acıkıyorum...

hamile kalmadan önce diyetisyene gitmiştim ,ara öğünlü bi listeyle 1 ayda 2 kilo almıştım :KK52::KK52::KK52: benim bünyeye ters ara öğün :KK51:

ama senin gibi ceviz fındık fıstık daha mantıklı ,karatay teyzeminki gibi senin beslenme :KK34:

Cnm gece çok acıkıyorum mesela bu gece doymadı oğlum bi türlü 2 saatte bi emzirip sütümü sağdım. Gece de acıkınca peynir-ceviz yedim.

Bu cocuk beni oldurcek :KK66:) dolaşmaya ciktik ya bi sn durmazmi ibsan ille yurucem diyo :))) onun peşinde bir saatlik yuruyusun yaktigi kalori ne ola ki :)))))

diş sıkıntıları mı sizde de :KK5:

valla diş mi kuş mu bilemedim ana gece uyur uyanik bi aglama krizidir gidiyo :KK43:((

ne güzelllll...ama hiç yemeden duramam kii , tansiyonum düşüyo hemen kafagöz dönüyo hemen :111::111::111:
umay ın peşinden koşmak için enerjiye ihtiyacım var benim :KK56:

:)))) bende bugunden itibaren denicem aksami cok hafif gecirmeyi bakalım nolcek :)))

umay 10 gibi uyuyo ,onunla spor yapmama imkan yok ,zaten günboyu birlikte değiliz eve gelince anca onunla ilgileniyorum...uyuduktan sonra da yemek /ev işi anca yapıyorum...kişisel bakım bile zor benim için , spor imkansız gibi bişey :KK50:
o zaman hedef kilona ulaşana kadar böyle devam edersin umayda biraz büyümüş olur sonra sıkılaşmak için sporu düşünürsün

meyve pek yemiyorum ...hem de ara öğün bana mantıksız geliyo ,sürekli bişeyler yiyo gibi hissediyorum ,hem de meyve yiyince daha çok acıkıyorum...

hamile kalmadan önce diyetisyene gitmiştim ,ara öğünlü bi listeyle 1 ayda 2 kilo almıştım :KK52::KK52::KK52: benim bünyeye ters ara öğün :KK51:

ama senin gibi ceviz fındık fıstık daha mantıklı ,karatay teyzeminki gibi senin beslenme :KK34:
o zaman öğlen yemeğinde bir avuç kadar kuruyemiş ye

Cnm gece çok acıkıyorum mesela bu gece doymadı oğlum bi türlü 2 saatte bi emzirip sütümü sağdım. Gece de acıkınca peynir-ceviz yedim.

evet iyi yapmışsın süy yoğurt kefir tüketebilirsin mesela

canım umay ismi dikkatimi çektide kız ismi galiba
anlamı nedir?

Bu cocuk beni oldurcek :KK66:) dolaşmaya ciktik ya bi sn durmazmi ibsan ille yurucem diyo :))) onun peşinde bir saatlik yuruyusun yaktigi kalori ne ola ki :)))))

valla diş mi kuş mu bilemedim ana gece uyur uyanik bi aglama krizidir gidiyo :KK43:((

:)))) bende bugunden itibaren denicem aksami cok hafif gecirmeyi bakalım nolcek :)))

ama sen emzirmiyormusun:44:

ayy benim gibi bir köy öğretmeni daha buldum ne güzel:)) bebek olmasa yapardın inan ama bebekle zor. birleştirilmiş sınıf okutmak başlı başına spor. evdeki bebeğin öylesine. eğer ilave spor yapmaya çalışırsan bu sefer okuldaki performansın düşer bebeğinle ilgilenemezsin.

Sen nerde öğretmensin tatlım ben kayserideyim sınıfçı mısın

X