Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ablacım bu sorun cozuldumu bılmıyorum malum sehır dısındayım net ısını anca suan halledebıldım 12 . takımdakı arkadaslarımız cuma gunu kılolarını bıldırıp 12 .takım olarak sonkez ordan bıldırım yapacaklar ve transfer olmak ıstıyor dıye hepsının yanına not dusulecek bu bı kere daha olmustu sanırım baska bı takım la bırlesılmıstı yanlıs hatırlamıyorsam bu sekılde olmustu . tabı sevgılı puskuut baska bı onerı sundu bılmıyorum gecmıs baya olmus yavas yavas okuyorum

Son düzenleme:
Selam kızlar :) Sabah tartıldım gene 54.8 geldim ya. Ne güzel iki gün 54.4 çıkmıştım. Bakalım yarın kaç çıkarım. Bugün spor yürüyüşü yapamadım ama çarşı pazar dolaştım ona sayılır sanırım. Eve ancak bu saatte geldim öğle mecbur dışarda yedim.

Sabah
1,5 dilim ekmek
2 dilim peynir
Ara
1 lipton form çay
1 yeşil çay
Öğle
1 tombik tavuk
1 kutu ayran
Ara
1 limonlu soda

Su: 2 litre

Eve bu saatte geldiğim için ve fena başım ağrıyor ağrı kesici aldım bişey yiyemeyeceğim sanırım.

merhaba kızlar
oncelıkle aramıza hosgeldınız ben efsax yanı gercek adımla merve burda kaptan yardımcısıyım 23 yasındayım ve bekarım ve malesef hala ogrencılıkle ugrasıyorum , su sıralar ızındeyım Allah nasıp ederse cuma donucem ızınden ,sızlerıde tanımak ısterım umarım hep bırlıkte cok guzel kılolar verıcez aramza geldıgınıze cok sevındım topıgımız canlanmıs

menun gayet guzel cnm aksam yemegın eksık sadece gecmıs olsun az da olsa bıseyler yemeye calıs cnm gecenın ılerleyen saatlerınde bas agrın gectıgı zaman mutlaka karnının aclıgını hıssedeceksındır.

Cnm kilon 1-2 kilo bile düşse sporla sıkılaştığın için 4-5 gibi durur.

İnşallah canım ya. Bugün otobüse biniyodum bi tane kadın yersiz samimiyet çabasında bana hamilemisin dedi Yok dedim degilim. Normalde cok kilolu degilim ama kücük bir göbek olunca dikkat çekiyor tabi:) Sonra alışverişte Defactodan trençkot aldım S bedeni rahatlıkla oldu moralim yerine geldi:)

Elma ve üzüm yesem olur sanırım. Şimdi bu saate kalınca yarın sabah tartıldığımda hemen kiloda farkediyor. O yüzden biraz çekiniyorum aslında.

Elma ve üzüm yesem olur sanırım. Şimdi bu saate kalınca yarın sabah tartıldığımda hemen kiloda farkediyor. O yüzden biraz çekiniyorum aslında.

tabıkı olur cnm , hatta muz varsa muzun agrı kesıcı ozellıgı vardır onuda yıyebılırsın hemde tok tutar

Son düzenleme:
ayse ablam ve arkadaslar ben yemeklerımı ve ıcmemı bı sıteden takıp edıyordum bı ara hem kalorılerını bılıyordum hemde ne kadar su ıctım hangı ogun neyı yedım aksam yazarken kolaylık oluyordu.hemde yaptıgım sporlarda harcagıdım aktıvıtelerınde kalorılerını de takıp edıyordum sımdı ıse fittingo diye bi siteden sizlerede tavsıye ederım benım ıcın cok guzel kolaylık oluyor buna gore herseyımı dengelıyorum

54 kilo birine dediğine göre şaşırmış :) ben 54 olduğum gün 6 kişilik pasta yiyicem

Göbek için koltuğa otur belinden yukarısı aşağı sarksın birisi de bacağından tutsun öyle mekik çek fena karın kası yapıyo. Benim hamilelikten önceki karnım dümdüzdü hep böyle mekik çekerdim

Eşimin evde olduğu günler ben hep fazla kaçırıyorum :)

Sabah : domates - peynir - dereotlu yumurta - zeytin - salatalık - kıvırcık - tam tahıllı ekmek - rezene çayı - az bal ve reçel

Ara : beyaz leblebi ve şeftali

Öğle : salata - az bulgur - et yemeği

Ara : 2 küçük minicik ekler :)

1.5 saat yürüyüş

Bende şimdi kaydoluyorum umarım memnun kalırım :)

Öyle aşırı göbeğimde yok aslında ne alaka hamile dedi anlamadım :)) Göbek şişkinliği bende bak eklemeyi unutmuşum sabah erkenden okula gidiyorum evden sadece süt içip çıkıyorum süt şişkinlik yapıyor çok farkettiriyor ondan sanırım abes göründü. Haftada üç gün spora gideceğim orda eritirim göbeği inşallah :)

Ya canım ne güzel 54 kilodasın neden zayıflamak istiyorsun hala. Resmini koy da merak ettim 54 kiloda bi insan şişman olabilir mi ?

ekler dısında gayet guzel sendede aksam yemegı yok ekler yedıgın ıcın mı yemedın canm ,suyu ne kadar ıctın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…