Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Spordan geldim bir bucuk saat sürdü fitness aletlerle çalıştım fena terledim:)) Normalde günlük 50 dk yürüyüş yapıyorum terlerdim onun en az beş katı terledim :))) Gitsin kilolar hoca herkese özel çalışma planı hazırlıyor o plana göre yapacağım haftada üç gün gideceğim. Üç gün salona gidip geri kalan günlerde de günlük yürüyüş yapayım. Okula yürüyerek gidip geliyorum nerden baksan 35 dk günlük. Bir ayda dört kilo versem harika olacak.

Spordan geldim bir bucuk saat sürdü fitness aletlerle çalıştım fena terledim:)) Normalde günlük 50 dk yürüyüş yapıyorum terlerdim onun en az beş katı terledim :))) Gitsin kilolar hoca herkese özel çalışma planı hazırlıyor o plana göre yapacağım haftada üç gün gideceğim. Üç gün salona gidip geri kalan günlerde de günlük yürüyüş yapayım. Okula yürüyerek gidip geliyorum nerden baksan 35 dk günlük. Bir ayda dört kilo versem harika olacak.
bu spor temposuyla ve yediklerine dikkat ederek çok rahat 4 kilo verirsin canım,kilona göre günlük su ihtiyacını hesaplayıp suyunuda mutlaka içmelisin:KK34:

Sabah : domates - peynir - sucuklu yumurta - salatalık - kıvırcık - 1 dilim tahıllı ekmek - rezene çayı

Öğlen : yarım çorba - 2 yk kuru fasülye - sebzeli tavuk - 2 tatlı kaşığı irmik tatlısı

Akşam : 1 bardak süt - yarım bardak incir suyu

Ara : 2 Kremalı bisküvi

Bol bol yürüdüm
Sabah aç karnına 2 bardak ılık su içtim

Sabah kahvaltın ne güzel keşke bende yapabilsem ama mümkün degil bundan sonra ancak ekmek arası:) Okul sabah 7:10 baslıyor evden 6 bucukta çıkmam lazım. Ancak teneffüs arası yanımda ne varsa o evden süt içip çıkıyorum.

Harika :KK61:
Bu tempoyu bozma verirsin 4 değil 6 bile verirsin :)

bu spor temposuyla ve yediklerine dikkat ederek çok rahat 4 kilo verirsin canım,kilona göre günlük su ihtiyacını hesaplayıp suyunuda mutlaka içmelisin:KK34:

Su konusunda hiç sıkıntım yok:) Günde en asgari 2 litre iciyorum o yüzden hiç su hesabına girmedim. Zaten elimde yarım litrelik pet şişe olur evde sürekli içerim. 19 lt lik damacana üç dört günde biter.

bende yeşil çayımı içiyorum ama çok yorgunum kızda uyudu çayımı içip yatacagım hepinize iyi geceler olsun

Sabah kahvaltın ne güzel keşke bende yapabilsem ama mümkün degil bundan sonra ancak ekmek arası:) Okul sabah 7:10 baslıyor evden 6 bucukta çıkmam lazım. Ancak teneffüs arası yanımda ne varsa o evden süt içip çıkıyorum.

Benimde eşim hazırlıyor :) oğlum fırsat vermiyor. Cnm evde 5 dk da hazırlarsın yatmadan peynirini zeytinini yıka kapaklı bi kaba koy sabah kalkıp zaman kaybetmeden yersin :KK66:

Cnm kilon 1-2 kilo bile düşse sporla sıkılaştığın için 4-5 gibi durur.

Aynı durumdayız :) benimki de anneci kimsenin kucağında durmuyo. Yengeç burcu erkeği ondan mı acaba :) :)

Sanslisin erkek burcu erkegi anneci olur esimden biliyorum :)))

Şişkoyum şişkoyum şişkoyum kızlar psikolojim bozuldu yine

Tatlim ne güzel vermeye basladin killolarini lutfen psikolojini bozma....bi yola basladik hep birlikte verecez bu kilolari :)))))))

kızlar menümü yazıyorum.

sabah
2 küçük ay çöreği

öğle bir parça ekmek peynir domatas salatalık

akşam bir dilim papatya ekmeği tırşik (patlıcan yemeği gibi bir yemek ) küçük kase pilav çok az kavurma

yarım dilim pasta yarım bardak kola (düğünde malüm)

düğünde bol bol oynadım gün içinde de maalesef oturmaya vaktim olmuyor:KK43:(

su 3 litre :))

X