Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

menü gayet güzel afiyet olsun...

bugünkü menüm sabah 1 simit biraz peynir domates 2 bardak çay
öğle 1 kase çorba 1 dilim ekmek
akşam 5 6 kaşık taze fasülye 3 4 kaşık patlıcan salatası 1 kase çorba 1 dilim ekmek
su 1.5 lt
spor yok

Çok geçmiş olsun tekrar, İNŞALLAH ilaçlardan bir an önce kurtulup sağlığına kavuşursun.

her saat ayri misafir agirliyorz hergelenle servis yemek hic bitmiyo

sabah biraz kizartma iki dilim ekmek

ogle corba iki dilim tam bugday ekmegi biber kavurmasi

ara bir dilim ekmek biraz sucuklu yumurta

aksam iki kasik kuru fasulye
iki kasik pilav
bir tabak manti
biraz salata

sabah yar saat aksam bi saat yuruyus bir saatten fazla yigenlerle top oynama

su 2 litre:-(

biraz daha spor iyi gider :) dukanı bende düşündümde olmuo ya valla bak canım bende veriyorum hemde okdar kasmadan ne yemek varsa yiyorum sadece 4 5 kaşık olark :)iyisin bence :) ben tam olarak diyet lstelerine falan uyamayanlardanım ama 12günde 4.5 kilo vermeyi bu şekilde başardım canım ye ye ye ama az insan yemicem diyetteim diyince beyin farklımı çalışıyordur nedir:S bak zayıflara yiyorlar ama almıyorlar bizim gibi dikkat ettiklerinide sanmıyorum sadece biz fazla yedik oyüzden aldık onlar ise normal yiyorlar troidleri hızlı çalışanlardan bahsetmiyorum onlar çoookkk yeselerde almıyorlar sinir oluorum :) tatlı konusunu es geç onlar yesede yememeliyiz bence sadece o konu sıkıntılı ama yemekleri normal olarak ye işgenceye dönüştürme yağsız gram tuzsuz olmuyo ya benim fikrim bu sen nasıl düşünürsün bilmiyorum ama dediğim gibi ye her yemekten hatta börek çörek ne varsa ye ama ucundan 2 ısırıkta yeter nefsimizi körertmeye ama biz naptık çoookkk yedik o börekleri:) yemezsen daha çabuk gider ama 2 ay uzun sürsün be kardeşim ama işgencesiz sürsün :)

acı biber metabolizmayımı hızlandırıyormuş bak bilmiyordum :) menün güzel ama spor da yakışırdı bu menüye :)

Çok geçmiş olsun tekrar, İNŞALLAH ilaçlardan bir an önce kurtulup sağlığına kavuşursun.

saol cnm iyi dileklerin için :) ama bu ilaçları ölene kadar içmeliyim normale giriyor ama iyileştirmiyor bırakma ihtimalim yok sadece doz ayarlanıyor okadar malesef ama normale dönsünlerde başka ne isteyeyim :)

bugünkü menüm
sabah : 2 ince dilim ekmek arasına ince dilim kaşar tost yaptım ama yağ sürmedim ekmeği kızartınca ama yağsız olucak kıtır kıtır böyle kalorisi yarı yarıya düşüyormuş benden söylemesi :) +domates

ara: yarım kase cacık bol naneli

öğle :semizotu salatası

akşam: 4 kaşık patates yemeğinin suyunu süzdüm ezdim püre yaptım 4 kaşık pilavın üzerine böyleee yaydım 1bardak ayran evde yaptığım yoğurdumdan hiç ekmek yemedim

3.5 litre su içtim

5km yürüdüm 60dk
110mekik
500adım step
100 dambıl bunlarda 60dk kadar sürdü :) 2 saat hoooppp sporumda tamam

hımmm bu arada 1 çay kaşığı limonlu dondurma yedim :) dayanamadım napaım :) kendime işgencemi edeyim :)

menü gayet ıyı bence yalnız pulbıber su tuttuguıcın zayıflamanı engellemezmı?

kısır pilav ekmek hepsi bir arada olmasa iyiymiş canım

kesınlıkle ıyıydıde ıste mısafır olunca yedıgımı farketmedım (( bırde nezamandır kısır yememıstım 2 ay var sanırım canım cekmıstı (
su canımı neyapmam lazım sureklı bırseyler cekıyo

akşam 5 6 kaşık taze fasülye 3 4 kaşık patlıcan salatası 1 kase çorba 1 dilim ekmek
su 1.5 lt
spor yok

menü güzel cnm buarada aklında olsun sımıtın yanında ayran ıcersen susamdaki yağları yokedıyormus tabı sabah sabah ayran olmazda olurda oglen aksam fılan yersen aklında olsun

tuzdan yana sıkıntım yok ben tuzsuz yemek yıyorum dukan kıtabını okudum yulaf kepegı yok oyuzden zor olucak sanırım oyuzden dedıgın gıbı normal kısarak herseydenaz az yiyerek dıyet daha ıyı sanıtım.dedıgın gıbı 2 ısırıkta olsa canın cekınce nefsını korertmen lazım yoksa 1 dayanırsın 2 dayanırsın 3.üde fazlasıyla boregı yersın o daha kotu.
sen neguzel kılo vermıssın darısı bana ıns.
bayramdan çıktık bayramda yedım yedım sımdı toplamaya uğraşıyorum bugun annemler gıdecek ıste ben tek kalçam 2 günlük yemegım var onlarda bıtınce dıyet menusu yaparım kendıme daha ıyı olur.biraz daha spor yapıcaktım ama 4-5 km ıle yapınca 30 dkdan sonra dızı zorlanmaya başladı bıraktım sakatlık olmasın dıye ama buaksam bıraz daha arttırmak nıyetım bırde 2 hafta aradan sonra bındım kosubantınıa oyuzden bırden yuklenmedım.
buaksam annemler olmazsa kosu bantının yanına laptopu goturup fılm açıp oyle yuruyeyum dıyorum D belkı ozaman daha uzun bınerım

günaydın şekerlerim
güzel bir gün olsun,yarın tartı günü bugün gereken dikkati gösterelim

kısır,pilav,ekmek,patates tatlım bunlar bir arada olmamış
ve gerçekten merak ettim ,bunların içerisinde ekmekle yiyebileceğin hiç bir şey yokken o ekmeği neyle yedin:44:
kısır diyette yenebiliyor özellikle öğlen ve ikindide,akşam yemişsin çok bi zararı olmaz ama yanında pilav asla yememeliydin
su spor güzel tatlım

pıtırcığım ,ekmekler
bütün olarak güzel

su 1.5 lt
spor yok
tatlım bir simit çok çok fazla,çok canın isterse yarım simit yemelisin ve gün içinde ekmek yememelisin
ve öğünlerinde ekmek tüketiminin fazla olduğunu görüyorum.çorba yediğinde ekmek yememelisin diyette ikisi aynı şey sayılıyor

oy oy yağmurum ne ettin:44:
ekmekler mantılar
tatlım dengelemeliydin 5 dilim ekmek gün içinde çok fazla,mantı yarım tabak olabilirdi ve pilavı yanında yememeliydin

tatlım menülerin suyun sporun güzel
sabahları bende genelde tost yapıyorum kendime,yağsız ve esmer ekmekle

oy oyy aman abartmayalım,sağlıklı ve uzun döneme yayarak zayıflayalım. zayıf olucaz diye sağlığımızdan olmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…