Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

öncelikle...!!!

gözdecim,takıma gelip kendini tanıtıp kaboldun:44:
ayın 4 ünden beri yoksun.bir kaç gün daha dönmeni beklicem.cumaya kadar aramıza dönüp paylaşımda bulunmassan üzgünüm takımdan seni çıkarmak durumundayım:nazar:

canlarım laptobumun ana kartı çatlamış tamiri epey uzun sürdü internete giremedim dolayısıyla bayramda girdi araya bilgisayarcım yapmamış ancak oldu biraz önce laptobumu aldım eve girer girmez geldim geri umarım telafisi vardır bu durumun çünkü aranızdan ayrılmak istemiyorum onca zaman zarfında diyetimle sporumdan ödün vermedim hiççç tatlı yemedim bu sabah tartıldığımda 108.2 olduğumu gördüm :)))) ayyy ne de güzel gidiyorlar bu kadar çaba sarfederken lütfen kırmayın beni takımıma devam etmek istiyorum :KK17:

canlarım laptobumun ana kartı çatlamış tamiri epey uzun sürdü internete giremedim dolayısıyla bayramda girdi araya bilgisayarcım yapmamış ancak oldu biraz önce laptobumu aldım eve girer girmez geldim geri umarım telafisi vardır bu durumun çünkü aranızdan ayrılmak istemiyorum onca zaman zarfında diyetimle sporumdan ödün vermedim hiççç tatlı yemedim bu sabah tartıldığımda 108.2 olduğumu gördüm :)))) ayyy ne de güzel gidiyorlar bu kadar çaba sarfederken lütfen kırmayın beni takımıma devam etmek istiyorum :KK17:
hoşgeldin tatlım,tamam tamam mazeretin kabul edildi ,bizimlesin:KK1:
biz bunları sen söylemedikçe bilemezdik di mi:KK34:
bu arada tebrik ediyorum sporun ve diyetine uyduğun için:KK16:
senden boll paylaşım bekliyorum:21:

gözdecim bu arada bana ,takıma geldiğindeki kilonu ve düşmek istediğin hedef kilonu yazarmısın:KK34:

hoşgeldin tatlım,tamam tamam mazeretin kabul edildi ,bizimlesin:KK1:
biz bunları sen söylemedikçe bilemezdik di mi:KK34:
bu arada tebrik ediyorum sporun ve diyetine uyduğun için:KK16:
senden boll paylaşım bekliyorum:21:

teşekkür ederm canım :) merak etme sen paylaşım bol bol yapıcam :) ama okdar mutluyum ki 10 günde 4.5 kilo vermişimmmmm:)))))

teşekkür ederm canım :) merak etme sen paylaşım bol bol yapıcam :) ama okdar mutluyum ki 10 günde 4.5 kilo vermişimmmmm:)))))
süpersin tatlım:KK16:
yalnız 10 günde 4.5 kilo biraz fazla,yeterli su içtinmi ?mesela günde 2,5 3 litre kadar:44:
çünkü giden su da olabilir

takıma geldiğimde 113 kiloydum şimdi 108.2yim canım :)

hedef kilon 60 mı ?
her gün girer,bol paylaşım yapar,menülere yorum yazıp kendi menünü her gün akşam toplu olarak paylaşırsan,seni bu hafta listeye alırım:KK34:
ama senden bunun için söz istiyorum canım,çünkü seni 2 hafta sonra listeye dahil etmeyi düşünüyordum girmediğin için:nazar:

süpersin tatlım:KK16:
yalnız 10 günde 4.5 kilo biraz fazla,yeterli su içtinmi ?mesela günde 2,5 3 litre kadar:44:
çünkü giden su da olabilir

valla baya fazla 4.5 kilo su konusuna gelince 4 5 litreye yakın içmişimdir izmir yanıyor su içmeden durulmuyor :S geçen ayda 7 kilo vermiştim gerçi :S aslında 1 ağustosta 113tüm takıma geldiğimde 2 ağustosta 112.7ydim 14ü 108.2 o arada da tartılmadım laptop gelince tartılayımda yazayım dedm ordan öğrendim 12gün falan ediyo ama yinede 12 güne bile fazla :S

evde olduğumdada canım sıkıldıkça spor yaptım günde 2 3 saat yapmışımdır koştum step aletinde adım attım ama en eglencelisi eşimle birlikte çektiğimiz mekikti :) eşim saolsun bana destek olsun ha birde karın kası yapsın die benle birlikte mekik çekiyor günde 100 tane çekmeye çalıştım kimi zaman 80 oldu bu kimi zaman 110 120 ortalama 100 yani bir adandada çekmedik gittik geldik 10 çektik oturduk kalktık 20 çektik öyle işte :KK70: ama uzun zamandır olmadığım kadar mutluyummmmmm :)))) eşim çok motive ediyor beni saolsun :)

hedef kilon 60 mı ?
her gün girer,bol paylaşım yapar,menülere yorum yazıp kendi menünü her gün akşam toplu olarak paylaşırsan,seni bu hafta listeye alırım:KK34:
ama senden bunun için söz istiyorum canım,çünkü seni 2 hafta sonra listeye dahil etmeyi düşünüyordum girmediğin için:nazar:

söz canımm sözzz :) 60 kilo oluncaya kadar buradayım :)

canım ben yarın sabaha randevu aldım hastaneye gidicem endokrine hasimato hastasıyım ya ben kan vericem bakalım ne oldular ilaçlarım düşücekmi yükselicekmi cumayada çıkar sonuçlarım sonuçlarımla bide diyetisyene çıkayım diyorum :)

2 AĞUSTOS 2013/16 AĞUSTOS 2013

***8.TAKIM 322.ETAP***

moni ( 88,8 / / / % )
yağmur3872 ( 63,7/ / / % )
hrnsnr (56,5/ / /% )
koizumirisa ( 103,9 / / /% )
nice15 ( 60,0/ / /%) izinli
sewil087 (53,7/ / /% )izinli
bitanemo (64,5/ / /% )izinli
efsax ( 84,4 / / / % )9.takımdan transfer oldu hedef kilosu 65
sky87 (92 / / / % ) yeni üye hedef kilosu 70
deligelin ( 113 / / / % ) yeni üye hedef kilo 60

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
canım ben yarın sabaha randevu aldım hastaneye gidicem endokrine hasimato hastasıyım ya ben kan vericem bakalım ne oldular ilaçlarım düşücekmi yükselicekmi cumayada çıkar sonuçlarım sonuçlarımla bide diyetisyene çıkayım diyorum :)
geçmiş olsun tatlım,inşallah güzel sonuçlar alırsın:KK16:

öncelikle...!!!

gözdecim,takıma gelip kendini tanıtıp kaboldun:44:
ayın 4 ünden beri yoksun.bir kaç gün daha dönmeni beklicem.cumaya kadar aramıza dönüp paylaşımda bulunmassan üzgünüm takımdan seni çıkarmak durumundayım:nazar:

anakartmı catlamıs:S nasıl catlamıs kı :S
gecmıs olsun.
sorması ayıp nekadar ucret odedın( tamamen merak benımkı )

deligelin gecmıs olsun.

sabah:
1 domates
1 salatalık
6 zeytın
2 tamtahıllı ekmek

ara
1 armut
ogle
2 tavuk sinitzel(az yağda yaptım pecetenın uzerıne koyupda yağını cektırdım)
salata

aksam(mısafır vardı onumde koca masa yiyecek farketmeden kaçırmışım :KK43:( ))
2 bardak sekersız cay
4 kasık kısır
4 kasık pilav
1 dılım ekmek
1 haşlanmış patates
3 kasık salata

kalorı hesabı yaklaşık 1500-1600 arası (gunluık 1750 gıbı bırseydı kalorım o sınırı gecmemısımdır sanırım)

spor:
gunduz 15 dk yuruyus bahçe sulama
aksam yemekten sonra
30 dk kosu bantı (100 kalorı yakmışım 4-5 km/s hızla yurudum)
bırazdaha spor nıyetım var

bırde günlük sumu belırtıyorduk
olcmedım ama 2,5 lt yı gecmıstı.ben normaldede cok su ıcen bırıyım yazın bazen 4-5 bardak suyu ustuste ıcıyorum benım huyumu bılmeyenler seker hastalığımı var bu kız cok su ıcıyor dıyorlar :KK70:D

neyse 2,5u gecmıstır sanırım.

yarın annemler gıdıyor bana yemek bıraktı onlar bıtsınde ondan sonra su pırınc lapası dıyetını yapcam 2 gun
birde dukan dıyetı kıtabını okuyorum dukan dıyetımı yapsam dıyorum sonrada yulaf kepegın ıbulmak sıkıntı ona alternatıf bulamadım :KK43: bu un vs yıyemeyen hastalar ıcın mısırunu olabılır demıs belkı oyle yaparım.

Sabah: Omlet (1 yumurta, 3 yk yulaf ezmesi, 1 yk z.yağı, 1 dilim peynir), domates, 2 siyah, 2 yeşil zeytin
Ara: 3 kuru kayısı
Öğle: 3 dilim beyaz ekmek, menemen, domates, salatalık, 2 yeşil zeytin
Ara: 30 dk cardio
Ara: 1 kase yoğurt
Ara: 8 fındık, 1 hurma
Akşam: 1 tabak taze fasulye (10-12yk) , 1 kase yoğurt, salata(yağsız)

Akşam yemeğime bolca pul biber koydum, metabolizma hızlansın :KK1:

kızlar menüm

sabah 1 dilim yumurtalı ekmek kızartması , bir dilim kıymalı çörek, biraz menemen

ara 2 dilim baklava, 1 tane büskivi

öğle bir dilim ekmek ile domates sos

akşam fırında tavuk patates, bulgur pilavı, salata, az kavun bir kaç tane üzüm

ara dondurma

yarım saat yürüdüm. ev işi falan derken yorucuydu yine.

sabah ağır olmuş...

deligelin gecmıs olsun.

sabah:
1 domates
1 salatalık
6 zeytın
2 tamtahıllı ekmek

ara
1 armut
ogle
2 tavuk sinitzel(az yağda yaptım pecetenın uzerıne koyupda yağını cektırdım)
salata

aksam(mısafır vardı onumde koca masa yiyecek farketmeden kaçırmışım :KK43:( ))
2 bardak sekersız cay
4 kasık kısır
4 kasık pilav
1 dılım ekmek
1 haşlanmış patates
3 kasık salata

kalorı hesabı yaklaşık 1500-1600 arası (gunluık 1750 gıbı bırseydı kalorım o sınırı gecmemısımdır sanırım)

spor:
gunduz 15 dk yuruyus bahçe sulama
aksam yemekten sonra
30 dk kosu bantı (100 kalorı yakmışım 4-5 km/s hızla yurudum)
bırazdaha spor nıyetım var

bırde günlük sumu belırtıyorduk
olcmedım ama 2,5 lt yı gecmıstı.ben normaldede cok su ıcen bırıyım yazın bazen 4-5 bardak suyu ustuste ıcıyorum benım huyumu bılmeyenler seker hastalığımı var bu kız cok su ıcıyor dıyorlar :KK70:D

neyse 2,5u gecmıstır sanırım.

yarın annemler gıdıyor bana yemek bıraktı onlar bıtsınde ondan sonra su pırınc lapası dıyetını yapcam 2 gun
birde dukan dıyetı kıtabını okuyorum dukan dıyetımı yapsam dıyorum sonrada yulaf kepegın ıbulmak sıkıntı ona alternatıf bulamadım :KK43: bu un vs yıyemeyen hastalar ıcın mısırunu olabılır demıs belkı oyle yaparım.

kısır pilav ekmek hepsi bir arada olmasa iyiymiş canım

X