Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kızlar bayramı da bitirdik tabi ki felaket durumdayım :2: koşturup durdum ama spor yok
daha önce de söylemiştim ben iki hafta izindeyim burda tartı da yok o yüzden izin talep ediyorum
selam canım,
izinli olmak istiyorsan biliyorsunki izinler 2 haftadan az olamıyor o yüzden,16/23 ağustos arası izinli yazabilirim,30 ağustosdada yeniden listede olursun canım.23 ağustosdan sonrada forumda paylaşım yapıyor olman gerekir

bu arada tüm takıma hatırlatma yapayım;izinler 2 haftadan az olamadığı gibi yılda da izin kullanma hakkı 6 kez.

Günaydın, nasılsınız bayram sonrası hanımları

Bayram benim için çok güzeldi, yarın akşama kadar annem yok, yemekleri ben yaptığım sürece de yağ yok

Bugünkü upuzun ama 1300 kalorilik menüm:

Sabah: 2 dilim kepek ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, 1 domates, kayısılı çay
Ara: 5 fındık
Ara: 1 fincan şekersiz Türk kahvesi, 30 dk Jillian
Öğle : yarım ızgara tavuk göğsü, 1 havuç, 1 dilim kepek ekmeği, 1 şişe maden suyu
Ara:1 şeftali
Ara: yarım paket diyet bisküvi (88.5 kal)
Akşam: sebze ızgara(1 patlıcan, 1 kabak, 1 soğan, yarım domates), 1 kase yoğurt, 1 dilim kepek ekmeği, 1 şişe maden suyu
Ara: 1 armut

günaydın şekerlerim

yine kimsecikler yok
bugün son gününüz, iyi değerlendirin yarın sabah itibariyle sıkıyönetim başlıyor
hiç acımıcam ona göre

ıyı degerlendırdım abla bol bol yedım
yarın sıkı dıyet baslıycak ıns bımden karışık tahıllı ekmek aldım tam tahıllı ekmek yoktu karışık yazıyordu onu aldım sabah 2 dılım yıyecegım oglende ıse 2 dılım goturcem yanımda

yarın ısyernde yapar su sısesıne fılan koyarım saklarım ıcerım oglenlerı artık yada yarın aksam evde yapar sabah aksam evde ıcerım

günaydın hanımlar D

bugun bayram kaçamaklarının bıttıgı gun D
sıkı dıyete başlıyoruz artık DD

piric lapası dıyetı dusunuyorumda tam bmenu yok(
sabah 2 dılım karışık tahıllı ekmek yedım .ekmek oluyormu bu dıyette

slm kızlar , ınsallah guzel bı baAYRAM gecırmıstır herkes benım gayet guzel bı bayramım gectı bıraz kacamaklar oldu tabı,

ayse abla ben suan evde degılım hafta sonuna kadarda donemıcem eve , dedemlerdekı pc kapandı acılmıyor cuma bıldırım yapmaya calısıcam net bulup gırebılırsem gıremezsem ızınlı olmak yerıne bıldırımde bulunmadı yazabılırmısınz ızınlı olursa 2 hafta saf dısı kalıcam:26:

herkese merhaba öncelikle geçmş bayramınız kutlu olsun.... bayamda evde olmayısımın meyvelerini aldım ayse abla sacımı cek cekkk hiç bişi kalmasın 66 kiloyum insallh vereceğim ve sıkı spora baslayacağı ama bugun iş yerinde bayramlaşma vardı götürüdm yine cikolataları artık dur deme günü geldi bugun normal hayat dönemedim kahvaltı yok bakalım öğlenden sonra toparlanacağım.....

sabah 2 dılım tam tahıllı ekmek
yarım domates
5 zeytın
sekersız yesıl cay

ara ogun 3 lokum

ogle

2 dılım tam tahıllı ekmek
salata 1kase yoğurt

ara ogun
1 lokum
1 3 u 1 arada nescafe

ve aksam ( tam felaket
menemen
sanırım çeyrek ekmek ((
6 zeytın
sekersız 2 bardak cay

spor
75 dk yuruyus (pazara gıttık pazarda yurudum 75 dk elımde domates bıber vs ıle bır asagı bır yukarı )

öncelikle...!!!

gözdecim,takıma gelip kendini tanıtıp kaboldun:44:
ayın 4 ünden beri yoksun.bir kaç gün daha dönmeni beklicem.cumaya kadar aramıza dönüp paylaşımda bulunmassan üzgünüm takımdan seni çıkarmak durumundayım

gunaydin kizlar...
yağmurcum senden de ayın 7 sinden beri haber alamıyoruz,umarım her şey yolundadır:44:
bu hafta aramıza bol paylaşımla dönmeni bekliyoruz.

slm arkadaşlar kayınvalidemlere gidicez net yok o yüzden giremem şimdiden hepinizin bayramı kutlu olsun.
daha nice güzel bayramlarımız olsun inşallah...
canım senden de ayın 7 sinden beri haber alamadık:44:bir sorun yoktur umarım.bu hafta bol paylaşımla aramızda olmanı bekliyoruz.

ah ah saçlarınızı yoluk yoluk yolucamkendiminkinide tabiki
tatlım senden de bayadır haber alamamıştık,bu hafta bol paylaşımla senide tekrar aramızda görmek istiyoruz.

selam kızlar,
bayramıda bitirdik artık diyetlerimize sıkı sıkı sarılma zamanı
yediklerimize dikkat edip sporla destekleyip cuma gününe eksilerde çıkmamız için 4 günümüz var iyi değerlendirelim

artık bahanemiz yok,her gün en az 5 mesaj istiyorum
menülerimizi günlük toplu olarak yazalım.menülere yorumlar ve bol paylaşımlar olsunki motive olabilelim
hepinize güveniyorum

2 AĞUSTOS 2013/16 AĞUSTOS 2013

***8.TAKIM 322.ETAP***

moni ( 88,8 / / / % )
nice15 ( 60,0/ / /%) izinli
yağmur3872 ( 63,7/ / / % )
hrnsnr (56,5/ / /% )
sewil087 (53,7/ / /% )izinli
bitanemo (64,5/ / /% )
koizumirisa ( 103,9 / / /% )
efsax ( 84,4 / / / % )9.takımdan transfer oldu hedef kilosu ??
sky87 (92 / / / % ) yeni üye hedef kilosu 70

8. TAKIM ORTALAMASI:%

kızlar bu güncel listemiz,bu hafta listeyi hazırlama görevi ; bitanemo arkadaşımızda.

izinler sebebiyle az sayıda kaldığımızdan,listeyi her hafta 1 kişinin hazırlaması yeterli olacaktır.

liste hazırlama sırası:
1.hrnsr>>317.etap (hazırladı)
2.sewil087 >>318.etap (hazırladı)
3.yağmur3872>>319.etap (hazırladı)
4.TATİL >> 321.etap
5.bitanemo >> 322.etap
6.efsax >> 323.etap
7.koizumirisa >> 324.etap
8.sky87 >> 325.etap
9.nice15 >> 326.etap

Son düzenleme:

geldim ablacım dün öğle evime geldim çok şükür insanın evi gibisi yokmuş...bayramdı eve gelip yerleşmeydi derken vaktim olmadı ama kısmetse burdayım inşallah...

iyi akşamlar

menüm

sabah

kahvaltı
1 bardak ballı sirkeli ılık su

kepekli tost
3 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 bardak tarçınlı light süt

ara
1 elmalı tarçınlı kurabiye
1 soda
(dışarıdaydım tüm gün )

öğlen
yok
(dışarıda koşuşturuyordum)

ara
2 incir

akşam
1 kase çorba
1 tabak zeytinyağlı bulgur pilavı
3 üçgen dilim karpuz

ara
yarım şeftali

2 .5 litre su yatana kadar tüketilecek(gün içinde)

spor: 30dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…