🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Menünde gözüme bir azalma geldi sanki, geçen günü mü telafi ediyorsun balım, bana öyle gelmiş de olabilir bir şüpheye düştüm şu an kendi kendime :))) afiyet olsun

15 Ocak Pazar

09:00
3 galeta, 5 badem, 2 kk peynir,
3 kuru hurma, 1 duble Türk Kahvesi sade

11:00 1/2 Ayva, 1 çb süt, 1 avuç leblebi

13:00 1 tabak dolusu kapuska gibi bir şey (bulgurlu)

15:30 1 sade soda, 1/4 ayva

19:00 1 tabak daha kapuska, 1 kase yoğurt

21:00 1/2 ayva, 1 çb süt

23:00 1 duble Türk Kahvesi sade

Su; 1,5 lt su
Spor; 10.255 adım

Afiyet olsun canım, ufak sıkıntılar olsada uymaya çalışıyorsun, inşaallah kısa zamanda halledeceksin Bu arada galiba çikolata zayıf nokta. Naçizane, tatlı krizi geldiği saatler genelde belliyle (akşam,gece gibi) o sıralarda bol kakaolu süt içersen, hatta birkaç gün her gün o saatlerde içersen direnci kırılarak azalacaktır. Az yağlı süt ve ayranı menünde artırmaya çalışabilirsin. Bu kontrolü kaybetmeni önleyecektir.

Yavrum 1.2 kilo eksideyim o güzel gözlerin mutlulukla açılsın

Menünde gözüme bir azalma geldi sanki, geçen günü mü telafi ediyorsun balım, bana öyle gelmiş de olabilir bir şüpheye düştüm şu an kendi kendime :))) afiyet olsun
Enerjicigim Yok azaltma yapmadım. Bu 3 haftalık listede menuler bu şekilde. Ama azalma olldugu dogru .Diyetisyenm hafta sonları bir miktar üzüyo beni bu arada 2 gun canım sıkkındı demiştin sanırım. Benim de o iki gün canım cok sıkkındı.Dikkat ettim de ; Bizim hastalıklarımızın aynı gun, adet aynı gun, moral bozuklugu aynı gun :)

civcivim 15 ocak pazar değil mi :)
Ayy gören de bilerek yapıyorum sanacak valla ya Günlerle ne problemim var acaba çözemedim
Afiyet olsun balım kapuska
Rüyamda çeliyodu ama uyuycaktım niye yedim yaa diyodum yani ben yemesem de bi şekilde kaçamak yapıp pişman olabiliyorum
Rüyalar olmazsa olmaz zaten ben de bazen kebaplar İskenderler yiyorum gece boyu sabah oyle tok uyaniyorum ki bizim midemiz değil gözümüz ac iste

1 saat yürüyüş yaptım ama ne yürüyüş yollar mı beni yürüdü ben mi yollari yürüdüm bilmiyorum yaşlı ninelere döndüm
Civcivim olsun ne yürüsen kardır :) ben spor yapamaz oldum ya. O gücü de bulamıyorum . İnşALLAh bi an önce toparlarım.

Yorumlar içim çok teşekkür ederim toparlamama yardımcı oluyorsunuz

16 Ocak pazartesi
12:00
1 kase cacık 4-5 brokoli
1 porsiyon fırında etşi türlü yemeği

13:00
1 latte 1 parça çikolata

16:00
1 yeşil çay
1 litre su oldu şimdiye kadar
1 minik parça kek

19:00
1 tavuk but , 2 kaşık pilav

20:30
Yarım bardak tarçınlı süt
Gece 1 litre su daha içeceğim inş plan yaptığım için yazdım içeyim ki çikolata filan yemeyim dedim böyle engel olmaya çalışıyorum

Spor: 30 dk evde bisiklet

Civcivim olsun ne yürüsen kardır :) ben spor yapamaz oldum ya. O gücü de bulamıyorum . İnşALLAh bi an önce toparlarım.
Spor yapamıyorsun ama hareket halindesin balım üzülme
Olsun 1 saat hiç az değil
Sağ ol canım

Canım kızlar bugunki menüm
  • sabah 10:00 gilaburu suyu
  • öğlen 12:30 elma suyu
  • ikindin 14:45 Melisa çay
  • Akşam 18:30 peyniralti suyu
  • akşam 20:00 arpa suyu
Bol bol su içtim.bugun açlık orucundayim.
Afiyet olsun kızlar

Canım kızlar bugunki menüm
  • sabah 10:00 gilaburu suyu
  • öğlen 12:30 elma suyu
  • ikindin 14:45 Melisa çay
  • Akşam 18:30 peyniralti suyu
  • akşam 20:00 arpa suyu
Bol bol su içtim.bugun açlık orucundayim.
Menünüz dikkatimi çekti
Detoks mu doktor tavsiyesi filan yazmışsınız sanki

Özel değilse ne için tedavi
Örnek almak için soruyorum

iyi Gecelet Canlarım

Kusura bakmayın dün ve bugün uğrayamadım. E okul ve karne işleri üzerine bir de grip olunca bir de bu sabah evden çıkmadan ayağım kaydı toto ve sağ bileğimin üzerinde düştüm. Ve tam oldu. Öyle okula gittim. Şimdi doktordan geldim. Çok şükür ki kırık, çıkık vs yokmuş. İncinmişim sadece.

Umarım herkes iyidir. Menü ve adım sayılarımı yarın paylaşayım. Hepinizi öpüyorum. Bana dua etmenizi istiyorum. Bu haftayı hayırlısıyla tamamlayayım.

Menünüz dikkatimi çekti
Detoks mu doktor tavsiyesi filan yazmışsınız sanki

Özel değilse ne için tedavi
Örnek almak için soruyorum
Evet doktor tavsiyesi canım. Böbreğimde Taş var ve böbreğim hastaymiş. Onun için diyet türü yapıyorum. Sağlıklı yaşam üzerine. Sadece diyet de yapmıyorum.kullandigim şampuandan tut da temizlik ürünlerine kadar dikkat ediyorum. Siyah çay yasak beyaz un yasak. Deterjanlar yasak.

Dünün Raporunu atıyorum :)

16.01.2023- 5.Hafta- 35.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00- Filtre Kahve
11:45-- 1 bardak detoks suyu
12:00-- tostlu diyete uygun kahvaltı
14:30--1 portakal+10 Badem +10 Fındık
16:45--sade soda +sade kahve+3 kayısı
19;:45--fırında tavuk+brokoli salatası+kıs salatası

Spor yapamıyorsun ama hareket halindesin balım üzülme

Sağ ol canım

Afiyet olsun kızlar
Bu haraket yetmıyor Civcivim. tempolu yuruyus ya da benim leslie yapmam sart ..toparlanmam lazım.
Çok gecmiş olsun Aslıcım. İnşALLAH bu haftayı kolaylıkla kapatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…