🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

16 Ocak Pazartesi Menüm
Sabah 09.00 patatesli omlet, salatalık, 1 dilim peynir, kılbiber
Ara 11.00 nescafe
Öğlen 13.30 3 kaşık nohut, yarim dilim ekmek, 1 bardak ayran
Ara 15.00 Türk kahvesi, 6 fındık
Akşam 18.15 3 kaşık nohut,1 kaşık pilav, yarım dilim ekmek, 1 bardak ayran
19.00 yarım dilim pasta☹️

Spor; 1 saat yuruyus
su; 2 lt

Kendime ceza olarak bugün eliptigi daha uzun yapcam..

iyi Gecelet Canlarım

Kusura bakmayın dün ve bugün uğrayamadım. E okul ve karne işleri üzerine bir de grip olunca bir de bu sabah evden çıkmadan ayağım kaydı toto ve sağ bileğimin üzerinde düştüm. Ve tam oldu. 🤦🏻‍♀️ Öyle okula gittim. Şimdi doktordan geldim. Çok şükür ki kırık, çıkık vs yokmuş. İncinmişim sadece.

Umarım herkes iyidir. Menü ve adım sayılarımı yarın paylaşayım. Hepinizi öpüyorum. Bana dua etmenizi istiyorum. Bu haftayı hayırlısıyla tamamlayayım.
Ayy Aslım çok geçmiş olsun ya:KK43: şimdi nasilsin? Çok şükür ki kirik değilmiş :KK43:

Bu hafta okul tatil mi oluyor canim? Dinlenirsin güzelce ayagin iyileşsin😑
Allah kolaylık ve acil şifalar versin canim🤲
Kızlar bugun rapor vermek üzere tartıldım :KK70: dogum gununun acısı temızce cıktı :KK70: tartıda eksı degil artı var :KK43: ama yıkılmak yok yola devam.. elbet gidecek bu kilolar ALLAH ın izniyle ...
Balım çabuk alınan çabuk verilir biliyorsun 😍 merak etme sen bu hafta kesin eksi geleceksin salıya bile kalmaz cumaya.
Bu haraket yetmıyor Civcivim. tempolu yuruyus ya da benim leslie yapmam sart ..toparlanmam lazım.

Çok gecmiş olsun Aslıcım. İnşALLAH bu haftayı kolaylıkla kapatırsın :KK200:
Sağlık durumun iyiyse yap canım gerçi işten vakit kalmiyor sanırım ama. Gunde 20 dk leslie bile yapsan kardir

Ayy Aslım çok geçmiş olsun ya:KK43: şimdi nasilsin? Çok şükür ki kirik değilmiş :KK43:

Bu hafta okul tatil mi oluyor canim? Dinlenirsin güzelce ayagin iyileşsin😑
Allah kolaylık ve acil şifalar versin canim🤲

Balım çabuk alınan çabuk verilir biliyorsun 😍 merak etme sen bu hafta kesin eksi geleceksin salıya bile kalmaz cumaya.

Sağlık durumun iyiyse yap canım gerçi işten vakit kalmiyor sanırım ama. Gunde 20 dk leslie bile yapsan kardi
Ay inşALLAH Civcivim :) Cıktım yarım saat de olsa hızlı tempo yurudum geldim:)

17 Ocak Sali Menüm
Sabah 11.00 2 dilim tbe ile yağsız tost, salatalik, biber çay
Ara 14.00 Türk kahvesi, 6 fındık
Akşam 17.30
2 dilim fırında ıspanak, 1 bardak ayran
Birazdan bi kahve ve kuru erik yaparım.

Spor; 61 dk eliptik bisiklet :silah:
Su;2 lt

Proteinler çok hoştur ama banane der gibi oldu menü ama😅😅

Evet doktor tavsiyesi canım. Böbreğimde Taş var ve böbreğim hastaymiş. Onun için diyet türü yapıyorum. Sağlıklı yaşam üzerine. Sadece diyet de yapmıyorum.kullandigim şampuandan tut da temizlik ürünlerine kadar dikkat ediyorum. Siyah çay yasak beyaz un yasak. Deterjanlar yasak.
Çok geçmiş olsun

Salı menüm ile geldim
Sabah
1 hurma yeşil çay

Öğle
1 tabak kremalı makarna

Ara
1 parça çikolata 6 fındık
Türk Kahvesi

Akşam
1/2 kase çorba
1 kase etli patates yemeği

Gece -20:30 -21 gibi yemeyi düşünüyorum
Yarım kase Yoğurtlu böğürtlen yemeyi planlıyorum bunu yapmazsam elim abur cubura gidiyor

Spor
30 dk evde bisiklet
Su
2 litre

Hayırlı akşamlar hanimlar ♥️
  • sabah 10:00 elma suyu
  • sabah 11:00 tahin pekmez iki dilim karakılçık ekmeği
  • öğlen 14:00 türk kahvesi ve iki adet incir
  • ikindin 15:30 bir adet kivi ve yulaf ike yaptığım atıştırmalık.
  • akşam 18:00 4 adet küçük köfte patates ve salata
  • akşamleyin de Melisa çayı içeceğim.
Kızlar bugün dünki açlıktan sonra gözüm döndü . Fakat hiçbir yediğin diyetimin dışında yasaklı olan şeyler değildi. Adet sancısını o kadar çok yüksek derecede yaşadım ki iyiki çikolata açıp yemedim.😂 Şuan daha az sancım var ama yarına insallah tüm geçer. Herkese hayırlı haftalar ♥️

Kızlar kendinizi hazirlayin bu cuma tartidan sonra spor yarisi yapalim 5 6 günlük:KK73:
Ama bu sefer iki gruba ayrilcaz rekabet olacak:KK73:
Ahh Civcivim cuma okullar tatil oluyo cumartesi esimin ailesine gitmek üzere yola çıkacağız . orda diyetime uyabilsem yeter diye dusunuyorum:) o yuzden ben spor yarışmasına bu defalık katilmayayim . ama spor yapabikitsem de destek amaçlı paylasirim🥰

Salı menüm ile geldim
Sabah
1 hurma yeşil çay

Öğle
1 tabak kremalı makarna

Ara
1 parça çikolata 6 fındık
Türk Kahvesi

Akşam
1/2 kase çorba
1 kase etli patates yemeği

Gece -20:30 -21 gibi yemeyi düşünüyorum
Yarım kase Yoğurtlu böğürtlen yemeyi planlıyorum bunu yapmazsam elim abur cubura gidiyor

Spor
30 dk evde bisiklet
Su
2 litre
canim ayni gunde krema makarna cikolata patates biraz fazla gibi değil mi?

17.01.2023- 6.Hafta- 36.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- yulafli diyete uygun kahvalti
14:30--sutlu filtre kahve+10 Badem +10 Fındık
16:45--sade soda +sade kahve+3 kayısı
19:00--fırında kabakpatlican+sogan corbasi+kis salatası+yarim kase yoğurt

***Aksam beni imtihan bekliyor😄😄tatliciya gidecegiz tanıdıklarla ve ben herkesin niye yemiyosun bi çatal al bari demesine rağmen şekersiz çayımı içip geleceğim insALLAH💪💪💪

X