🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Selamm bugün ben😊:
Saat 13: Bir kase mercimek çorbası bir dilim ekmek azıcık helva
Bir avuç kuruyemiş, 1 hurma
Saat 15.30: 6 köfte, bol salata bir dilim ekmek, bir bardak ayran

Magnezyum kalsiyum çinko vitamin kullanıyorum kas ağrım için

Suyu 3 litre civarında içiyorumdur
Yeşil çay ve maden suyunu da çok tüketiyorum

Egzersiz: 51 dk

Egzersizden mi diyetten mi bilmiyorum gün boyu normalde pek alışık olmadığım türde bi baş ağrım vardı hala devam ediyor.

Selamm bugün ben😊:

Egzersizden mi diyetten mi bilmiyorum gün boyu normalde pek alışık olmadığım türde bi baş ağrım vardı hala devam ediyor.
Canim açlık süren çok uzun olduğu için olabilir mi günü erken kapatmissin. Ya da yediklerin az geliyor.

Canim açlık süren çok uzun olduğu için olabilir mi günü erken kapatmissin. Ya da yediklerin az geliyor.
Çok acıkmıyorum aslında omad mı yapsam diye düşünüyorum hatta. Başlangıçtaki motivasyonu çok uzun süre koruyamayabiliyorum o nedenle şimdi ne kadar verebilirsem kâr diye düşünüyorum😁 ben diyetten çok egzersizden şüpheleniyorum, chloe denen kadın canımı çıkarıyor 🥵

Selamm bugün ben😊:

Günü erken kapatmissn ben olsam akşama bı kriz yaşardım. Bende genelde açlıktan olan baş ağrısı oluyo babamda öyleydi orucun ilk günleri felan zor geciyo

Menümü de yazayım kızlar
11 gibi 1 incir
12de yoğurt ve granola karışımı 1 kase yoktu
Arkadaşla çocukları parka çıkardık onlara gittik kahve ile 5 6 çatal pasta
5de 1 kase mercimek çorba 5 6 tane kabak mücver az yoğurt
Yeşil çay içtim Leslie 3 mil yaptım
8 gibi de oglandan kalanları yedim az muz 2 tane petibor bisküvi az süt 1 2 tane mücver

Menümü de yazayım kızlar
11 gibi 1 incir
12de yoğurt ve granola karışımı 1 kase yoktu
Arkadaşla çocukları parka çıkardık onlara gittik kahve ile 5 6 çatal pasta
5de 1 kase mercimek çorba 5 6 tane kabak mücver az yoğurt
Yeşil çay içtim Leslie 3 mil yaptım
8 gibi de oglandan kalanları yedim az muz 2 tane petibor bisküvi az süt 1 2 tane mücver
Canim pasta ve petibörü görmezsek menü güzel. Neyseki onlari da az yemissin

Canim pasta ve petibörü görmezsek menü güzel. Neyseki onlari da az yemissin
Normalde olsa pastayı yemezdm canım istemiyordu ama oğlum pasta delisi kendininkini bitirdi benimkine başladı o yese çok gelecekti onun için yedm petiboru de ya çöpe gidecekti ya yiyecektim yedim artık. Çöpe atmaya da kıyamıyorum

Normalde olsa pastayı yemezdm canım istemiyordu ama oğlum pasta delisi kendininkini bitirdi benimkine başladı o yese çok gelecekti onun için yedm petiboru de ya çöpe gidecekti ya yiyecektim yedim artık. Çöpe atmaya da kıyamıyorum
Olsun canım 😊tartıda sisirir diye dedim yoksa diğer günler sıkıntı yok az yemissin zaten😊

Günü erken kapatmissn ben olsam akşama bı kriz yaşardım. Bende genelde açlıktan olan baş ağrısı oluyo babamda öyleydi orucun ilk günleri felan zor geciyo
Aralıklı oruca alışkınım ilk 2 gün açlık hissediyorum ama sonrasında vücudum adapte oluyor açlık ve halsizlik hissetmiyorum hiç. Hatta yemek yeme saatim geldi diye yiyorum yerken de açlık hissetmiyorum. Vücut yağ yakma modunda olduğu için enerjik oluyor insan😊 Yarın egzersizde mola var sadece leslie yaparım bakalım yarın da olacak mı baş ağrısı. Bir de benim küçük kızım 2 yaş sendromunu dibine kadar yaşıyor, büyüğüm de hiç çıkamadı o sendromdan😅 Normalde büyük okulda oluyordu öğretmen hasta şu sıra ikisi de evde günde en az 4 posta ağlama krizi oluyor bunun da baş ağrısı yapabileceğini düşünüyorum😬😅

Aralıklı oruca alışkınım ilk 2 gün açlık hissediyorum ama sonrasında vücudum adapte oluyor açlık ve halsizlik hissetmiyorum hiç. Hatta yemek yeme saatim geldi diye yiyorum yerken de açlık hissetmiyorum. Vücut yağ yakma modunda olduğu için enerjik oluyor insan😊 Yarın egzersizde mola var sadece leslie yaparım bakalım yarın da olacak mı baş ağrısı. Bir de benim küçük kızım 2 yaş sendromunu dibine kadar yaşıyor, büyüğüm de hiç çıkamadı o sendromdan😅 Normalde büyük okulda oluyordu öğretmen hasta şu sıra ikisi de evde günde en az 4 posta ağlama krizi oluyor bunun da baş ağrısı yapabileceğini düşünüyorum😬😅
Krizleri yönetmesi bazen zor oluyo gerçekten. Arkadaşla bı araya getiriyoz onlar oynasn biz dinleneyim bazen daha çok yoruluyorz krizler kavgalar yüzünden 😂

Allah kolaylık versin diyeyim aslında bende istiyorum 2. Çocuk ama bu durumlardan çok korkuyorum
Ben tek çocuk gibi büyüdüm çok sıkıcıydı o nedenle kardeşi olsun istedim😁 Ama mesela yaşı yakın kardeşi olan arkadaşlarım da kendi çocuklarında arayı uzun tutmayı tercih ediyorlar. Bu işin bi doğrusu yok bence. Allah en hayırlı vakitte nasip etsin😊

İki günlük menü yazayım

26 nisan çarşamba
Sabah tost
Yağ yakıcı kahve
Bir küçük kase sütlaç 😐
Akşam da makarna salatası çorba kasesi ile

27nisan perşembe
Omlet yeşillik
İki dilim ekmek yumurtalı ıspanak bir kase yoğurt. 2 adet nescafe bu olmasaydı iyiydi.

Spor iki gündür pilates 50 dakika derse gittim sıfırdan başlamış gibi her yerim çürüdü desem yeri 🫤 su içemiyorum canlar ona dikkat edeceğim… herkese bol eksiler

X