🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Aa o zaman tamam canim onda bir şey yok azmış yarısı ceviz oluyor zaten🤣
Ben de çok severim 😍
Vicdan yapma balım bugün telafi edersin dün dünde kaldı bugün güzel olsun💚
Emin ol birakmazsan fazlasıyla eksi geleceksin
İnsalllah❤️bugün eşim de gitti bı kaç gün gelemez düzene girerim artık bende
Sporuda akşam oğlumu uyutunca yapmayı düşünüyorum. TV yi oğlum kırdı telefonuda görünce almak istiyo

26 Nisan Çarşamba Menüm
Sabah 11.00 2 kaşık biber kavurması, 1 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek
Ara 12.30 Türk kahvesi 1 kare cikolata, yarım muz
Ara 15.30 1 elma
Akşam 17.00 4 kaşık fellah köfte, 1 bardak ayran

Spor; 30 dk leslie fast walking
7 dk chloe ting kol egzersizleri (son 3 dk da İnternet tekledi yapamadim😁)
25 sn plank
Toplamda 10 bin adım yatana kadar artar

Su; 2 lt

Benim bugünkü menüm:
13'te: 2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 4 çeri, az peynir, 1 dilim ekmek, çok az helva
Arada biyerde bir avuç fındık badem 1 hurma
16'da: yoğurtlu kereviz, üzerine biraz tereyağı yaptım

Egzersiz: 60dk egzersiz kısmında çok yoruldum bugün bitsin istedim bitmedi😅

Benim bugünkü menüm:
13'te: 2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 4 çeri, az peynir, 1 dilim ekmek, çok az helva
Arada biyerde bir avuç fındık badem 1 hurma
16'da: yoğurtlu kereviz, üzerine biraz tereyağı yaptım

Egzersiz: 60dk egzersiz kısmında çok yoruldum bugün bitsin istedim bitmedi😅
Afiyet olsun canim menü de spor da çok güzel🤩

Merhaba canlarım geçmiş bayramınız kutlu olsun. Eşimin köyde telefon çekmiyordu uzak kaldım. Hesaba da giremedim dönüşte yoldan gelince hava değişimi vs çocuklarla kötü oluyor. Bayram da dikkat ettim güzel haber 🤣tatlı yediysem yemekten kıstım. Spor devam ediyorum bugün karın sırt kol için reformer e son kez kayıt oldum. Devam inş salmadım yıkılmadım buradayım. İki gün eşim oğlum dgünleri 🎂 az zararla atlattım
Artık menülerle daha aktifim Ramazan bayram çok kopuklaştırdı gruptan 🫤😞

Günaydın kizlar yediklerime dikkat ediyorum ama buraya ugrayamiyorum hastane kosusturmamiz var annem kalp ameliyatı olacak öncesinde tahliller ve anjiyo yapılacak.
Buraya duzenli uğrayamayacagim. Aslında birlikte motive oluyorduk
Çok geçmiş olsun şimdiden 🌸
Yok bende küçük küçük kesiyorum annem yapmıştı kalın felan da değil az şekerli iyi oluyo kahve yanında çok seviyorum
Bugün de yemedim bişey yanimda muz getirdm acikirsam onu yiyeceğim evde de kahvali edrim sonra yeşil çay icyim ev işine başlamadan spor yapayım.
Başlarda çok iyiydi motiveydm neden böyle oldum bilmiyorum☹️
Ayy bayılırım ben dee 😍 annenizin ellerine sağlık
İnsalllah❤️bugün eşim de gitti bı kaç gün gelemez düzene girerim artık bende
Sporuda akşam oğlumu uyutunca yapmayı düşünüyorum. TV yi oğlum kırdı telefonuda görünce almak istiyo
Eş yok çocuk uyumuş ohh mis 😍 ben de kızımı bekliyorum şimdi spor için 💕
26 Nisan Çarşamba Menüm
Sabah 11.00 2 kaşık biber kavurması, 1 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek
Ara 12.30 Türk kahvesi 1 kare cikolata, yarım muz
Ara 15.30 1 elma
Akşam 17.00 4 kaşık fellah köfte, 1 bardak ayran

Spor; 30 dk leslie fast walking
7 dk chloe ting kol egzersizleri (son 3 dk da İnternet tekledi yapamadim😁)
25 sn plank
Toplamda 10 bin adım yatana kadar artar

Su; 2 lt
Süper yaa darısı başıma sporun
Merhaba canlarım geçmiş bayramınız kutlu olsun. Eşimin köyde telefon çekmiyordu uzak kaldım. Hesaba da giremedim dönüşte yoldan gelince hava değişimi vs çocuklarla kötü oluyor. Bayram da dikkat ettim güzel haber 🤣tatlı yediysem yemekten kıstım. Spor devam ediyorum bugün karın sırt kol için reformer e son kez kayıt oldum. Devam inş salmadım yıkılmadım buradayım. İki gün eşim oğlum dgünleri 🎂 az zararla atlattım
Bayramda kaçırmaman enfes olmuş harikasın

Bu zamana kadar kazasız belasız gelmene sevindim balım🤣 ufak tefek zararlar olabilir ama onları hemen sporla eritmelisin😁
Tamam kopmayin artik sonra daha kötü oluyor bayram mayram bitti diğer bayrama kadar bi şov yapalım bence 😂

Çok geçmiş olsun şimdiden 🌸

Ayy bayılırım ben dee 😍 annenizin ellerine sağlık

Eş yok çocuk uyumuş ohh mis 😍 ben de kızımı bekliyorum şimdi spor için 💕

Süper yaa darısı başıma sporun

Bayramda kaçırmaman enfes olmuş harikasın
Sen nasılsın canım benim uykularınız daha iyi mi yoksa sen alıştın mı artık hangisi😬
Seni çok takdir ediyorum maşallah sana hem yüksek lisans hem sağlıklı beslenme hem spor hem çocuk hem evlilik 🧿🩵

Kurban Bayramı için kendime elbise baktım şimdi fiyatlar maşallah yani. Hiçbir şey bulamadım da zaten😁 zayıf da olmayınca ekstra eliyor insan. Bu beni daha çok motive etti 😅 eski kiyafetlerime girmeliyim:KK70: :KK70:

Sen nasılsın canım benim uykularınız daha iyi mi yoksa sen alıştın mı artık hangisi😬
Seni çok takdir ediyorum maşallah sana hem yüksek lisans hem sağlıklı beslenme hem spor hem çocuk hem evlilik 🧿🩵
Uykuları biraz düzeldi 🧿 gece kalkmalar yine var ama azaldı çok şükür 🙏🏻 ayy çok teşekkür ederim civcivim aslında saydıklarında aksayanlar var tabiki ama toplamaya çalışıyorum 🤫🙈

Kurban Bayramı için kendime elbise baktım şimdi fiyatlar maşallah yani. Hiçbir şey bulamadım da zaten😁 zayıf da olmayınca ekstra eliyor insan. Bu beni daha çok motive etti 😅 eski kiyafetlerime girmeliyim:KK70: :KK70:
Hiç bakma beden olarak 38in üstünde bişi alasım yok o yüzden almıyorum ben de 😄

Hiç bakma beden olarak 38in üstünde bişi alasım yok o yüzden almıyorum ben de 😄
Ayy ben şu an hangi beden oldugumu da bilmiyorum 40 alıyorum bol geliyor 38 alıyorum dar geliyor cinnet geçiriyorum sürekli 🤣
En iyisi full zayiflayip 36da sabitlemek her seyi 😅 normalde de zaten alt bedenim daha yüksek:KK70: bir de kilo alınca iyice denge sasiyor:KK70:

Tebrik ederim seni azim bı iradenden dolayı bayram beni mahvetti tekrar toparlamaya çalışıyorum

Benim de zayıflama nedenim eski kıyafetlere sigmak zaten kıyafet seçme isi beni çok yoruyor. Basenler ayrı yerden göbek ayrı yerden çıkıyor kıyafet bulamiyorum

X