🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

24 Nisan Pazartesi Menüm
*Gece bir şeyler atistirmistim ondan tok uyandım kahvaltı yapamadım.

12.30 Türk kahvesi, 1 kare cikolata
16.00 1 elma
17.45 1 tabak ıspanak yemeği, yoğurt, 1 dilim ekmek

*Hala tok hissediyorum acikirsam gece diyet bisküvi ya da yoğurt falan atistiririm.

Spor; 35 dk leslie fast walk, 5 bin adım var yürürüm evde Hedef 10 bin ama olur mu gorcez😄
Su; 2 lt

Chloe Ting'e başlayacağım demiştim ya sabah uyanınca 1. gününü yaptım 39 dakika idi ilk gün😁 15 dk da leslie yapmak istiyorum gün içinde yapabilirsem akşam yazarım. 14 days challenge öncesi sonrası fotoğraflara baktım herkesin göbeği baya bi gitmiş benimki de gitsin lütfen😅 Daha çok zorlanacağımı düşünmüştüm daha önce yaptığım hareketlerdi o kadar zorlanmadım. Chloe Ting egzersizlerine başlamak isteyen olursa tavsiye ederim😁 O göbek gidecek!
Canim ben bi ara onu denedim çok ağır geldi🤣 sanırım biraz daha kilo versem daha rahat yaparım. O yüzden birazcık daha beklicem başka sporlarla devam. Ama çok etkili orası kesin😍
Hafta sonu kaçırdım. Dün gece sinirden kendimi keke tatlıya vurdum. Günlerim diyeti boşa gitti 😥😥😥😭
Canim sakin ol kaldığın yerden devam et😁 böyle krizler olabilir çok normal😁 hiçbir şey olmamış gibi devam 2 günle bütün emek gitmez merak etme
Bugün 11'de kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
3 çeri
Biraz peynir
1dilim tahıllı ekmek

14'te 1 avuç fındık 2 hurma bikac sarma ve bir yemek kaşığı yoğurt

16.30 akşam yemeği
5 yemek kaşığı Tavuk mantar sote
4 yemek kaşığı bulgur pilavı

15dk leslie
39dk karın egzersizi👌
Maşallah canım çok iyi seninle güzel yol alcaz bence🤩
Menü de spor da harika.

Canim ben bi ara onu denedim çok ağır geldi🤣 sanırım biraz daha kilo versem daha rahat yaparım. O yüzden birazcık daha beklicem başka sporlarla devam. Ama çok etkili orası kesin😍

Maşallah canım çok iyi seninle güzel yol alcaz bence🤩
Menü de spor da harika.
Yorumlara bakınca benim de gözüm korkmuştu ama daha önce karın egzersizi yaptığım için heralde tahmin ettiğim kadar zorlanmadım ama yine de zordu tabi, sadece perte çıkarım diyordum, çıkmadım😅 Gerçi yarın belli olur🤭

İnşallah hep birlikte aşalım o yolları🤗

Yorumlara bakınca benim de gözüm korkmuştu ama daha önce karın egzersizi yaptığım için heralde tahmin ettiğim kadar zorlanmadım ama yine de zordu tabi, sadece perte çıkarım diyordum, çıkmadım😅 Gerçi yarın belli olur🤭

İnşallah hep birlikte aşalım o yolları🤗
Ay bi çılgınlık yapıp denesem mi bu ara😂
Ama şu an İnternet problemim var haftaya eve gidince bi deniyim bakiyim belki bu sefer daha iyi yaparim😂 1 güncük😬

İyi bayramlar kızlar 30 gün göbek eritme uygulamasını indirdim ona başlayacağım benimle göbek çalışmak isteyenler başlayabilir katılmak isteyen var mı 👀 ben daha önce de başladım ama hep unuttum gün atladım falan derken 2 3 kere başlayıp bıraktım bu sefer tamamlayacağım :KK59:
Ben eşlik etmeyi çok isterdim😊 Ama 14 günlük başka bi programa başladım içindeki hareketler neredeyse aynı, sadece benim şuan uyguladığımın süresi biraz daha uzun gibi challenge programı olduğu için

Ben eşlik etmeyi çok isterdim😊 Ama 14 günlük başka bi programa başladım içindeki hareketler neredeyse aynı, sadece benim şuan uyguladığımın süresi biraz daha uzun gibi challenge programı olduğu için
Ben de kendine plan oluştur diyip süreyi uzattım sevdiğim hareketleri ekledim bazılarını çıkarttım vs. Sporla aram yok inş bu şekilde olur :KK69:

Ben de kendine plan oluştur diyip süreyi uzattım sevdiğim hareketleri ekledim bazılarını çıkarttım vs. Sporla aram yok inş bu şekilde olur :KK69:
Çok faydası oluyor gerçekten arada dinlenme günleri de vardı uygulamadaki programda bir ay sonra fark çok belli oluyor😁 bel çevresini göbek kalça ölçersen şimdi daha net görürsün sonucu

12.00 sebzeli omlet, peynir
15.00 Tarhana çorbası 1 dilim tahıllı ekmek
20.00 püre, et sote, salata
Aralarda Türk kahvesi
Şekersiz 1.gün ✅
Karın egzersizi 1.gün ✅
➕ 61 squat, 5 bin adım
:süslü: Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik başladım başladım harikas hissediyorum
Afiyet olsun balım menü de spor da mük maşallah 😍 güzel baslangiclar😍
Şekersiz 21 gün mü yapacaksın?
Dene bence ama göbek problemin yoksa başka programları var onlardan yapabilirsin😊
Biliyorum canım ben tüm vücut için olanı yapmıştım.

Kızlar ramazandan kalan gündüzleri oruç tutup geceleri yeme alışkanlığını atamadim geceleri fena aranıyorum bu aralar. Acil çözüm bulmam lazım.
Yeme düzenimi geceye kaydiriyim dicem ama nereye kadar😅

Neyse tutturana kadar zorlanicaz biraz bakalım.. Hedef net temmuz başına kadar güzel bi incelmis olmak istiyorum 🥰

Günaydın kızlar tekrar geldim kabul eder misiniz 10 gündür yoktum temizlik bayram bitti tekrar başlamak istiyorum
Hosgeldin canim geçici listeye ekliyim 😊 Eğer disiplinli gidersen kaliciya alirim😘
4 günlük spor challange başlattık bu arada ara vermeden en az 35 dk spor yapcaz cumaya kadar.
FitVenus FitVenus balım da karın egzersizlerne başladı düzenli olarak. Katılmak istersen o tablo da var hepsi mevcut elimizde shnsns😂

Hosgeldin canim geçici listeye ekliyim 😊 Eğer disiplinli gidersen kaliciya alirim😘
4 günlük spor challange başlattık bu arada ara vermeden en az 35 dk spor yapcaz cumaya kadar.
FitVenus FitVenus balım da karın egzersizlerne başladı düzenli olarak. Katılmak istersen o tablo da var hepsi mevcut elimizde shnsns😂
Hoşbuldum disiplin şart 😂
Seç beğen al diyorsun yani. Ben Leslie yapaym ya 3 mil olur mu

X