🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Buna ben varim bayram öncesi yapamadim ama🙈 bugun de sporum yok. Gunun menusu, 700 kalori peynir yogurt+2 elma+yarim sütlü kahve, aslinda kalsiyum alımını azaltsam daha iyi olacak😃 biraz daha hızlı zayiflamak adina
Canim ama sen hiçbir şey yememissin ki🥺 tamam kaloriyi düşük tut da bari bir öğün yemek yeseydin😐
Böyle kıtlığa girer vücudun daha kötü olur kas kaybedersin:KK43:

Buna ben varim bayram öncesi yapamadim ama🙈 bugun de sporum yok. Gunun menusu, 700 kalori peynir yogurt+2 elma+yarim sütlü kahve, aslinda kalsiyum alımını azaltsam daha iyi olacak😃 biraz daha hızlı zayiflamak adina
Bayramdan sonra kesin yaparız canım acil toparlanma planı olacak çünkü herkes dağılacak biliyorum😁

Kızlar ben tamamım kacamagimi bu gece yaptım ama baklavayı hiç beğenmedim malzemeden çalmislar içine koklatmislar resmen 🤣 hiç zevk almadım yerken😁
Bu iyi oldu canım bir daha çekmez.
Yarın devam ediyorum kaldigim yerden💚

Yalnız bayramdan dolayı spor biraz sıkıntı onu da gece misafir gelmeyeceği saatlere sıkıştırmaya çalışırım olmazsa. Bi duruma göre bakiyim.

Memlekete gitmeyen, durgun geçirecek olan varsa gelsin devam edelim biz burdan 🥳

Canim ama sen hiçbir şey yememissin ki🥺 tamam kaloriyi düşük tut da bari bir öğün yemek yeseydin😐
Böyle kıtlığa girer vücudun daha kötü olur kas kaybedersin:KK43:
Ben çok zor kilo veriyorum. uzun süre ayni kiloda olunca kilo vermek de zor. Aldığım günlük protein miktarinin 45 grami gecmesine dikkat ediyorum ve iste vitamin takviyesi 🙈

Ben çok zor kilo veriyorum. uzun süre ayni kiloda olunca kilo vermek de zor. Aldığım günlük protein miktarinin 45 grami gecmesine dikkat ediyorum ve iste vitamin takviyesi 🙈
Senin kilonda biri için zor kilo vermek çok normal canım.
Tamam dikkat et kendine🩷
Bir de sürekli söylüyor gibi oluyor ama 30 dk yürüyüş leslie neyse yanına 15 dk pilates bu kombinasyonu denemeni şiddetle tavsiye ediyorum bi süre sonra vücudunu taniyamicaksin gercekten😁 sen zaten sikilassan kilo bile vermesen yeter gibi çünkü zaten kilon ideale cok yakin (belki de idealindesin bilmiyorum)

L lisbethsalander00
FitVenus FitVenus
A Alyasena
bnnu bnnu
G gibivegibi

Kızlar firesiz sporda bana katıldığınız için teşekkür ederim💚 Tabloyu fulle yakın yaptık 🥳

Tabloyu güncelledim bayram sonrası için. Gün aşırı 45 dk ya da 1 saat ya da yine her gün 30 dk olacak şekilde devam ediyoruz.

Önden söylüyorum bayramda kontrolü kaybetmeyin. Zamanı olan müsait olan yine sporunu yapsın kopmayın💚

Bir de bayramınız kutlu olsun 🥳🍬🍬🍬

Canim ben açıkçası her şeyden yiyorum kisitlamayi sevmiyorum ama dozunda yiyorum zararlı bir şey yiceksem çok az yiyorum.
Ama gazlı içecekler, tatlılar, hamur işleri, cips çikolata abur cuburlar bunları komple çıkardım hayatımdan.
Bu hafta mesela canım ara ara tatlı istedi regl olacağım için. Nutellayi gözüme kestirdim bir dilim ekmeğe sürüp yedim 2 3 gün😁tabi yemesem daha iyiydi ama dengeledim.

Bol su ve spor da destekliyor tabi. Özellikle spor eksime eksi kattı😁

Katılmak istersen menülerini yaz akşamları yorumlariz canim😊 kişiden kişiye göre de değişiyor bazen herkesin detoks olarak kullandığı besin bana ödem yapabiliyor mesela.. kendin için en iyi düzeni bulman lazim
İyi bayramlar herkese ben de yazayım öyle ise. Dün 2 haşlanmış yumurta 5 zeytin bir dilim tahıllı ekmek 5 çeri domates biraz peynir yedim. Akşam da bir karnıyarık dört kaşık pirinç pilavı bir kase yoğurt bir hurma bir çatal yaz helvası. Az yedim diye düşünüyordum ama baya bisey yemişim böyle yazınca😅 2 lt su içtim bir dee 30 dk leslie. Başlangıç kilom 69.75. İlk hedef 60 sonra 56 diyelim😊

İyi bayramlar herkese ben de yazayım öyle ise. Dün 2 haşlanmış yumurta 5 zeytin bir dilim tahıllı ekmek 5 çeri domates biraz peynir yedim. Akşam da bir karnıyarık dört kaşık pirinç pilavı bir kase yoğurt bir hurma bir çatal yaz helvası. Az yedim diye düşünüyordum ama baya bisey yemişim böyle yazınca😅 2 lt su içtim bir dee 30 dk leslie. Başlangıç kilom 69.75. İlk hedef 60 sonra 56 diyelim😊
Canim menün çok güzel bence 😍 dengeli olmuş yani.
Spor da çok iyi.
Tamam canim ekliyorum geçici tabloya😘

İyi bayramlar😍

L lisbethsalander00
FitVenus FitVenus
A Alyasena
bnnu bnnu
G gibivegibi

Kızlar firesiz sporda bana katıldığınız için teşekkür ederim💚 Tabloyu fulle yakın yaptık 🥳

Tabloyu güncelledim bayram sonrası için. Gün aşırı 45 dk ya da 1 saat ya da yine her gün 30 dk olacak şekilde devam ediyoruz.

Önden söylüyorum bayramda kontrolü kaybetmeyin. Zamanı olan müsait olan yine sporunu yapsın kopmayın💚

Bir de bayramınız kutlu olsun 🥳🍬🍬🍬
balim kendi adıma ben de sana tesekkur ederim teşvik ettigin icin. kilonla ilgili yeri alintilayamadim harikasin balim boyle devam tebrik ediyorum🥰🥰balim bayramin 2. günü evli olan kiz kardesim gelecek 1. gunde ben evde yokum :) o yuzden bayramda malesef spor isi cok zor.cunku eve gidip hazırlık falan yapicam insALLAH fırsatım olursa . ama bayramdan sonra insALLAH günlük yürüyüşlere devam etme niyetim var.

Senin kilonda biri için zor kilo vermek çok normal canım.
Tamam dikkat et kendine🩷
Bir de sürekli söylüyor gibi oluyor ama 30 dk yürüyüş leslie neyse yanına 15 dk pilates bu kombinasyonu denemeni şiddetle tavsiye ediyorum bi süre sonra vücudunu taniyamicaksin gercekten😁 sen zaten sikilassan kilo bile vermesen yeter gibi çünkü zaten kilon ideale cok yakin (belki de idealindesin bilmiyorum)
Ay teşekkür ederim ben bunu deneyeyim, gün aşırı mi yapıyorsun her gun mü. Bide leslienin boosted fitness walk videosu mu🙈 benim kilo cok değil ama sıkıolmayinca yine güzel durmuyor

Ay teşekkür ederim ben bunu deneyeyim, gün aşırı mi yapıyorsun her gun mü. Bide leslienin boosted fitness walk videosu mu🙈 benim kilo cok değil ama sıkıolmayinca yine güzel durmuyor
Günaşırı yapıyordum canım ben. Leslienin hangi videosu olduğu hiç farketmez, hangisini kendine yakın hissediyorsan😁
Evet spor olmayınca zayıf da olsan istediğin gibi durmuyor vücudun gerçekten. Bunu ben de yaşamış biriyim.

Günaşırı yapıyordum canım ben. Leslienin hangi videosu olduğu hiç farketmez, hangisini kendine yakın hissediyorsan😁
Evet spor olmayınca zayıf da olsan istediğin gibi durmuyor vücudun gerçekten. Bunu ben de yaşamış biriyim.
Çok teşekkür ederim 🥰🥰 leslie hiç denemedim, yaptığının aynısını yapacağım 😃😃🥰

Tekrar merhaba ben diyetimi aralıklı oruç şeklinde yapacağım bugün 17de yeme işini bıraktım bundan sonra yeşil çay su soda gibi kalorisiz içeceklerle devam edicem yediklerimi de yazayım.
1 haşlanmış yumurta, 5 zeytin 3 çeri, biraz peynir, çok az yaz helvası, yarım dilim ekmek,

bir tabak sarma bir tabak yoğurt,

bir kase çorba, 5 yemek kaşığı pilav 6 yemek kaşığı etli nohut, 1 bardak ev yapımı vişne suyu,

1.5 dilim baklava, 1 minik çikolata, yarım dilim de çikolatalı muzlu bi tatlı 🙄

Pek diyet menüsü olmadı ama malum bugün bayram. Sabah da eşim namazda iken 30dk leslie, 50 yarım mekik ve 1 dk plank yaptım🤙

X