🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Teşekkür ederim güzel kekim
Balım böreğe uzulemedim ki adimlar ve menünün geneli masallah
Bir tane, bal hemşommmmm
Canım bugün tartıldım ve ben şok 60.95 çıktım nasıl 2 kilo verdim hayretler icerisindeyim.
tebrikler
ben varım Civcivim. Ama benim için uygun olan adım yarışması. Zor olsa da alınan diğer kararlara da uymaya çalışırım.
harika bilgiler asıl biz teşekkür ederiz bu güzel paylaşım için

Canım leslieyi adım sayacaksak sırf adım yarışı olsun spor toplam sayacaksak toplam puan hesaplamak lazım

Wow tatlım

Gunaydin:)
Dünün Raporunu atıyorum:)
30.12.2022- 3.Hafta- 18.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-Diyete uygun sandvicli kahvaltı
14:30--1 Portakal +10 fındık +10 badem
16:30--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00-8-10 kasık kabak sote+mercimek çorbası+bir kase yogurt+bol kıs salatası

canim bu hafta katilamayabilirim ailecek hastayiz. ama normalde leslie ve yürüyüş yapabiliyorum. Jillian da daha önce yapmıştım 15 kg vermistim diyetle cok guzel sıkılasmistim ama dizimi sakatladim o yuzden her sporu yapamiyorum artik. adim baz alınarak kıyaslamak iyi fikir.

Adım sayabiliriz bence de isteyen yürüyüş yapar isteyen leslie. Keşke uygunken fiyatlar bisiklet alsaydım trambolinde zıplarım ama ne kadar adıma yansır bilmiyorum

Tamam canim kaydettim bu videoyu da yaparım güzelmis
Günaydın Ballarımmmmm

(İlk önce kilo bildirimimi yapayım. Sonra yazışmalara bakarım.)

31 Aralık Kilo Bildirimi

24 Aralık: 76.95

31 Aralık 75.75

Fark : -1200 gram
Tebrik ederim bal hemşom çok iyisin masallah
Afiyet olsun canım çok güzel her zaman olduğu gibi
Tamam canim haklısın tekrar geçmiş olsun
Dizini sakatlaman kötü olmuş
Adım sayabiliriz bence de isteyen yürüyüş yapar isteyen leslie. Keşke uygunken fiyatlar bisiklet alsaydım trambolinde zıplarım ama ne kadar adıma yansır bilmiyorum
Tamam kızlar adım bazında yapalım o zaman.

Pazar ve perşembe arasında 5 gün (cuma zaten tartı var)
İsteyen leslie yapsın isteyen yürüyüş olarak saysın. Ben leslie ve yürüyüş ikisini karıştırıp topladım adım yazcam

Bugün midem kötü keyfim yok üsüttüm sanirim bi corba içip kendime geleyim

pzar gunu baslayalim. bugun bol kacamakli gun olacak.

ben spor. olarak lessi adim yapiyom genelde.
spor yarismasina katilirim

Tamam kızlar o zaman yarışmaya 7 kisi katiliyor
enerji_kusagi

Grup yapalım mı yapmayalım mı?

İyi olacak bu spor işi yansın yağlar
Balım ben powerplate in eşdeğeri sporlara bir göz atacağım şimdi. Değişik spor yapmak isteyenlere görede bir liste hazırlayalım. Hemen hepsini puan veya adım cinsinden çevirebilirsek hem herkes katılmış olur hem de kısıtlama yaşamayız. Vega'nın dahil olması da güzel olur, kimseyi dışarıda bırakmayalım, hep birlikte coşalım derim :))

Bu durumda kızlardan katılamayacak olan var mı peki i?

Vega ve lisbet canım katılamıyor.
Tamam balım göz at ben de bakıyorum.

Sana da cok gecmis olsun canim ❤evet dizim de kıkırdak hasarı oldu . o donem ağırlık calisiyodum sekillenmek icin abartmisim ama bugünüme cok sukur
ben de bugun regl oldum hersey ust uste gelir ya oyle bi hafta sonu yaşıyorum. insALLAH bu gunleri atlatayım spora kaldığım yerden devam

Canım bugün tartıldım ve ben şok 60.95 çıktım nasıl 2 kilo verdim hayretler icerisindeyim.

öneri için teşekkür ederim Vega ben de denerim insALLAH

Çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah bir daha yasamazsin öyle bi sakatlık

Ben de regl olmak üzereyim ruh hali olarak gerginlik bunalım başladı bile

Bu hafta güzel bi geri dönüş yaparız balım insan ara ara durmayinca çabuk yoruluyor küçük molalar iyi❤

Bugunun Raporunu atiyorum:)

31.12.2022- 3.Hafta- 19.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00--2 yumurta beyazindan menemen+yesillik+3 ceviz+2 Dilim tam buğday ekmek+şekersiz cay
15:00-- 1 kucuk ayvanin yarısı limonla+10 fındık +10 badem
16:30--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00-- balik+yesil salata+brokoli salasi
22:00-- elma+tarcin+zencefil kaynatip şekersiz ictim .(hasta olduğum için.)

Cok tesekkur ederim canim. Haklisin belki de arada dinlenmek iyi gelir .. benim de 1 hafta vardi aslinda ama detoks suyu diyet mi etkiledi bilmiyorum erkene aldi. ben de çok gergindim bi kac gundur bundanmis:)

Vega ve lisbet canım katılamıyor.
Tamam balım göz at ben de bakıyorum.
Tamam civcivim. Bende o egzersize baktım, yürüyüşün 3 katı kadar etkiliymiş. Yani 30 dk powerplate yaptığında 90 dk yürüyüşe denkmiş. Vega katılamasada bilgimiz olmuş oldu.

Canım yalnız değilsin ❤ duble yanındayım bilesin:)))
Senden bir gün sonra bende hasta oldum, gripmişim, bugün aksırık tıksırık derken burnum akmaya başlayınca emin oldum. Birde bugün regl oldum, kaç gündür olamamıştım. Arada üşüyüp titriyordum, yatasım vardı hep, bunu da regl olacağıma veriyordum, belki ateşim çıkıyordu ben fark etmedim
Hepsi aynı anda aradan çıksın gitsin deyip olumlu tarafından bakalım :))

Bebişim bende gerginim valla ne yapacaz böyle anlamadım
Yılbaşına gergin girdik diye bir sıkıntı olmaz herhalde di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…