🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Muhteşemsin canım hemşom :KK9::KK9::KK9: tebrik ederim:KK36:

tebrik ederim. Süpersiniz :KK9: :KK9: :KK9:

Tebrikler :KK9: :KK9: :KK9:

Hemdemim muhteşemsinnnnn :KK9::KK9::KK9:

tebriklerrrr :KK9::KK9::KK9:

tebriklerrrr :KK9: :KK9:

Hemdemim çokkkk geçmiş olsun. 😔 Rabbim acil şifalar versin. Bir an önce iyi ol e mi?
Ben bütün fikirlere açığım ❤️

çok şükür hemdemimmm 🥰 hoş buldum mu? İyi misin? 😔

:KK60::KK36:
Teşekkür ederim Hemdemim ❤
Şükür dünden iyiyim, henüz ateş yok, yarına toplarım galiba 😍

Sen nasılsın bitanem?
Sen tartılmış mıydın bugün, ben mi görmedim, mesajları atlamış olabilirim çünkü 😑

İyi Geceler Canlarımmm 💐

29 Aralık Menü ve Spor Bildirimi

08.15 1 kupa kahve

12.30 1 mandalina, 1 avuç fındık

19.00 1 lahmacun, 2 bardak ayran, 1 küçük lokma helva
2 litre su

11.264 Adım 🏃🏼‍♀️

30 Aralık Menü ve Spor Bildirimi

08.15 1 kupa kahve

11.20 1 küçük dilim börek (okulda yılbaşı yemeği vardı. Çoğunlukla katılmıyorum. Okulda yeni olunca bu da dikkat çekiyor. Dikkat çekmemek için yedim. 😔)

19.00 3 yk bulgur pilavı ve hamsi buğulama, 1 portakal

2 litre su

10.018 adım 🏃🏼‍♀️

Teşekkür ederim Hemdemim ❤
Şükür dünden iyiyim, henüz ateş yok, yarına toplarım galiba 😍

Sen nasılsın bitanem?
Sen tartılmış mıydın bugün, ben mi görmedim, mesajları atlamış olabilirim çünkü 😑
İyi olmana sevindim Hemdemim. Benim tartı günüm cumartesi olsun dedik civcivimle. Yoksa çok erken saatte tartılmak zorunda kalacaktım. O da çok doğru bir sonuç vermeyecekti. Heyecanla yarını bekliyorum. ❤️

İyi Geceler Canlarımmm 💐

08.15 1 kupa kahve

2 litre su

11.264 Adım 🏃🏼‍♀️

08.15 1 kupa kahve

11.20 1 küçük dilim börek (okulda yılbaşı yemeği vardı. Çoğunlukla katılmıyorum. Okulda yeni olunca bu da dikkat çekiyor. Dikkat çekmemek için yedim. 😔)

2 litre su

10.018 adım 🏃🏼‍♀️
afiyet olsun 😗

Kızlar dünden beri hastayım, gece de epey ateşim çıktı, şimdi yine yokluyor ama dünden daha iyi gibiyim. Yarına toplarım inşaallah. Kaldığım yerdrn spor ve diyete devam.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Acaba pazartesi itibariyle cumaya kadar aramızda 2 gruba ayrılıp spor yarışması mı yapsak? Pazar herkesin izinli ve ailesi ile vakit geçireceğini varsayarsak, yılbaşı sonrası da o gazla fazlalıkları yakmış oluruz.
Yani cumaya kadar dedim ama cuma tartı var, perşembe kaslar dinlenmez ise cuma ödemli olabiliriz. Pazartesi-salı-çarşamba 3 gün mü olur? Belki bize her gün aynı, pazardan da başlarız diyebilirsiniz, sizlerin fikri nedir :))

Spor yarışması olursa peki; hepimiz aynı sporu yapıp miktara/süreye göre mi kıyaslama yaparız veya adım yarışması daha mı kolay olur?
Balım bence de güzel olur.
Ama bunun ayrıntılarını seninle bi konuşalım evet sporlar için puanlama yapmalıyız yoksa adaletsiz olur😁

Hepimiz adım saysak sadece adım da olurdu ama benim telden saydiriyorum ve sürekli elimde tutamiyorum😕

Şimdi ben bi düzenleme yapıp sana atmaya çalışayım beraber belirleyelim. Şimdi derken yeni uyandım bugün içinde:KK70:

Balım çok geçmiş olsun ya of:KK43:

10 dakika bulunduğum yeri bırakıp başka biyere geçip kendime bi uğraş bulmaya çalışıyorum, o da son 1 2 gündür falan karşı koymaya başladım. Ben yiyip yiyip pişman oluyordum genelde 😐
Bir şey izlemek ve yalnız olmak tetikliyor sanki beni
Katılıyorum beni de aynı şekilde tetikliyor :KK43:

İyi Geceler Canlarımmm 💐

08.15 1 kupa kahve

2 litre su

11.264 Adım 🏃🏼‍♀️

08.15 1 kupa kahve

2 litre su

10.018 adım 🏃🏼‍♀️
Balım böreğe uzulemedim ki adimlar ve menünün geneli masallah🤩😁

çok geçmiş olsun ya 😿 sirkeli suyla bezi ıslatıp alnımıza koyardı biz küçükken annem , şimdi ilaç alıyoruz da 😂
bi de tarhana çorbası içebilirsin canım sarımsaklı içebilirsen ve sirkeli

şey de olabilir, cumadan cumaya örneğin toplam 2 saat egzersiz yapmak toplam 40 bin adım vs

Geçmiş olsun 🌸
Spor yarışması yaparsak adımları leslie ile yapabiliriz bence de bir gaz hem yılbaşı kaçamağın ı yakar hem de sporr yaparız :KK49:

Teşekkür ederim canım 😊
Aynen hem telafi hem spor 😍

Aslında leslie 1,3,5 milin adım sayısı karşılığı bile vardı. Mesela leslie yapmayıp sadece ben yürüyeceğim diyen olursa, adım toplamını karşılaştırmak da kolay olabilir. Belki herkes leslie de karar kılar :))
Kizceler baktım 5 mil leslie(en uzun olan leslie videosu 70 dk) = 8 km.
10 bin adım =6-8 km arası yazıyor. Biraz daha arastiririm olmazsa da.

Bu hafta spora ağırlık versek bence de güzel olur ödemli olcaz az biraz😁

Eklentiler

• IMG20221231100322.jpg
    IMG20221231100322.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 33
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Acaba pazartesi itibariyle cumaya kadar aramızda 2 gruba ayrılıp spor yarışması mı yapsak? Pazar herkesin izinli ve ailesi ile vakit geçireceğini varsayarsak, yılbaşı sonrası da o gazla fazlalıkları yakmış oluruz.
Yani cumaya kadar dedim ama cuma tartı var, perşembe kaslar dinlenmez ise cuma ödemli olabiliriz. Pazartesi-salı-çarşamba 3 gün mü olur? Belki bize her gün aynı, pazardan da başlarız diyebilirsiniz, sizlerin fikri nedir :))

Spor yarışması olursa peki; hepimiz aynı sporu yapıp miktara/süreye göre mi kıyaslama yaparız veya adım yarışması daha mı kolay olur?
asliogretmen asliogretmen
Diyet Salata Diyet Salata
L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
L LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Kızlar ben pazar başlayalım diyorum enercimin dediği gibi cuma zaten tartı var.
Ortak bi spor mu belirleyelim ya da herkesin yaptığı sporu adıma mı çevirelim nasıl yapalım sizin fikriniz nedir?

Ben leslie yapabilirim, eliptik bisiklet sürebilirim, adım da telefondan saydığı kadarını alırım. (Leslieyi de adıma çeviririm)
Zorlasak jillian bile yaparim😂 ama şu an ağır kaçar bu hafta biraz ısınalım.

Spor yarışmasına katılırım ya da katılmam diyip üstteki konu hakkında da dusuncelerinizi yazarsiniz💚herkes görsün diye toplu etiket yaptım.

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
L LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Ortak bi spor mu belirleyelim ya da herkesin yaptığı sporu adıma mı çevirelim nasıl yapalım sizin fikriniz nedir?

Ben leslie yapabilirim, eliptik bisiklet sürebilirim, adım da telefondan saydığı kadarını alırım. (Leslieyi de adıma çeviririm)

Spor yarışmasına katılırım ya da katılmam diyip üstteki konu hakkında da dusuncelerinizi yazarsiniz💚herkes görsün diye toplu etiket yaptım.
Spor konusunda çok fazla fikrim yok ama zumba da olabilir yarım saat 🥰

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
L LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Ben bu hafta regl olduğum için gidemedim ama haftanın 3 günü powerplatede spor yapıyorum ve inanılmaz yorgun oluyorum sonrasında spor yarışmasına katılamam ne yazık ki bana fazla gelir.
Leslie çok güzel ama vücut alışıyor ona bence aşağıya linkini bıraktığım kadına da bir şans verin derim akıllı bileklik üzerinden baktığımda leslie den daha fazla kalori kaybettiriyor ve kaslar daha çok çalışıyor.
Yağ oranının fazla olduğu dönemde ağırlık çalışmak ve yoğun kardiyo sporlar önerilmiyor çünkü evdeki tartıdan sadece hafifleme miktarı görülür ama kas kaybının farkında varamayız. Eğer günde 10K adım veya kardiyo yapacaksanız ki buna leslie dahil gün içinde bir öğününüzün protein olması gerekir. Yoksa yağ yıkımı değil kas yıkımı daha fazla olur. Tahıllı salata, 2 yumurta ile salata, baklagiller, ton balığı veya beyaz ve kırmızı et yenmesi önerilir. Uzun yazdım teşekkür ederim okuduğunuz için.

X