🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Canım yalnız değilsin ❤ duble yanındayım bilesin:)))
Senden bir gün sonra bende hasta oldum, gripmişim, bugün aksırık tıksırık derken burnum akmaya başlayınca emin oldum. Birde bugün regl oldum, kaç gündür olamamıştım. Arada üşüyüp titriyordum, yatasım vardı hep, bunu da regl olacağıma veriyordum, belki ateşim çıkıyordu ben fark etmedim 🙈
Hepsi aynı anda aradan çıksın gitsin deyip olumlu tarafından bakalım :))
Sana da cok gecmis olsun canim❤ aynisini ben de düşündüm hepsi ayni zaman da geçsin gitsin de rutinime donerim diye🥰🥰

Tamam kızlar o zaman yarışmaya 7 kisi katiliyor
enerji_kusagi enerji_kusagi

Grup yapalım mı yapmayalım mı?

İyi olacak bu spor işi yansın yağlar 🔥 🔥 🔥
Günaydın civcivim 🐥

7 kişi olduğumuz için bu seferlik grup olmasın o zaman.
Pazar-pazartesi-salı-çarşamba olarak 4 gün yaparız.
Perşembe istirahat Cuma tartı.
Herkes günlük yaptığı sporu yazar, bakalım kim hangi sporu yapacak, ona göre hesaplarız balım.

31 Aralık menüm
Kaçamak yaptım ama minimum seviyede tutmaya çalıştım
Sabah 10.30
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
2 dilim peynir
Domates
Salatalık

Ara 13.30
1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu

Ara 14.00
Kahve yanına 2 çatal pasta

Akşam 17.30
1 avuç içi fırında hindi
4 yk fırınlanmış patates
Salata

Akşamdan sonra
1 çorba kasesi cips
2 kare çikolata
2 bisküvi
1 kestane

Yatmadan önce 3 yk yoğurt

Ben şuan kendisine kırıldığımı, bu ekiple bir daha görüşme şansımızın artık olmadığını insanlara beni uyumsuz biri olarak lanse ettiği için zaten benimle görüşmek istemeyeceklerini söyledim
Bana abarttın ya ne gereği var böyle şeylere takılmanın felan dedi. Sizce bir süre tavrımı devam ettirip bunu anlamasını beklemeli miyim?

Bugunun Raporunu atiyorum:)

31.12.2022- 3.Hafta- 19.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00--2 yumurta beyazindan menemen+yesillik+3 ceviz+2 Dilim tam buğday ekmek+şekersiz cay
15:00-- 1 kucuk ayvanin yarısı limonla+10 fındık +10 badem
16:30--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00-- balik+yesil salata+brokoli salasi
22:00-- elma+tarcin+zencefil kaynatip şekersiz ictim .(hasta olduğum için.)
Afiyet olsun kaçamaksız yeniyıl menüsü şahane
Tamam civcivim. Bende o egzersize baktım, yürüyüşün 3 katı kadar etkiliymiş. Yani 30 dk powerplate yaptığında 90 dk yürüyüşe denkmiş. Vega katılamasada bilgimiz olmuş oldu.
O kadar yorucu bir alet ki akşamları kas ağrısı çekiyorum paso

Afiyet olsun kaçamaksız yeniyıl menüsü şahane

O kadar yorucu bir alet ki akşamları kas ağrısı çekiyorum paso
Senin sporu dün epey araştırdım Leydim, titremşimden dolayı yoğun efor harcanıyormuş. Fakat 6 aydan uzun süre yapılması sakıncalı diye okudum, sen hoca eşliğinde yapıyorsun galiba di mi? Ne zamana kadar powerplate yapacaksın canım?
Yarışmaya katılmayı düşünüdüğünde senin 30 dk egzersizini 1,5 saat yürüyüş olarak hesaplayabiliriz. Ama işte onda da sen her gün o sporu yapamayacağın için puanlama konusunda dezavantaja düşersin. Oysa seninde olmanı çok istemiştim.
Geçen mesajlarda moralim bozuk demiştin galiba, hayır olsun canım, iyi misin şimdi?

Senin sporu dün epey araştırdım Leydim, titremşimden dolayı yoğun efor harcanıyormuş. Fakat 6 aydan uzun süre yapılması sakıncalı diye okudum, sen hoca eşliğinde yapıyorsun galiba di mi? Ne zamana kadar powerplate yapacaksın canım?
Yarışmaya katılmayı düşünüdüğünde senin 30 dk egzersizini 1,5 saat yürüyüş olarak hesaplayabiliriz. Ama işte onda da sen her gün o sporu yapamayacağın için puanlama konusunda dezavantaja düşersin. Oysa seninde olmanı çok istemiştim.
Ben şuan 2.ayımın içerisindeyim bir hoca eşliğinde yapıyorum. 6 ay konusunu hiç konuşmadık şuanda incelmeye odaklıyım. Ama 6 aydan sonra devam eder miyim bilmiyorum havalar da güzel oluyor o zaman yürüyüşe devam ederim. Puanlama konusunda dezavantaj olması benim için önemli değil yani hesaplamaya dahil olabileceksem girerim bende yarışmaya seve seve

Tamam kızlar o zaman yarışmaya 7 kisi katiliyor
enerji_kusagi enerji_kusagi

Grup yapalım mı yapmayalım mı?

İyi olacak bu spor işi yansın yağlar 🔥 🔥 🔥
Naber aşkımsu :KK8:

Balım ben powerplate in eşdeğeri sporlara bir göz atacağım şimdi. Değişik spor yapmak isteyenlere görede bir liste hazırlayalım. Hemen hepsini puan veya adım cinsinden çevirebilirsek hem herkes katılmış olur hem de kısıtlama yaşamayız. Vega'nın dahil olması da güzel olur, kimseyi dışarıda bırakmayalım, hep birlikte coşalım derim :))

Bu durumda kızlardan katılamayacak olan var mı peki i?
Puan işi biraz yorucu :KK66:
Bi de o kişi o sporu layığıyla yapıyor mu o an göremiyoruz
Herkes kendi hedefini belirlesin derim ben haftalık olarak ve onu tutturmaya çalışsın :KK66:

Canım yalnız değilsin ❤ duble yanındayım bilesin:)))
Senden bir gün sonra bende hasta oldum, gripmişim, bugün aksırık tıksırık derken burnum akmaya başlayınca emin oldum. Birde bugün regl oldum, kaç gündür olamamıştım. Arada üşüyüp titriyordum, yatasım vardı hep, bunu da regl olacağıma veriyordum, belki ateşim çıkıyordu ben fark etmedim 🙈
Hepsi aynı anda aradan çıksın gitsin deyip olumlu tarafından bakalım :))
Off çok geçmiş olsn balım ya seni de yakaladı hastalık:KK43: cevremdeki herkes hasta ne menem bi virüsmus be. Bol bol dinlen balım işten vakit bulunca❤
Bebişim bende gerginim valla ne yapacaz böyle anlamadım 😅
Yılbaşına gergin girdik diye bir sıkıntı olmaz herhalde di mi :KK70:
Enercim anlaşılan hepimiz aynı durumdayız bu ara😁 ben de öyle gergin ve enerjisizim nedense😑 toparlamaya caliscam bugün kendimi.
Haha olmaz olmaz bence :KK70: ben her türlü girmeyi denedim hıc bi sene boyunca öyle kalmadim :KK70:

Herkes kendi hedefini belirlesin derim ben haftalık olarak ve onu tutturmaya çalışsın :KK66:
İyi balimsu senden naber🤩
Depresyon bi geliyo bi gidiyo :KK70:

Aslında bu da iyi fikir çizkekim dediğin gibi daha mantıklı.
Çünkü herkesin şartları eşit değil bir yandan

Adım saymak kaliteli spor yapmak anlamına gelmiyor katılıyorum ama benim gibi düzenli spor yapamayanları leslie ye ya da evde bile daha fazla hareketli olmaya teşvik edebilir 🙆
Balım zaten yapcaz leslie falan onda sıkıntı yok😬
Şöyle yaparız şu an tamamen atıyorum bu hafta 10 bin adımın altına düşmeme sınırı koyarız.

Adım saymak kaliteli spor yapmak anlamına gelmiyor katılıyorum ama benim gibi düzenli spor yapamayanları leslie ye ya da evde bile daha fazla hareketli olmaya teşvik edebilir 🙆
Tabi ki canım benim hepimiz farklıyız o yüzden kendimize göre hedefler daha güzel olur bence 😍

Aslında bu da iyi fikir çizkekim dediğin gibi daha mantıklı.
Çünkü herkesin şartları eşit değil bir yandan
Vücutlarımız farklı kas kitlemiz farklı spor seviyemiz farklı canım ben de ilk seviyelerdeyim ve spor salonuna gitmiyorum mesela.Evde yapınca da %100 doğru yapıyor muyum bilmiyorum tabi videoları
Bi de yarış havası olursa 10 dk daha kaslarımı zorlayım diyip bir yerimi incitebilirim
Amaan öyle bişeyler işte 😂

Kışşttt:KK70: :KK70:

Hayırlı olsun canım diyetin o zaman😁
Yazalım bugün yazayım ben de💚
Yaz tatlım 😍

X