🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

merhaba guzel kadinlar :KK200:
hafta sonu kosturmasindan ciktim geldim:)
15 nisan Cumartesi menu:
sahur :5 kasik yulaftan meyveli yulaf lapasi
iftar: 6 kasik mercimekli patlican yemegi+çoban salata +4 kasik yoğurtlu makarna
** bugun cocuklara ve kendimize bayram jcjn alışverişe ciktik 5 saat disarda gezdim spor sayilir degil mi Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik :KK70:
**normalde ara ogun yapacaktım ama yorgunluktan cocuklarla uyumusum:)

16 Nisan Pazar Menu:
iftar: 6 kasik mercimekli patlican yemegi +çoban salata +2 kasik yoğurt +avuç içinden az pide
Aksam ara: 4 kayisi kurusu+10 cilek
2 kupa yeşil çay

*** bugun de spor yok ama ev temizledim yarin ise gideceğim diye. iki gundur pert oldum spora güç kalmadı.
ama yarin kaldigim yerden devam💪💪💪

***kizlar bir de kiyafet aldim 17 kg vermis bedenime gore. ayni markanın daha önce aldığım bedenine göre 6 beden küçük kıyafetlerin içine girmek beni cok mutlu etti. biraz daha motive oldum . daha da zayiflayip incelemek istiyorum . gözünüz üzerimde olsun🥰🥰

Selamlar bugünkü menüm
Sabah
3 yumurtadan omlet
1 kaşarlı tost
Salatalık

Akşam
1 p bulgur pilavı
1 kase yoğurt çorbası
Adım:7647
Dahası da var da saatimin şarjı bitti
9D530063-7CEA-43A2-B8CE-4D88E8DE5357.png

merhaba guzel kadinlar :KK200:
hafta sonu kosturmasindan ciktim geldim:)
15 nisan Cumartesi menu:
sahur :5 kasik yulaftan meyveli yulaf lapasi
iftar: 6 kasik mercimekli patlican yemegi+çoban salata +4 kasik yoğurtlu makarna
** bugun cocuklara ve kendimize bayram jcjn alışverişe ciktik 5 saat disarda gezdim spor sayilir degil mi Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik :KK70:
**normalde ara ogun yapacaktım ama yorgunluktan cocuklarla uyumusum:)

16 Nisan Pazar Menu:
iftar: 6 kasik mercimekli patlican yemegi +çoban salata +2 kasik yoğurt +avuç içinden az pide
Aksam ara: 4 kayisi kurusu+10 cilek

*** bugun de spor yok ama ev temizledim yarin ise gideceğim diye. iki gundur pert oldum spora güç kalmadı.
ama yarin kaldigim yerden devam💪💪💪

***kizlar bir de kiyafet aldim 17 kg vermis bedenime gore. ayni markanın daha önce aldığım bedenine göre 6 beden küçük kıyafetlerin içine girmek beni cok mutlu etti. biraz daha motive oldum . daha da zayiflayip incelemek istiyorum . gözünüz üzerimde olsun🥰🥰
Gözümüz üzerinde öncelikle :KK62:
Yaaa bu çok güzel zaten aşırı inceldin gözüyle görmek motive etmiştir 😍 zaten zayiflayinca en çok beden küçüldüğünü farkettigin an iyi ki diyorsun 😍 Balım bu aralar ben de o enerjiye resmen girdim beynimde kesinkes bitirdim bu işi inşallah 3 gündür evde tatlı var hem güllaç hem baklava ve ben bir tane bile yemedim😂 bu benim için rekor olabilir😍
Biliyorum beden kuculunce giydiğim elbiseler daha tatlı gelecek 😍

Balım pazar günü bilerek mi sahur yapmadın?
Bir de bence seni spor yapmış sayalım zaten daha ne yapacaksın 🤣 tık atiyorum🥰

Bugün başka bi ara öğün yapmicak misin balım seni görünce benim menüm gözüme çok fazla geldi :KK70: ama şu an açım ve vicdanım son derece rahat :KK73: Bu hissi çok özlemişim bekarken spor yaptığım odama zayıfladığım eve gelmek iyi geldi bana galiba o günlere döndüm 🤣

15 Nisan Cumartesi Menüm
Sahur
Haşlanmış yumurta salatası, yarım dilim ekmek, 1 cay kaşığı bal, yarım dilim peynir
İftar
1 kase çorba, 2 kasik bulgur pilavı, 4 kaşık barbunya, 1 dilim pide, salata

Ara yarım kivi, yarım muz, Türk kahvesi
Ara yeşilcay, diyet bisküvi
Ara birkaç tane yenidünya

Spor; leslie boosted 30 dk
Plank 65 sn
150 ip atlama

4. Gün Sporu Tamam✅

30 dk leslie boosted
200 ip atlama
10 dk pilates( 1 litrelik şişeyi ağırlık olarak kullandim)
Ben bugün simdiye kadar anca 800 900 kalorilik biseyler yedim. Bol bol sebze. Sporumu yaptım her yanım ağrıyor 😀

Şu sporları görmek nasıl iyi geliyor anlatamam 🤓

Selamlar bugünkü menüm
Sabah
3 yumurtadan omlet
1 kaşarlı tost
Salatalık

Akşam
1 p bulgur pilavı
1 kase yoğurt çorbası
Adım:7647
Dahası da var da saatimin şarjı bitti
Eki Görüntüle 3234367
Helaaaalll grubun citirlari döktürüyor :KK73::21:
Menü de güzel bence balım gelsin eksiler 😍

Kötü bı menü ile geldim kızlar karbonhidrat patlaması yaşadım resmen önceki günler çok kisitladigim için mi oldu acaba bilemiyorum
Kahvaltı sucuklu yumurta salatalık domates az tahin pekmez el kadar pide yarım poğaça
Ara leblebi 40 gram çikolata türk kahvesi
Aksam ekmek arası döner ayran
Az önce 2 tane Eti cin
Canim böyle günler olabilir ama tamam bunu olduğu yerde birak geçmiş geçmişte kalmıştır😁
Yarın bol su, yesilcay, kacamaksiz beslenme yarım saat spor her şeyi halleder 🔥

Harikasın kuzum tebrikler
Alyamsenam nasilsin❤
4. Gün Sporu Tamam✅

30 dk leslie boosted
200 ip atlama
10 dk pilates( 1 litrelik şişeyi ağırlık olarak kullandim)
yapiyosun bu sporu balim💪💪💪
Gözümüz üzerinde öncelikle :KK62:
Yaaa bu çok güzel zaten aşırı inceldin gözüyle görmek motive etmiştir 😍 zaten zayiflayinca en çok beden küçüldüğünü farkettigin an iyi ki diyorsun 😍 Balım bu aralar ben de o enerjiye resmen girdim beynimde kesinkes bitirdim bu işi inşallah 3 gündür evde tatlı var hem güllaç hem baklava ve ben bir tane bile yemedim😂 bu benim için rekor olabilir😍
Biliyorum beden kuculunce giydiğim elbiseler daha tatlı gelecek 😍

Balım pazar günü bilerek mi sahur yapmadın?
Bir de bence seni spor yapmış sayalım zaten daha ne yapacaksın 🤣 tık atiyorum🥰

Bugün başka bi ara öğün yapmicak misin balım seni görünce benim menüm gözüme çok fazla geldi :KK70: ama şu an açım ve vicdanım son derece rahat :KK73: Bu hissi çok özlemişim bekarken spor yaptığım odama zayıfladığım eve gelmek iyi geldi bana galiba o günlere döndüm 🤣
civcivim sahura uyanamıyorum:) uykusuzluk beni mahvediyor. diyetisyen de sahur yapmazsanız da olur dedi.bisey demedi yani.
kuzum senin adına sevindim.ben de son seansta biraz azar yiyince toparlamaya basladim.baska ara yapmicam balim zira iki ara givi oldu hem cilek hem kuru kayısı. bi sade soda ictim. birazdan sahur yapıp yatayım diyorum.

@enerji_kusagi

@sonngulen

L lisbethsalander00

@sudansebep

@Humakaser

A Alyasena

@MiLissy

@Nyx1

@VioletCat

bnnu bnnu

@hande_buse

@TILSIMSIZMASAL

@segus

H Hayaldebaris

@gibivegibi

Kızlar bayrama son günler bir toparlanalım lütfen. Menüler eksik spor yapan yok yine saldı herkes.

Bayrama kadar fire vermeden spor yapıyorum katilin bana hadi siz de itiraz istemiyorum. Sayfa amacına ulaşsın lütfen.

Günde çok değil 30 dk spor yapicaz. Fazlası da kar zaten. Bayramda kendimizi durdurmamiza da yardımcı olacak öncesinde kontrollü gitmemiz. Sonrası daha kötü olur yoksa.

Tablo hazırlıyorum 5 günlük. Zaten çoğunluk orucken yapmaz bu akşam etiketi görenler de başlasın. Her gün yaptıkça tık aticam yanına. Bayramda da kontrollü gitmemiz şart bütün emek boşa gitmesin.

Umarım etiketi görüp dönersiniz.
Canım spor devam bende menüler de sadece tutturamıyorum. Akıllı saatin uygulamasında bi meydan okumalı yürüyüş yarışması var ona katıldım 😅zoraki yürüyorum ama sabit kilo şimdilik.

Haftasonu bağ evindeydik cumartesi pazar menüler hafifti 🙏 su sıkıntı bugün veririm iftarla güzelce 👍🏻Listeyi

Alyamsenam nasilsin❤

yapiyosun bu sporu balim💪💪💪
💪💪💪
civcivim sahura uyanamıyorum:) uykusuzluk beni mahvediyor. diyetisyen de sahur yapmazsanız da olur dedi.bisey demedi yani.
kuzum senin adına sevindim.ben de son seansta biraz azar yiyince toparlamaya basladim.baska ara yapmicam balim zira iki ara givi oldu hem cilek hem kuru kayısı. bi sade soda ictim. birazdan sahur yapıp yatayım diyorum.
Balim çalışınca sabha uyanmak zorundasın tabi normal sahur çok zorlar seni. Çok fazla acikmiyorsan sorun olmaz canım💚
Yaa ben de önceki ramazanlarda hep çok acikirdim bu ramazan hiç açıkmiyorum çok ilginç. Sıcaklara denk gelmedi diye mi acaba?
Sıcaklarda tutmak çok daha zor çünkü.

Maşallah balım iyi toparladın böyle devam😍

Canım spor devam bende menüler de sadece tutturamıyorum. Akıllı saatin uygulamasında bi meydan okumalı yürüyüş yarışması var ona katıldım 😅zoraki yürüyorum ama sabit kilo şimdilik.

Haftasonu bağ evindeydik cumartesi pazar menüler hafifti 🙏 su sıkıntı bugün veririm iftarla güzelce 👍🏻Listeyi
Tamam canim bundan sonra senin de menülerinin üzerinde gözümüz 😁
Meydan okuma iyiymis😅
Tabloda sana da tik atiyorum o zaman hunharca meydan okuyormussun😁

Kızlar foruma girip etikete dönmeyenler var :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:
Konuyu okuduğunuzu da görebiliyorum okuyuo çıkmayın aktif olun bayramdan sonra üzüleceksiniz sonra ipin ucu kacacak
:KK12:

Yarına kadar takipteyim dönmeyenleri tablodan cikaricam. Çünkü tabloyu full yeşil tik yapmak istiyorum😁
Ben de şu eli maşalı smiley ı görmek istiyorum 🤣🤣🤣🤣

5. Gün Sporu Tamam✅
500 ip atlama
100 atlayıp aralarda egzersiz ve yürüyüş yaptım
Bir de temizlik yaptım dolapları silerken hoplayıp zipladim🤣

*Bugün kaslarım ağrıyor hem ip atlamaktan hem de dün şişeyle pilates yapmaktan olsa gerek😁 ama durmak yok evde hala tatlılar var yemiyorum 🤣

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ben yeni girebiliyorum siteye e gundurtcok yoğun geçti cumartesi mutfağı temizledim pazarda evi biraz toplayim kaynanaya yardıma gittim sonra iftar telaşı kahve çay çok yoruldum.
Bugün de alışverişe gittik 3 saat dolaştık bunun yarısı kucağımda çocukla oldu gelirken uyudu bir de uyurken taşımak çok yordu beni biraz yatacağım. Spor da akşam yapabilirim insallah yemek yok kaynanam bize gelin dedi ama gidesim de yok bilmiyorum uyumak istiyorum

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ben yeni girebiliyorum siteye e gundurtcok yoğun geçti cumartesi mutfağı temizledim pazarda evi biraz toplayim kaynanaya yardıma gittim sonra iftar telaşı kahve çay çok yoruldum.
Bugün de alışverişe gittik 3 saat dolaştık bunun yarısı kucağımda çocukla oldu gelirken uyudu bir de uyurken taşımak çok yordu beni biraz yatacağım. Spor da akşam yapabilirim insallah yemek yok kaynanam bize gelin dedi ama gidesim de yok bilmiyorum uyumak istiyorum
Tamam canim yine de bayağı hareket halindeymissin iki gündür zaten.
Spor yapamazsan da zorlama kendini çok yorulmussun 2 gundr🥹
Zaten 2 güne de tik aticam çünkü çok dolanmissin hem de kucağında çocukla.

Ama kendini iyi hissedersen tabi ki yap sporunu💚

Tamam canim yine de bayağı hareket halindeymissin iki gündür zaten.
Spor yapamazsan da zorlama kendini çok yorulmussun 2 gundr🥹
Zaten 2 güne de tik aticam çünkü çok dolanmissin hem de kucağında çocukla.

Ama kendini iyi hissedersen tabi ki yap sporunu💚
7ye kadar yattm uyumusum bende yemeği de kaynanada yedik iyiyim şükür şimdi. Yarın da tatlı yapalım diyordu ama vazgeçti benim için de iyi oldu 😊 ev temizliğine devam edeceğim

X