🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Yaşam koçluğu gibi sağlıklı beslenme adına bir doktordu ve tabikide sağlıklı bebek içinde çalışmalar öneriler aldım. Böbreğimde hastalık varmış bunun için öneriler de bulundu. Bugün başladım. Aynı zamanda diyet gibide bir menü. Şöyle ki sabahleyin sadece greyfurt suyu bir çay kaşığı zencefil ve çörekotu yağı ve bal ile ictim. Şimdi de 3 adet incirin içerisine sarımsak ve çörekotu koyup yedim gerçekten lezzetliydi. Akşama da ekmeksiz balık ve patates yiyeceğim. Aynı zamanda yürüdüm de yarım saat . Doktorum da bunu önerdi. Menüm bu kadar

Anladım canim inşallah sonuç gönlüne göre olur

Afiyet olsun menün.

Peki tartildin mi bugün tartı gunumuzduya.

İyi senden naber askimsu

Bugün biraz kaçamak yaptım o bile etkiledi midem kendinde değil pek
İyilik canım
Ben de 1000 kalori+ (olabildiğince sağlıklı)yürüyüş spor kalorimi ekleyip onu almaya başladım bugün
Umarım işe yarar
Nane limon mu kaynatsan? Balla içsen kuzum

30 Aralık Menü - 1.600 kalori( 1.000 + 600)

*45 gr paketli kek, sade türk kahvesi
*tas kebabı 1 tabak, şehriyeli bulgur pilavı 1 tabak, meyaneli çorba bir kepçe, 1 tabak az beyaz peynirli salata
*2si 1 arada kahve, 1 avuç leblebi, 4 fıstık draje
*bir sosisli sandviç ( haşlama sosis, 1 kaşık rus salatası, az hardal vardı), siyah çay
*yağ yakıcı kahve, 2 hurmalı top
*toz sade kahve, bir küçük portakal, 2 avuç kuruyemiş

2 lt su

11 bin küsür adım, 15 dk cardio

Yağ yakıcı kahve nedir? Hindistan cevizi yağlı mı?

canım her şeyden yiyip verebilsek olacak da hadi bakalım
Yok o atak, sadece öyle herşeyden yemek gibi bişi değil illet bişi. Birbirinden alakasız her şeyi üst üste yemek istemek gibi. (örnek yazıp sildim şimdi kimsenin aklına gece gece kurt düşürmeyim diye )

İyilik canım
Ben de 1000 kalori+ (olabildiğince sağlıklı)yürüyüş spor kalorimi ekleyip onu almaya başladım bugün
Umarım işe yarar
Nane limon mu kaynatsan? Balla içsen kuzum
Şimdi iyiyim canım çok şükür
Bugün
08.30 nane limon
10.00 haşlanmış yumurta peynir yeşillik
13.00 çorba patlıcan yemeği
17.00 nohut cips, şekersiz ev yapımı vişne suyu
19.30 patlıcan yemeği
Şimdi de türk kahvemle online ım
Afiyet olsun canım Bence güzel menü
Listeye beni alabilirsiniz ben de burda olmaktan motive oluyorum. Yemek yeme atağı geçiren var mı? Neler yapıyosunuz ben genelde yeniliyorum atak gelince ama burda bikaç gündür iyi gidiyorum
Tamam canim
Bugün biraz kaçamak yaptım sadece. Atak tabi arada oluyor benim ataklarım çok kötü oluyor
Ama bu hafta iyiydim şükür kendimi engelleyebildim. Yarın kaldigim yerden devam
Maşallah basaricaz
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…