🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

30 Aralık Cuma
Sabah 10.30
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 yeşil biber domates salatalık
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara 13.30
1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu

Akşam 17.30
Izgara biftek
Salata
1 dilim tam buğday ekmeği
4 yk yoğurt

Gece 21.30 1 elma

Yağ yakıcı kahve nedir? Hindistan cevizi yağlı mı?
evet bi de tarçınlı canım

Yok o atak, sadece öyle herşeyden yemek gibi bişi değil illet bişi. Birbirinden alakasız her şeyi üst üste yemek istemek gibi. (örnek yazıp sildim şimdi kimsenin aklına gece gece kurt düşürmeyim diye 😂)
hıı yok yaşamadım öyle atak canım

Kızlar dünden beri hastayım, gece de epey ateşim çıktı, şimdi yine yokluyor ama dünden daha iyi gibiyim. Yarına toplarım inşaallah. Kaldığım yerdrn spor ve diyete devam.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Acaba pazartesi itibariyle cumaya kadar aramızda 2 gruba ayrılıp spor yarışması mı yapsak? Pazar herkesin izinli ve ailesi ile vakit geçireceğini varsayarsak, yılbaşı sonrası da o gazla fazlalıkları yakmış oluruz.
Yani cumaya kadar dedim ama cuma tartı var, perşembe kaslar dinlenmez ise cuma ödemli olabiliriz. Pazartesi-salı-çarşamba 3 gün mü olur? Belki bize her gün aynı, pazardan da başlarız diyebilirsiniz, sizlerin fikri nedir :))

Spor yarışması olursa peki; hepimiz aynı sporu yapıp miktara/süreye göre mi kıyaslama yaparız veya adım yarışması daha mı kolay olur?

Yok o atak, sadece öyle herşeyden yemek gibi bişi değil illet bişi. Birbirinden alakasız her şeyi üst üste yemek istemek gibi. (örnek yazıp sildim şimdi kimsenin aklına gece gece kurt düşürmeyim diye 😂)
Dün gece tam olarak anlattığın gibi bir atak yaşadım, birbirinden alakasız şeylerden aynı anda yedim, adeta gözüm döndü, sadece az yemeye çalıştım 😶
Herhalde hasta olmamla alakalıydı.

Normalde ise kahve içerek, bazen suyla, bazen sütle bastırıyorum. Sen ne yapıyorsun peki?

30 Aralık Menüm

03:00 burayı yazmayayım 😑

10:00 1/2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 1 çk bal, 4 badem 2 ceviz, 1 yudum süt

13:00
1/2 portakal, 2 mandalina, 1 küçük muz

18:00
1,5 hamburger ekmeği, 5 küçük köfte,
yeşillik, domates ile sandiviç
1 bardak ananas suyu
20:00 1/2 Trabzon Hurması

22:00 1 sütlü neskafe şekersiz

Su 2 lt
Spor 3037 adım

Dün gece tam olarak anlattığın gibi bir atak yaşadım, birbirinden alakasız şeylerden aynı anda yedim, adeta gözüm döndü, sadece az yemeye çalıştım 😶
Herhalde hasta olmamla alakalıydı.

Normalde ise kahve içerek, bazen suyla, bazen sütle bastırıyorum. Sen ne yapıyorsun peki?
10 dakika bulunduğum yeri bırakıp başka biyere geçip kendime bi uğraş bulmaya çalışıyorum, o da son 1 2 gündür falan karşı koymaya başladım. Ben yiyip yiyip pişman oluyordum genelde 😐
Bir şey izlemek ve yalnız olmak tetikliyor sanki beni

Kızlar dünden beri hastayım, gece de epey ateşim çıktı, şimdi yine yokluyor ama dünden daha iyi gibiyim. Yarına toplarım inşaallah. Kaldığım yerdrn spor ve diyete devam.

Acaba pazartesi itibariyle cumaya kadar aramızda 2 gruba ayrılıp spor yarışması mı yapsak? Pazar herkesin izinli ve ailesi ile vakit geçireceğini varsayarsak, yılbaşı sonrası da o gazla fazlalıkları yakmış oluruz.
Yani cumaya kadar dedim ama cuma tartı var, perşembe kaslar dinlenmez ise cuma ödemli olabiliriz. Pazartesi-salı-çarşamba 3 gün mü olur? Belki bize her gün aynı, pazardan da başlarız diyebilirsiniz, sizlerin fikri nedir :))

Spor yarışması olursa peki; hepimiz aynı sporu yapıp miktara/süreye göre mi kıyaslama yaparız veya adım yarışması daha mı kolay olur?
çok geçmiş olsun ya 😿 sirkeli suyla bezi ıslatıp alnımıza koyardı biz küçükken annem , şimdi ilaç alıyoruz da 😂
bi de tarhana çorbası içebilirsin canım sarımsaklı içebilirsen ve sirkeli

şey de olabilir, cumadan cumaya örneğin toplam 2 saat egzersiz yapmak toplam 40 bin adım vs

10 dakika bulunduğum yeri bırakıp başka biyere geçip kendime bi uğraş bulmaya çalışıyorum, o da son 1 2 gündür falan karşı koymaya başladım. Ben yiyip yiyip pişman oluyordum genelde 😐
Bir şey izlemek ve yalnız olmak tetikliyor sanki beni
O dolaşma taktiği çok güzel aslında, keşke bende yapabilsem.
Bir şey izlemek deyince bununla ilgili bir yazı okumuştum, tv veya tlf gibi aletlerin ekranında bir mavi ışık olayı varmış, o hem uyku düzenini bozuyor hem iştahı tetikliyormuş. Onun için belli bir saatten tv, tlf uzaklaşıp kitap okumak tavsiye ediliyordu. Bana da mantıklı gelmişti.
Yalnızken benim de aklıma hep abur cubur yiyesim gelir.

Geçmiş olsun 🌸
Spor yarışması yaparsak adımları leslie ile yapabiliriz bence de bir gaz hem yılbaşı kaçamağın ı yakar hem de sporr yaparız :KK49:

çok geçmiş olsun ya 😿 sirkeli suyla bezi ıslatıp alnımıza koyardı biz küçükken annem , şimdi ilaç alıyoruz da 😂
bi de tarhana çorbası içebilirsin canım sarımsaklı içebilirsen ve sirkeli

şey de olabilir, cumadan cumaya örneğin toplam 2 saat egzersiz yapmak toplam 40 bin adım vs
Sağol canım benim 😘
İlaç içmemek için epey direndim dün, karanfilli limonlu sular, ballı zencefil vs içtim. Vitamin içtim bide sadece. Bir iki titredim ettim, sabaha karşı 38 altına indi ateşim. Tarhana evde yoktu. Annelerimiz en güzelini bilir yine de :)))

Egzersizi ortak mı seçeriz, yarışmada aynı tür egzersiz olursa kıyas kolay olur. Adım mantıklı.

Geçmiş olsun 🌸
Spor yarışması yaparsak adımları leslie ile yapabiliriz bence de bir gaz hem yılbaşı kaçamağın ı yakar hem de sporr yaparız :KK49:
Teşekkür ederim canım 😊
Aynen hem telafi hem spor 😍

Aslında leslie 1,3,5 milin adım sayısı karşılığı bile vardı. Mesela leslie yapmayıp sadece ben yürüyeceğim diyen olursa, adım toplamını karşılaştırmak da kolay olabilir. Belki herkes leslie de karar kılar :))

Kilo Bildirimi🌸
Başlangıç kilom: 72.5 (salı günü tartildim)
Bugün: 71.5
Fark: 1 kg

:KK73: :KK73: :KK73:

* Geçen hafta tartildigimda 73 küsur kilodaydim yani fark muhtemelen daha fazla ama ben başlangıcı salı alıyorum net olsun diye.
Muhteşemsin canım hemşom :KK9::KK9::KK9: tebrik ederim:KK36:
Kilo Bildirimi🌸
Başlangıç kilom:
91.4
Bugün: 89.5
Fark: 1.9 kg
tebrik ederim. Süpersiniz :KK9: :KK9: :KK9:
kilo bildirimi
baslanginc kilom 69.3
simdi 68.9
fark 400 gram
Tebrikler :KK9: :KK9: :KK9:
Kilo bildirimi

Geçen hafta 75.4
Bu hafta 73.9
Fark - 1,5
Hemdemim muhteşemsinnnnn :KK9::KK9::KK9:
Kilo bildirimi
Geçen hafta :58.8
Bugün :57.4
Fark - 1.4
tebriklerrrr :KK9::KK9::KK9:
Başlangıç 69
Güncel 68,2
Fark 800 gram :KK75:
tebriklerrrr :KK9: :KK9:

Hemdemim çokkkk geçmiş olsun. 😔 Rabbim acil şifalar versin. Bir an önce iyi ol e mi?
Ben bütün fikirlere açığım ❤️
asliogretmen asliogretmen
Hemdemim hoşgeldin 😘
Çıkmadan karşılaştık 😍
çok şükür hemdemimmm 🥰 hoş buldum mu? İyi misin? 😔
:KK60::KK36:

Sağol canım benim 😘
İlaç içmemek için epey direndim dün, karanfilli limonlu sular, ballı zencefil vs içtim. Vitamin içtim bide sadece. Bir iki titredim ettim, sabaha karşı 38 altına indi ateşim. Tarhana evde yoktu. Annelerimiz en güzelini bilir yine de :)))

Egzersizi ortak mı seçeriz, yarışmada aynı tür egzersiz olursa kıyas kolay olur. Adım mantıklı.
sevindm canım daha da iyi ol inşallah 😘
bakalım ne karar çıkacak 🥰

X