🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ballar yuruyusumu yaptım geldim.
Haberlere bakiyim dedim neler olmuş ya bu sefer de sel basmış gelir de bu kadar mı üst üste gelir
Ah ah neler yazmak istiyorum coğrafya kader olayını bu kadar iliklere kadar hissetmek ülkemizde maalesef sel deprem yangın maden göçüğü hep hazırlıksız yakalanıyoruz en çok da yakını olan diğer illerde ki korkunç kira artışlarını karşılayabilecekler şehirlerden çıktı zaten kalan fakir fukara izliyorsun elinden bişi gelmiyor
diğer illere bakıyorum benim semtim x4 x5 zamlandı ev yok istanbul da kaçış yeri bu taraf görünüyor halbuki mal da mülk de hatta can da emanet işte Allah yardımcıları olsun ülkemizi korusun insanlar da artık idrak eder bişileri inş

Kızlar ben yine artiyim ya valla çok moralim bozuldu tamam hafta sonu abarttım da onu anca cumaya kadar mı eritcem yani akşama tavuk yapacaktım vazgeçtim yoğurt kürü yicem
Sinir oldum ya
Olsun ekürim ya bozma moralini belki yağ kaybettiğin için vücut su tutmaya başlamıştır iki detoksa biranda güzel bir eksi görürsün

Doğa olayı bizim gibi ülkelerde afet oluyor işte ne yazıkki. Asrın felaketi evet asrın göz yumması, rantı. Yüreğim kaldırmıyor artık oradaki insanları çocukları düşündükce. Yazık benim ülkem memleketim bunu haketmiyor ya Yıllarca bas bas bağıran profesörlere kulak tıkayıp para hırsıyla bukadar insanın canına kastedilmemeliydi Allah evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın, gelecekleri bahtları güzel olsun

Amin canım bende afet sözünü kaldıramıyorum bir haftadır zaten uyardı meteoroloji ranta gelince kimse eksik kalmaz her kesimi dahil ediyorum ama önlemde hepsi aynı

Balım pilates denedin mi? Kendisi bana göre mucizenin ta kendisidir de bikac ay düzenli yapınca kendimi taniyamamistim herkes daha çok kilo verdin sanıyor çok sikilastiriyor..
Helal be işte bu ver coşkuyu
Aldim kabul ettim
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canım çok güzel menü ve spor
Canım evde ayva varsa akşam yoğurtlu ayva yesene sadece bende öyle yapacağım belki direnç yerindi kalmakta zorlanıyor da olabilir vücut ödem tutuyordur
Olabilir alyam evet bunu ben de düşünüyorum. Hep bu kiloda takildigimi farkettim zaten. Bugün biraz daha spor yapicam bakalim
Bir de ayranı tuzlu içmiştim o da olabilir su an hr şey olabilir bilmiyorum ki
Amin amin lisbetim
Afiyet olsun balım da menüde biraz eksiklik var gibi. O ayva bence yanlış olmuş o ayva tatlısı olmalıydı yanında da kaymak
Olsun ekürim ya bozma moralini belki yağ kaybettiğin için vücut su tutmaya başlamıştır iki detoksa biranda güzel bir eksi görürsün
İnşallah öyledir bal ekürim bırakmak yok son dakikaya kadar

Amin canım bende afet sözünü kaldıramıyorum bir haftadır zaten uyardı meteoroloji ranta gelince kimse eksik kalmaz her kesimi dahil ediyorum ama önlemde hepsi aynı
Katılıyorum size kizlar.. Ne yazıkki saçma sapan her şeye para var imkan var bu ülkede. Ama afettir eğitimdir bu konularda hep aynı hep aynı kimsenin umrunda değil.. zaten o yüzden bu haldeyiz. Yoksa cennet bizim ülkemiz de işte.. fazlamız var çoğu ülkeden. Bir ülke nasıl daha felakete sürüklenir nasıl egitim bilim yerlerde sürünür onu izliyoruz su an. Yaşananlar bence zaten olağanüstü şeyler değil doğa olayı bu olur olacak her ülkede oluyor. Ne kadar hazirliklisin o önemli. Hazırlığını yap sonra ölen ölür o eceldir bir şey diyemez kimse zaten ama biz bildiğin içine içine gidiyoruz her şeyin. Cok doluyum valla neyse konusmuyum daha fazla. Çok canım sıkıldı görüntüleri izlemez olaydım artık tahammül sınırı kalmadi

15 Mart Çarşamba Menüm
10.30 2 dilim peynir, marul, domates, salatalık, 1 kaşık yulaf lapasi, 1 dilim ekmek

14.30 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş

17.30 5 kaşık ızgara tavuk(küçük dogramistim), 1 kase salata, 1 kaşık yoğurt

Spor; 55 dk hızlı tempo yürüyüş
Akşam da bi leslie ve plank yapmayı düşünüyorum ama enerji bulursam bakcam.

Puanimi en son yazarım.

E ben bugün gayet normal yememiş miyim niye şiş hissediyorum.
Şimdi kayısı ve kiraz sapı çayını karıştırıp iccem.

Denemem gerekiyor gercekten bu böyle gitmez çünkü zayıf ama kilolu gibiyim

Kızlar sporu da bildireyim daha fazla bişi yapamayacağım

40 dakika Leslie
15 dakika Ebru şallı pilates
100 ipsiz ip atlama
30 squat
2000 adım orta hız yürüme (en uzak eczaneye gittim koşarak )
1 dakika da plank

1 saat temizlik yaptım Allah ne verdiyse kaldırarak her yeri kız öksürüyor

Puanlama 625

Bana katılan yok ama bu yoğurtlu ayva enfes

Denemem gerekiyor gercekten bu böyle gitmez çünkü zayıf ama kilolu gibiyim
Evet canim kilon iyi bence sikislasman lazım senn
Bir de bilek ağırlıkları kullanıyordum ben. Kollara ve ayak bileklerine takıyorsun pilates yaparken onlar da iyi oluyor.
Ya hiç birşey yememişsin ki civcivim gerçek diyorum bak
Haftasonunun şişkinliği demek ki canim
Balım demin alıntı yaptım yazmayı unuttum.
Ayvam yoktu evde
Bir de bugün yürüyüşten sonra bi tuhaf oldum elim ayağım titredi gibi oldu hemen ara öğün yaptım ama yok o yüzden yemek yemeyi tercih ettim. Zayiflicaz diye sağlıktan olmayalim

Yarın faydası olursa bana yazarım iyi hissedince yazarsın ama gerçekten az yemişsin acaba aldığın kalori az vücut savunma da mı şu serbest günde dibine vurup şaşırtalım şu hücreleri

Yarın faydası olursa bana yazarım iyi hissedince yazarsın ama gerçekten az yemişsin acaba aldığın kalori az vücut savunma da mı şu serbest günde dibine vurup şaşırtalım şu hücreleri
Ahh alyam haftasonu ben fazlasıyla dibine vurduysam peki

Demin tartildim sabahki aç karna olan kilomla aynı çıktım bu iyi bir sey inşallah cuma eksi görürüm.

Ya eskiden ben tıkır tıkır verirdim yaş ilerledikçe zorlaşıyor diyorlar ondan mı yavaş oluyor anlamadım. Gerçi zaten normali haftada 500-1000 gr arası da. İşte ben sabırsızım yavaş vermek daha iyi olur vücut için de

L lisbethsalander00 ve diğer ballar gelemedim kusura bakmayın, oğlum bayağı hasta. Onu yatirinca gelip menü ve sporlarimi yazicam. Lisbetcim merak etme balım gündüz sağlam spor yapmistim neyse ki, pes etmek yok
Canim cok geçmiş olsun neyi var Allah açık sifalar versin

L lisbethsalander00 ve diğer ballar gelemedim kusura bakmayın, oğlum bayağı hasta. Onu yatirinca gelip menü ve sporlarimi yazicam. Lisbetcim merak etme balım gündüz sağlam spor yapmistim neyse ki, pes etmek yok
Çok geçmiş olsun Ateş falan var mı bizim de öksürüğe çevirdi gerçekten bu son gelen furya çocukları çok ezdi Rabbim şifa versin sana da güç canım

Daha gençsin kuzum doğru ne yazık ki yaş ilerledikçe metobolizma hızı ve kilo verme çok zorlaşıyor gerçekten süpersin o zaman vücut kendine geliyor demek ki haftasonu ne yedin ki bi bakayım bu kadar zorladı seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…