🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Daha gençsin kuzum doğru ne yazık ki yaş ilerledikçe metobolizma hızı ve kilo verme çok zorlaşıyor gerçekten süpersin o zaman vücut kendine geliyor demek ki haftasonu ne yedin ki bi bakayım 🤣🤣bu kadar zorladı seni
Boşuna bakma balım yazmadım ki 😂 sizi daha çok yoldan çıkarmamak için yazmadım canınız çekerdi kesin😂😂

Evet canim kilon iyi bence sikislasman lazım senn
Bir de bilek ağırlıkları kullanıyordum ben. Kollara ve ayak bileklerine takıyorsun pilates yaparken onlar da iyi oluyor.

Haftasonunun şişkinliği demek ki canim😐🤷🏼‍♀️

Balım demin alıntı yaptım yazmayı unuttum.
Ayvam yoktu evde☺️
Bir de bugün yürüyüşten sonra bi tuhaf oldum elim ayağım titredi gibi oldu hemen ara öğün yaptım ama yok o yüzden yemek yemeyi tercih ettim. Zayiflicaz diye sağlıktan olmayalim😐
Pazartesi inşallah başlarım düzenli yaparım valla diyetle falan gitmez artık spor şart

-kahve limonlu su
  • kelle paça yanına roka
  • nohut bulgur pilavı az ciğer salata 2 tane de kalburabastı tatlısı 😅😅

8.000 adım - 280 puan
Plank 3dk 47 sn - 227
Mekik 50 tane - 25
İpsiz ip atlama 264 kez - 66
20 dk temizlik - 20 puan

Toplam 618 puan

Eve geldim saat 9da başladım bu kadar bu gün valla kemiklerim ağrıyor 😅😅 hastanede kalma işi iptal oldu Allah'tan başlamışken devam etmek lazım yarın sabahtan baslicam spora 😅

Kızlar sporu da bildireyim daha fazla bişi yapamayacağım

40 dakika Leslie
15 dakika Ebru şallı pilates
100 ipsiz ip atlama
30 squat
2000 adım orta hız yürüme (en uzak eczaneye gittim koşarak 🤣)
1 dakika da plank

1 saat temizlik yaptım Allah ne verdiyse kaldırarak her yeri kız öksürüyor

Puanlama 625

Bana katılan yok ama bu yoğurtlu ayva enfes 🤣🤣🤣
Artı 4000 adım daha attım
10 dakika Ebru karaduman yaptım onu Leslie sayalım mı Ama kesin dizimi sakatladı bu 😞🤦‍♀️
140 adım puanı daha eklersek 765 Leslie sayarsam ebru karadumanı 50 puan 815….

MiLissy MiLissy spor arkadaşım çıtayı öyle çektin ki mahvettin beni 🤣🤣🤣

Eklentiler

• A16B11E4-01F0-4AE6-B1D7-E14153005A64.jpeg
    A16B11E4-01F0-4AE6-B1D7-E14153005A64.jpeg
    154,4 KB · Görüntüleme: 28
-kahve limonlu su
  • kelle paça yanına roka
  • nohut bulgur pilavı az ciğer salata 2 tane de kalburabastı tatlısı 😅😅

8.000 adım - 280 puan
Plank 3dk 47 sn - 227
Mekik 50 tane - 25
İpsiz ip atlama 264 kez - 66
20 dk temizlik - 20 puan

Toplam 618 puan

Eve geldim saat 9da başladım bu kadar bu gün valla kemiklerim ağrıyor 😅😅 hastanede kalma işi iptal oldu Allah'tan başlamışken devam etmek lazım yarın sabahtan baslicam spora 😅

10 dakika Ebru karaduman yaptım onu Leslie sayalım mı Ama kesin dizimi sakatladı bu 😞🤦‍♀️

Napiyorsunuz napiyorsunuuuuzzz :işsiz:

Daha 40 dk var 😅 5 dk plank yapayım hadi senin için öldürmeyen acı güçlendirir kollarımın altın yumuşak bişey koyucam matta bile acıyor artık hadi bismillah 😀😀 başlıyorum

Humacım sıvı diyetin bitmiş anlaşılan. Sağlık olarak karşılığını alabildin mi balım, beklentilerini karşıladı mı? Tahlil vs yaptırıp kıyaslama şansın oldu mu önceye göre?

Bir de sana peyniraltı suyunu sormak istiyorum, bildiğimiz peynirin suyu mu oluyor bu nasıl oluyor, kendin mi hazırlıyorsun, hazır mı alıyorsun?
Sen sınava hazırlanmayı düşünüyorsun diye bol bol sorayım bi dedim idman olsun 🙈
Canım şimdi gördüm mesahinu memleketimdeyim. Yoğun günler geçiyor. Tahlil yaptırmadım fakat ağrılarım gitti daha dincim ve kendimi sağlıklı hissediyorum en önemlisi karaciğer temizliginden sonra çıkanları gördüm ya ... Peyniralti suyu da şöyle hazırlanıyor. Sütü kaynatiyorsun sonra tencerenin ağzını kapatiyorsun süt kesiliyor belli bir müddet sonra. Sonra onu süzme torbası ile suzuyorsun. O çıkan suya peyniralti suyu deniliyor.

sonngulen sonngulen
enerji_kusagi enerji_kusagi
VioletCat VioletCat

Kızlar sizin 14 mart menülerini ve puanları bulamadım ama yazdiniz mi? Yazmadiysaniz boşuna aramicam ondan soruyorum😂😂
Ben 14 Mart ta yazmadım. Daha dün öğrendim ya Civcivim yarışmaya dahil olduğumu. Ama menülerimi yazarım.

VioletCat VioletCat de yok sanırım. Hiç görmedim onu. Önceden var mıydı bu arkadaşımız?? Sen bizim ikili grubu sil olmazsa civcivim, geçen yarışta da biraz yalnız kalmıştım, yine aynısını yaşamak istemem. Gelirse sporlarımı yazar hesaplarım.

15 Mart Menu ve spor:
Kahvaltıya kadar fıltre kahve
12:00 3 dilim tambugday ekmegınden kapya bıberlı kaşarlı sandvıc+1 bardak tarcınlı sut+3 ceviz

15:00--yarım muz yarım portakal+10 badem+10 fındık

16:30-- kahve+soda+3 kare bıtter+15 badem
19:00-- 8 kaşık kadar kabak sote+4 kaşık kısır (galeta yerıne yedım)+3 kasık yogurt+bol salata

spor :
12 bin adım =420
40 snx2 plank =80
200 ipsiz ip atlama =50

Toplam=550
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

2 saatte 15 dk valla zorlandım ama karnım yokki 😀 valla midem içine göçmüş şu an zayiflamış hissediyorum lütfen devam edelim ben çok güzel motive oldum geç öğrendım sabahtan ogrenseydim keşke 😀
Bu yarışma sayesinde hareketlenmiş olmana sevindim canım.
Ya kızlar bende şöyle bir sorun var şimdi ben 54 kiloyum ama 58 kilo biri benden daha zayıf duruyor mesela artık tartıda - görmek değil de yağ yakmak istiyorum her gün böyle spor yapmam gerekiyor ama ben çok üşengeç biriyim 😀 inşallah böyle devam ettirebilirim yani 55 kilo kalayım ama yağ olmasın vücutta
Bölgesel çalışmaya başlayıp incelme programları yapmalısın bence canım.
Günaydın bebitolar :)
Sonunda bugun 7 leri gördüm :) Alalhım cumaya kadar daha da eksi görmeyi nasip et . amin :)
Balım çooookkkk sevindim. İnşallah cuma çok güzel bir rakamla karşılaşırsın.
Kızlar ben yine artiyim ya:KK43: valla çok moralim bozuldu tamam hafta sonu abarttım da onu anca cumaya kadar mı eritcem yani🙄 akşama tavuk yapacaktım vazgeçtim yoğurt kürü yicem😐
Sinir oldum ya
Balım sindirimle ilgili bir problem var sanırım. Dukan içeceği yapsana birkaç gün. O iyi geliyor sanki.
Ballar yuruyusumu yaptım geldim.
Haberlere bakiyim dedim neler olmuş ya bu sefer de sel basmış gelir de bu kadar mı üst üste gelir🤦🏼‍♀️
Artık avaz avaz bağırasım geliyor ama kime faydası olacak ki. Söyleyecek çok söz var da dinleyecek kişi var mı bilmiyorum. Allah'a duadan başka bir şey yapamıyorum artık.
Canim cok geçmiş olsun:KK43: neyi var Allah açık sifalar versin
Sagol canım, grip gibi başladı, dün akşam ateşlendi.
Çok geçmiş olsun 😞 Ateş falan var mı bizim de öksürüğe çevirdi gerçekten bu son gelen furya çocukları çok ezdi Rabbim şifa versin sana da güç canım
Evet canım ateş var, öksürük de var, hiç hali yok. Size de geçmiş olsun.
sonngulen sonngulen
enerji_kusagi enerji_kusagi
VioletCat VioletCat

Kızlar sizin 14 mart menülerini ve puanları bulamadım ama yazdiniz mi? Yazmadiysaniz boşuna aramicam ondan soruyorum😂😂
Canım ben iki gündür menü yazamıyorum, toparlayıp yazacağım. Puanları da hesaplanmış şekilde paylaşacağım.

X