🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ballar sporlarımı yazdım, iki günlük menümde hiç kaçamak yok ama şu an yazamadım, mesajları ve sporları yazıp aradan çıkarayım dedim. Oğlumu okula göndermedim, evde. Bugün onla ilgilenirim, spor yapmaya çalışırım yine. Hepinizi öpüyorum.

Off enerjim kusura bakma ya bilerek yapmadım gerçekten

Ya işte violet için söylemiyorum ama konu açılmışken söylüyüm.

Etiket yapıyorum özelikle herkes görsün diye. Tek tek uğraşıyorum. Hala dönüş olmuyor hala ne yapıyoruz diye soruluyor. Yani kimseyi kırmak istemiyorum ama böyle olunca da benim motivasyonum azalıyor.

Yarismadan önce kirk kere sordum kimler katilmak istiyor diye iste bu yüzden soruyorum. Biri bile katilmasa yanindaki kisi magdur oluyor.

Ben kestiremiyorum ki kim bu hafta aktif olacak kim olmayacak.
Ben anlıyorum herkesin mazereti olabilir. Ama şuraya girip Civciv ben bu hafta giremicem merak etmeyin demek zor olmasa gerek ya ya etikete dönmek.

Dediğim gibi ikidir aynı şey oluyor ve inan bilerek yapmıyorum zaten hatirliyorsundur geçen yarışmada tamamen rastgele seçtim isimleri bi üstten bi alttan. İşte disiplin olmayınca böyle oluyor.

Sayfanın en başına yazdim aktif olmak zorunludur diye daha napiyim ki

Kızlar sert yazdıysam kusura bakmayın ama biraz disiplin istiyorum sadece. Sürekli etiketleyip birinin peşinden koşmaktan ben de yoruldum. Yanlış anlaşılma olmasın baştan mazereti olup söyleyenlere bi sözüm yok

Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel olmuş.
Bence de güncelleme iyi gelir canım, mantıken saatin daha fazla sayması lazım.
Sende baya iyisin valla maşallah ben bu gün karın kaslarımı dinlendirsem iyi olur sağ sol dönerken ağrıyor artık
Ben eskiden sağlam spor yapardım canım, daha o kadar başlayamadım. Yarışmanın şerefine biraz fazladan yaptım ama artık bu şekilde eklemeler yaparım.
Günaydın bu gün ağrı başladı artık kaburgalarım acıyor resmen plank hareketini bırakıp daha çok yürüyüş yapıp ip falan atlarım bacaklarımı calıştırıcam artık
Sen kendini plank ile fazla yordun canım, yarışma olduğu için bir şey demedim ama fazlası zarar zaten. Her gün daha kısa sürelerle başlamak daha mantıklı. Yürüyüş çok önemli bence de , bir de senin incelmeye ihtiyacın var, ona yönelik videolarla çalışmanı öneririm.

Canım seni çok iyi anlıyorum, özellikle sınava çalıştığın bu yoğun dönemde bunlarla uğraşmak senin için ekstra yoğunluk ve zahmet oluyor. Kimse adına bir şey diyemem tabiki ama bundan sonra yarışmaları bence sen kontrol etmek zorunda kalma. Yarışma yapmak isteyenler (spor veya kilo olarak) kendi aramızda eşleşip yapalım, sen kimseye duyurmakla vakit kaybetme. Çünkü böyle olunca üzülüyorsun ve ben sana kıyamıyorum.

Balım bu hafta sindirim iyi aslında da. Sanirm haftasonunun acisi çıkıyor ya da tuzlu yiyorum o sisiriyor. Bugün ekstra dikkat edicem bakalım
Afiyet olsun canım çok güzel bence menü de spor da
Güncelledin mi canım düzeldi mi?
Balım çok teşekkür ederim beni anlaman bile yeterli benim icin
Evet benim de aklıma o geldi dediğin gibi bir dahakine biraz daha grupların üzerinde olsun sorumluluk belki bu sekilde bunu cözeriz herkes ekürisini de kendi seçer belki daha iyi olur
Ben de sana kıyamam ki

Güzel ekürim şimdi limonlu sıcak suyumu yaptım salata hazrlıyorum yemek için. Yarın arkadaşlarımız gelicek diye ev gezerler diye bütün evi akşam düzenleyeceğim zaten bahar temizliği gibi dolap içlerini düzeltmeye başladım bence hareket etmek enerji verdi daha iyi hissediyorum. Ve bence de süperiz tuzağımıza düşmediler bidahaki sefere artık

Balım bu hafta sindirim iyi aslında da. Sanirm haftasonunun acisi çıkıyor ya da tuzlu yiyorum o sisiriyor. Bugün ekstra dikkat edicem bakalım
Tuzlu yiyip masa başında oturmak ödem yapıyor olabilir canım.
tamam balım çözeriz yarışma işini.
Herkes çok cevval çıktı maşallah

16 Mart perşembe menü
Sabah bir tost (dilim tost ekmekli) çay

Ara yağ yakan kahve +sodaya sallama Yeşilçay

Öğlen küçük bir ayva

Akşam bunu bugün yapmamalıydım
Tavuklu kapama . Bulgurdan yaptım pirinç olsaydı tamamen bitiktim. Büyük porsiyon yanında yoğurt birkaç turşu

Su 2.5 litre spor biraz kendime gelince hedefi tamamlayıp yazarım

3 günlük menü gelsin bakalım.

14 Mart Salı menüsü
11.00 kahvaltı (dışarda yaptım)
4 dilim beyaz ekmek (incecik dilimlenmiş olanlardan), 3 kaşık menemen, 2 kaşık domates kurusu, 2 küçük dilim peynir, 6 zeytin, salatalık, maydanoz, patlıcan biber kavurması, şekersiz çay.

17.00 akşam
4 kaşık makarna, 2 büyük parça brokoli (yoğurt ve zeytinyağ-limon soslu).

15 Mart Çarşamba menüsü
11.00 kahvaltı
Orta boy muzlu yulaf kasesi.

13.30 tekrar kahvaltı
3 kaşık domates biber kavurması, 1 dilim peynir, 5 zeytin, salatalık, 1 haşlanmış yumurta, 2 dilim esmer ekmek, şekersiz çay.

17.30 akşam
4 adet ızgara köfte, büyük kase yeşil salata, 2 avuç kadar yufka ekmek.

16 Mart Perşembe menüsü
11.30 kahvaltı
3 dilim beyaz ekmek, sucuklu yumurta (2 yumurtalı), şekersiz çay.

18.00 akşam
Büyük kase ton balıklı salata

Sanırım birazdan iki-üç tane hurma yerim, canım çok şeker istiyor.

İki günün sporlarını yazmıştım, bugünküleri de ilerleyen saatlerde yazacağım. Birazdan yürüyüş var.

Afiyet olsun canım, normalde güzel bir menü derdik buna ama dediğin gibi tartı öncesi şişkinlik yapacak şeyleri bir arada yemişsin. Üzerine mutlaka hareket et ki sabaha çok etkisi kalmasın.

Afiyet olsun canım, normalde güzel bir menü derdik buna ama dediğin gibi tartı öncesi şişkinlik yapacak şeyleri bir arada yemişsin. Üzerine mutlaka hareket et ki sabaha çok etkisi kalmasın.
Kuzum 10 bin adıma tamamlayacağım vallahi gözüm döndü o kadar 1000 altı alışmışım yemeye o kadar şiştim ki şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…