🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Çikolata küçük 30 gr dı. Kalorisi 130 du 2 elma yesem aynı kalori. Ama dedigin gibi pilav veya makarna yiyorum hep cünkü ekmek tüketmiyorum. Biraz sürdürebilecrgim bisey yapmaya çalışıyorum. Ömür boyu makarna ve pilavdan vazgeçmem ama belkide bi süre ara verebilirim. En azından istedigim kiloya indikten sonra yiyebilirim. Aslında daha önce ev yemegi yiyerek ve fast food tatlıdan keserek sadece baya kilo vermistim bugün böyle cıktıgı icin tek öglen yedim bende istah kalmadı moral bozukluğundan. Aç kalmadan zayıflamanın bi yolu yok sanırım

Ben kahvaltı yapmıyorum ondan kahve içmezsem duramam ama çikolata hic yemesem de olur:) ama dedigin gibi ödem yapıyor olabilir. 1 hafta pilav makarnasız denicem bide şu wc olayını düzene sokarsam sıkıntı gider gibi. Kahveme dokunmayın bide ben işyeri yemegi yiyorum ondan da olabilir.

İnşallah bakalım pes etmek yok. En azından saglıklı beslendiğim için kendimi bedenen daha iyi hissediyorum. Bakalım bişeylerde değişiklik yapcam

sonngulen balım nerdesin hafta sonu kacamaklarini olduğu yerde bırak ve gel cezana razi ol
Valla balım benim listeleri görsen, verecek ceza bulmakta zorlanırsın, o kadar çok ceza çeşidi yoktur çünkü. Bu hafta ne yediğimi ne içtiğimi ne de uyuduğumu bilmeden geçti gitti. Yarından itibaren ceza mode on benim için öncekileri yedik bitti gitti

Geldim kankacım geldim, tezi teslim ettim bugün, yarından itibaren bomba gibi burdayım. Hatta istersen bir plan yapalım bu hafta için, ortak bir spor falan olabilir.
hosgeldin ekurim hayirli uğurlu olsun tez isleri zordur cok sukur bitmis spora varım:) ama ben sadece yuruyebiliyorum. gunde 1 saat ile 1 bucuk saat arasında değişiyor surelerim:) gel yürüyelim birlikte❤

Tebrik ederim balimm❤❤6 lar da gelmis ohhh miss

hosgeldin ekurim hayirli uğurlu olsun tez isleri zordur cok sukur bitmis spora varım:) ama ben sadece yuruyebiliyorum. gunde 1 saat ile 1 bucuk saat arasında değişiyor surelerim:) gel yürüyelim birlikte❤
Sağol canım benim Bayağı zordu şükürler olsun bitti, hiç bitmeyecek gibiydi.

Ben de şimdilik sadece yürüyorum, o zaman ikimiz de her gün yürüdüğümüz zaman birbirimizi etiketleyerek yazalım kuzum. Ben de süre olarak o civarlarda yürüyorum, yaklaşık 10bin adım falan atıyorum. Hangi saatlerde yürüyorsun canım peki.

Çok geçmiş olsun canım, neyse ki ihmal etmeyip hastaneye gitmişsin. Patlaması daha kötü sonuçlar doğuruyormuş. Şükür ki patlamadan almışlar, umarım en kısa sürede toparlanırsın, çok dikkat et kendine.

Geçmiş olsun canım, inşallah değerler hızlıca toparlanır balım.
Ballar hepinizi tebrik ederim, ne güzel eksiler görmüşsünüz. Hümanın kilo zaten gözlerimden yıldız çıkartıyor maşallah.
Balım rakamlarda hangisi doğru hangisi yanlış bilemedim ama sanırım 6ları gördün artık, çok sevindim kuzum senin için. darısı başıma olsun.

Gunaydin Kizlar:)
10 mart cuma menu:
12:00-- baklagilli salata+4galeta
14:00--3 karabugday patlagi+3tatli kaşığı fıstık ezmesi
17:00-kahve+soda+2 kare bitter +10findik
19:00--6 kucuk kofte+bol salata+yarim kase corba+ 3 sarma(4 galeta yerine corba ve sarma yedim)

Afiyet olsun canım

Günaydın balım ben de yürümek istiyorum ama fırsatım olmayacak sanırım

Kahvaltını aşırı acikmadan yap bence, ayarı kacirmamis olursun.
Günaydın kızlar. Dün 1 ögün yemiştim ve tatlı da yemiştim ve 1 kg eksi gördüm sonunda direnç kilomu kırdım sanırım
Tebrik ederim canım, sonunda eksiyi görmek iyi gelmiştir sana.

Çok iyi yapmışsın canım şifa olsun inşallah.
Tansiyonun da inşallah düzene girer bi sıkıntı çıkmaz
Lisbetim ellerine saglik
Saricivcivcikcik diğer sayfaya kilo bildirimi yapmadım 69.9 çıktım diye dün, bugün de aynıyım güncellemek istersen söyliyim dedim,bilemedim oraya da yazmalımıydım diye
Tamam canim oraya yazmana gerek yok o zaman burdan bakarim
Afiyet olsun balım
Çok haklısın sürekli olarak hayatımızdan cikaramayiz ben de yasaklara karşıyım.
Az ve öz yemek en güzeli.
Anladım canim inşallah beraber basaricaz pes etmek yok
Aslında dediğin gibi aç kalmadan da verirsin ama yavaş ve az verirsin. Aslında bence de en sagliklisi bu ama işte bende (kendim icin) öyle bir sabır yok o yüzden bikac ayda halletmek istiyorum.
Aslında enerji_kusagi enercimin diyetisyeni de bundan bahsetmişti ona öyle bir liste vermisti. Yiyor aç kalmıyor hatta bitiremiyorum tabağını. Ama sporu çok yaptiriyordu. Yani aç kalarak değil spor yaparak vereceksin sen diyordu.
Tebrikler balım çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…