🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Geldim kankacım geldim, tezi teslim ettim bugün, yarından itibaren bomba gibi burdayım. Hatta istersen bir plan yapalım bu hafta için, ortak bir spor falan olabilir.
Aslında bu hafta yarışma da yapabiliriz ama hala dönmeyen kızlar var bilmiyorum nasıl olur.
Kişi sayısı net olmalı, ya da olanlarla yapabiliriz.
Valla balım benim listeleri görsen, verecek ceza bulmakta zorlanırsın, o kadar çok ceza çeşidi yoktur çünkü. Bu hafta ne yediğimi ne içtiğimi ne de uyuduğumu bilmeden geçti gitti. Yarından itibaren ceza mode on benim için :KK70: öncekileri yedik bitti gitti :KK70::KK70:
Kıyamam ya:KK43: çok haklısın canım zor oluyor insan stresli ve yogunken bir de ne yiyeceğini düşünmekle stres olmak istemiyor :KK14: ne cümle kurdum vay beee anlamak için iki kere okudum snnsns
ÖSYM gel bu cümleyi al paragraflara koy karşim:KK70:
Günaydın kızlar🩷
Dünkü kacamaklardan dolayi bugün siskinim. Acikana kadar kahvaltı yapmicam 😬

Biraz ders çalışıp geçmişi okucam😘
Hava güzel belki yürüyüşe çıkarım bugün😌 (çıkamadı:KK70:)
Maşallah hava güzel dedim kapkaranlık oldu:KK70: yağmur yagiyor:KK70:
Günaydın kızlar. Dün 1 ögün yemiştim ve tatlı da yemiştim ve 1 kg eksi gördüm sonunda 😊 direnç kilomu kırdım sanırım
:KK73: :KK73: :KK73:
Bir gün her direnç kilosu bize yenik düşecektir imza çıtır kizlar:KK73:

Günaydın balım 😘 ben de yürümek istiyorum ama fırsatım olmayacak sanırım 😔

Kahvaltını aşırı acikmadan yap bence, ayarı kacirmamis olursun.

Tebrik ederim canım, sonunda eksiyi görmek iyi gelmiştir sana.
Teşekkür ederim canım tam vaktinde geldi motive😉
Aslında bu hafta yarışma da yapabiliriz ama hala dönmeyen kızlar var bilmiyorum nasıl olur.

Kıyamam ya:KK43: çok haklısın canım zor oluyor insan stresli ve yogunken bir de ne yiyeceğini düşünmekle stres olmak istemiyor :KK14: ne cümle kurdum vay beee anlamak için iki kere okudum snnsns

Evettt💪😊 pes etmek yok
VioletCat VioletCat canım devam etmek istiyorsan seni kalıcı listeye alıyorum ?
Evet devam edicem canım. Listeye alabilirsin

Balım kişisel görüşüm şudur, her hafta herkes her şeye katılamaz. Birine uysa diğerine uymaz ya da canı istemez. O yüzden tam katılım yerine olabildiğince katılımla her hafta bir şeyler düzenlemeye çalışalım. Mesela biz önceden bazı diyetisyenlerin listelerini paylaşıp birlikte yapardık çok da güzel sonuçlar alırdık. Spor için de bir veya iki spor çeşidini belirleyip katılanlarla yarışma yapabiliriz, ya da herkes istediği sporla katılır puan hesabı yapıp yarışma yaparız gibi. İkili rakipler yapıp cuma günü verilen kilo oranı üzerinden kazananları belirleyebiliriz. Bence bunlar motivasyon ve hareket getirir bize, ne dersiniz tüm ballar 😘
Hiç sorma balım, yeri geldi yemek hazırlamakla vakit kaybetmeyeyim diye evde yalnızken ekmek arası sipariş verdim onu da bilgisayar karşısında çalışırken falan yedim. Eşim ne hazirladiysa onu yedim ya da ben aperatif bir şeyler hazırladım. Kısacası yedim içtim balım ama bugünden sonra öyle şeyler yok. Mesela bu sabah çok güzel bir kahvaltı yaptım, akşam misafiriz o beni korkutuyor. Siz cezayı şimdiden hazırlayın çünkü benim mezuniyet kutlaması var mecbur pastadan yiyecem, cezamı da yarın çekerim artık ama az yerim söz.
Seni işe alsınlar balım, sorular senden sorulsun 😂😂
Bizim burda da bir gün güneş ve yaz, bir gün deli gibi yağmur 😂😂
Direnç kilosunu görmek lazım önce balım 😂
Kızlar kuşum soğuk almis galiba hasta oldu :KK43: öyle inliyor arada bi uyurken bir de sessiz sessiz duruyor çok üzüldüm dün gece farkettim:KK43:
Hemen ilaç aldım takviye yaptım odayı isittim.
İnşallah bir şey olmaz 🥺
Minik burunları tıkalı 🥺
Kıyamam ben ona yaa, minicik haliyle hasta mı olmuş bir de. Kuşlardan hiç anlamıyorum canım, inşallah yaptıkların iyi gelir. Şu an nasıl.

Ben gelip yine toplu mesaj yazdım ya balım ondandır 😂😂
Ayağın bereketli demek ki:KK70:
Balım kişisel görüşüm şudur, her hafta herkes her şeye katılamaz. Birine uysa diğerine uymaz ya da canı istemez. O yüzden tam katılım yerine olabildiğince katılımla her hafta bir şeyler düzenlemeye çalışalım. Mesela biz önceden bazı diyetisyenlerin listelerini paylaşıp birlikte yapardık çok da güzel sonuçlar alırdık. Spor için de bir veya iki spor çeşidini belirleyip katılanlarla yarışma yapabiliriz, ya da herkes istediği sporla katılır puan hesabı yapıp yarışma yaparız gibi. İkili rakipler yapıp cuma günü verilen kilo oranı üzerinden kazananları belirleyebiliriz. Bence bunlar motivasyon ve hareket getirir bize, ne dersiniz tüm ballar 😘
Doğru soyluyosun songulum. Öyle bir şeyler yapabiliriz.
Ya spor yarismasi dedim ama bi yandan da yapasım yok ne zaman spor yarismasi yapsak az kilo veriyorum nedenini cozemedim😁
Ama menü şeysi de güzel olur. Spor derseniz o da olur. Bi kızlar yazsin bakalım.
Etiket yaparız olmazsa.

ikili rakip evet aslinda cok iyi olur herkes rakibesini bilir ona gore davranir:KK70: bunu kesin yapalim.
Hiç sorma balım, yeri geldi yemek hazırlamakla vakit kaybetmeyeyim diye evde yalnızken ekmek arası sipariş verdim onu da bilgisayar karşısında çalışırken falan yedim. Eşim ne hazirladiysa onu yedim ya da ben aperatif bir şeyler hazırladım. Kısacası yedim içtim balım ama bugünden sonra öyle şeyler yok. Mesela bu sabah çok güzel bir kahvaltı yaptım, akşam misafiriz o beni korkutuyor. Siz cezayı şimdiden hazırlayın çünkü benim mezuniyet kutlaması var mecbur pastadan yiyecem, cezamı da yarın çekerim artık ama az yerim söz.
Seni çok iyi anlıyorum balım kamp yaptığım zamanlar ben de öyle oluyorum kendimden geçiyorum 🤦🏼‍♀️
Seni işe alsınlar balım, sorular senden sorulsun 😂😂

Bizim burda da bir gün güneş ve yaz, bir gün deli gibi yağmur 😂😂

Direnç kilosunu görmek lazım önce balım 😂

Kıyamam ben ona yaa, minicik haliyle hasta mı olmuş bir de. Kuşlardan hiç anlamıyorum canım, inşallah yaptıkların iyi gelir. Şu an nasıl.
Off hiç sorma canım ya yaş ilerledikçe hassaslasiyorlarmis daha çok dikkat etmek gerekiyormuş. Ben bilmiyordum:KK43: işin kötüsü bunları soğuk algınlığı bizdeki zatürre gibi ağır bir hastalık yani:KK43: inşallah kurtulur ölürse naparim bilmiyorum 3.5 yıldır beraberiz çok alismistim:KK42:

Civcivim kuşun nasıl oldu iyi mi :KK43:
Liste paylaşımına da spora da elimden geldiğince uyarım ben
Sorduğun için sağ ol balım akşama kadar dinlendi uyudu suyuna ilaç kattım.
Eşimi çok sever onu görünce gider hep öper yanından ayrılmaz şimdi onu görünce biraz canlandı öpüyor yanına uçuyor 💚
Ama hala nefes almakta zorlaniyo :KK43: ilacını kullanmaya devam edicez bakalım inşallah iyileşir 🤲

Tamam balım 😘

Geçmiş olsun canım, inşallah değerler hızlıca toparlanır balım.

Ballar hepinizi tebrik ederim, ne güzel eksiler görmüşsünüz. Hümanın kilo zaten gözlerimden yıldız çıkartıyor maşallah.

Balım rakamlarda hangisi doğru hangisi yanlış bilemedim ama sanırım 6ları gördün artık, çok sevindim kuzum senin için. darısı başıma olsun.
Balım 69.1 olan doğru fakat geçen haftaki kilomu aceleden sanırım yanlış yazmışım 😅
Beni 6larda çok yalnız bırakma, bekliyorum :))

Evlat gibi oluyolar kıyamam ona ben inşallah biran önce toparlar minik gagasından öpüyorum
Aynen balım 😐 o da seni öpüyor teyzesi😂 Bugün birazcık canlandı gibi ama bakalim💚
Tünaydın güzellikler 😘

Bugün de dışarda kosturmacalar var, akşam gelip iki günlük menü yazacağım ama biriniz dün akşamki yaş pastaya cezamı hazırlayabilirsiniz, öyle ufak bir ceza düşünmenize falan gerek yok, acımadan kalemi kırabilirsiniz 😂😂
Off dün ben de kötü şeyler yaptim:bicak:
Birbirimize verelim o zaman:KK70:
Bugün dikkat etmemiz lazim yoksa önünü alamayiz😐 çok şiş hissediyorum.

X