🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Çok sağol canım evet şükür ciddi bişey olmadı♥️

Sağol canım orası öyle ama bırakmak yok iştahım kapalı zaten 🤭♥️

Ay sevindim buna burayı seviyorum ama düzenim yok şu anda. Yemek düzenim bile garip. İştah normale döner yakında dedi dr ama inş gelmez dermişim 🤣♥️

Çok sağol canım ♥️

Sağol kuzum baya olmuş ama sana da geçmiş olsun Allah beterinden korusun♥️ ben yatmıyorum açıkçası doğumda da hiç yatmadım ama dikiş ağrılarım zorluyor valla ona dikkat ediyorum

Çok sağol canımm dün zorlandım biraz ama iyiyim çok şükür iyiye gidecek artık ♥️

Şuan artıdayım ama birden gidecek hiç takmıyorum sadece gerçek kilomu merak ediyorum sizinkileri de takip edeceğim burdan 😁
Balım kim olsa artı gelir su an hiç moral bozma bence de. O gerçek kilon degil💚
İnşallah daha iyi olursun Allah şifa versin🤲

Kızlar bu hafta daha iyi geçti benim için geceleri hiç çayın yanına bir şey aramadım🤩 akşam düzenimi oturttugumu düşünüyorum. Midem de küçüldü hissediyorum.
Ama spor yapmayınca daha az eksi geliyor sporu bırakmamak lazım onu anladım..

Aslında vücudum alışmasın diye çok yoğun spor yapmıyorum ama o zaman da verilmiyor kilo🤷🏼‍♀️

Kilom sabit :KK43: üzdü tartı yine. İnsan 1 haftada 1 gr vermezdi ya
Balım sabit olmak da önemli. Artı değilsin en azından
Ama bunun bi sebebi olmalı mutlaka. Bir şey sana iyi gelmiyor...
Mesela dün yanlış hatirlamiyorsam menunde pilav vardı ne kadar yedin? Fazla geliyor bir şeyler ki koruyorsun kilonu.

Ya da insanın hiç tahmin etmedigi şeyler engelleyebiliyor mesela maydanoz cogu insana ödem söktürür ama bazılarına gerçekten ödem yapıyor..

Yani biraz kendine ne kötü geliyor bulmak lazım. Çikolata da vardı menunde yanlış hatırlamıyorsam çarşamba miydi bi bakcam. Ne kadar yedin? Ya da ne kadar yesen sana artı olarak dönmüyor bakmak lazim

6 mart menü
Kahvaltı: yumurta, zeytin,peynir,domates,1 dilim t.b. ekmegi
Akşam:ızgara tavuk ve ayran
Ara: dukan birası, kahve, çay
Spor:3000 adım
7mart meni
Kahvaltı: 1simit ve az peynir
Öğle: 1 adet 30 gr fıstıklı çikolata (ceza serbest 😄)
Akşam: mercimek çorbası ve yogurt yiyeceğim ve aksam yemeğini erken yemeyi düşünüyorum

8 mart menü
Kahvaltı: 2si 1 arada
Ögle: kabuska, az makarna,yogurt
Aksam : püreli köfte, az pilav,yogurt
Spor:5200 adım
Balım mesela burda pilavlarin miktarı çok önemli. Püre var o da önemli.
Simit ve çikolata aynı gün, spor olmayınca az da olsa artiya döndurmus olabilir sonraki günler dengeledin muhtelemen.

Menulerin aşırı değil ama spor az kalıyor o zaman..

Bu hafta temiz beslenip bi deneyelim mi bence birden gidecek. Sımit falan hiç olmasın, nescafe haftaici 5 günde sadece 1 gün olsun. Çikolata çok canın çekerse 1 kare bitter olsun.

Bir de 3 gün spor yap; bir gün yap bir gün yapma. Böyle bi deneyelim kesin eksi geleceksin haftaya. Sen de benim gibisin çok etkileniyor vücudun demek ki :KK43:
Nescafeyi bayağı azalttım ben de sırf bu yüzden sisiriyor çünkü beni:KK43:

Ve lütfen eleştiri gibi algılama sadece çözüm sunmaya çalışıyorum aklıma gelenler bunlar inşallah bi çözüm buluruz🩵☺️

Benim hedefe 10 kg civarı var 🙆 ben kendimle ilgili şunu anladım krizlerimi engellersem biraz hareketle veriyorum yavaş yavaş caretta caretta gibi gidiyorum hedefe fıtı fıtı :KK48:
Yavaş olsun bizim olsun sudansebepcigim :) o krizler beni de adet döneminde mahvetti. inşALLAH onları da hallaedeceğiz.
Vaavv tebrik ederim balım ikinizin de ekşisi aynı yalniz:KK70: sözlestiniz mi naptiniz :KK70: :KK70:

7ler geldi kapıya dayandi:rolleyes:
Evet balım aynı vermişiz ama sudansebepciğimi ektra tebrik ediyorum onun kilosu az bence büyük başarı:)
İnsallah bizim de hedefimizi degistircegimiz gunler gelir🤩
Gelecek inşALLAH balım.. Durmak yok yola devammm.... :KK200:

Kilom sabit :KK43: üzdü tartı yine. İnsan 1 haftada 1 gr vermezdi ya
Canım bozma moralini. bazen sabit kalıyo,bazen artı geliyo ama sabırla devam edince birden düşecek inşALLAH. Civcivim işin ehli olarak öneriler sunmuş onları da göz önünde tutarak önümüzdeki hafta güzel eksiler görelim hep birlikte inşALLAH :KK200:

Herkese hayırlı cumalar kilo bildirimi yapıyorum.
Gecen hafta : 54.450
Bu hafta :KK54:450
Hiçbir fark yok 😂
Allahim sen duamı biliyorsun yarabbim😂😂
Normal balım yani korumak harika bir sey bu kiloda😍
Canım bozma moralini. bazen sabit kalıyo,bazen artı geliyo ama sabırla devam edince birden düşecek inşALLAH. Civcivim işin ehli olarak öneriler sunmuş onları da göz önünde tutarak önümüzdeki hafta güzel eksiler görelim hep birlikte inşALLAH :KK200:
Estağfurullah canım 😘
Aynen hepimizin oluyor öyle gıcık dönemleri ben genelde ramazanda az veriyorum ama bu sefer öyle olmaması için elimden geleni yapcam:KK43: sporu az yapıyorum galiba iftar ağırlığı çökünce:KK70:
Bu sefer tatlıyı da çok az yicez eşimle söz verdik ramazan için birbirimize simdiden:KK70: :KK70: :KK70:

A Alyasena
Nyx1 Nyx1
Kızlar nasıl oldunuz iyi misiniz?💚
Civcivim çok teşekkür ederim arkadaşım sorduğun için daha iyiyiz oğlum başladı okula da bende kuru bulantı öksürük kaldı geceleri özellikle gelen halsizliğim bir nebze daha iyi dvit ampül yazdırdım doktora bakalım.

Bu hastalığa rağmen lanetli 70 kıramadım ya 🤣 güncel kilo 70.3 -500
pazartesi tüm gücüm hırsımla başlıyorum

Civcivim çok teşekkür ederim arkadaşım sorduğun için daha iyiyiz oğlum başladı okula da bende kuru bulantı öksürük kaldı geceleri özellikle gelen halsizliğim bir nebze daha iyi dvit ampül yazdırdım doktora bakalım.

Bu hastalığa rağmen lanetli 70 kıramadım ya 🤣 güncel kilo 70.3 -500
pazartesi tüm gücüm hırsımla başlıyorum
İnşallah daha iyi olursun balım😔 çok iyi yapmışsın şifa olsun vitamin 💚

Ama normal hastaydin canım ya bu hafta😐
Olsun pazartesi hep beraber bi asılalim😍

Allahim sen duamı biliyorsun yarabbim😂😂
Normal balım yani korumak harika bir sey bu kiloda😍

Estağfurullah canım 😘
Aynen hepimizin oluyor öyle gıcık dönemleri ben genelde ramazanda az veriyorum ama bu sefer öyle olmaması için elimden geleni yapcam:KK43: sporu az yapıyorum galiba iftar ağırlığı çökünce:KK70:
Bu sefer tatlıyı da çok az yicez eşimle söz verdik ramazan için birbirimize simdiden:KK70: :KK70: :KK70:
Darısı sana canım benim inşallah. Bu hafta bir gün saç böreği yedim bilmem ondan mı 😂 ama memnunum halimden.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik şöyle bi toparladım:)

Sudansebep:

Geçen hafta: 67.100
Bu hafta: 66.00
Fark: 1.100
Yüzde: 1,6393
-----------------------------------
Lisbeth

Kilo bildirimi:
Geçen hafta:81.1
Güncel:80.0
Fark:1.1 kg
yüzde:1.3563
------------------------------
Civciv

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.3
Bugün: 69.3
Fark: -1kg
--------------------------------------------------
Huma---
Gecen hafta : 54.450
Güncel : 54.450
----------------------
VioletCat :sabit

Balım mesela burda pilavlarin miktarı çok önemli. Püre var o da önemli.
Simit ve çikolata aynı gün, spor olmayınca az da olsa artiya döndurmus olabilir sonraki günler dengeledin muhtelemen.

Menulerin aşırı değil ama spor az kalıyor o zaman..

Bu hafta temiz beslenip bi deneyelim mi bence birden gidecek. Sımit falan hiç olmasın, nescafe haftaici 5 günde sadece 1 gün olsun. Çikolata çok canın çekerse 1 kare bitter olsun.

Bir de 3 gün spor yap; bir gün yap bir gün yapma. Böyle bi deneyelim kesin eksi geleceksin haftaya. Sen de benim gibisin çok etkileniyor vücudun demek ki :KK43:
Nescafeyi bayağı azalttım ben de sırf bu yüzden sisiriyor çünkü beni:KK43:

Ve lütfen eleştiri gibi algılama sadece çözüm sunmaya çalışıyorum aklıma gelenler bunlar inşallah bi çözüm buluruz🩵☺️
Tamamen katılıyorum benimde aynı etkileniyor söylediğin şeyleri değiştirirdim ben de.
biraz pilav simit vs yesem spor az olsa hayatta veremem ama yapıp dikkat edince de iyi gidiyor şükür
Kızlar dün oructum o yüzden sadece meyvesuyu içtim.
Allah kabul etsin 🤲
Kızlar bugun hastaneye gittim. hem tansiyon için danışmaya hem de kan değelerime bakılsın diye. iyiki gitmişim d vit yerlerde. d vit verdi doktor Tansiyonu da 5 gün takip edeceğiz ona göre bakılacakmış. Ramazandan önce gidip bi toparlanmak istedim .
Geçmiş olsun canım farketmesekte d vitamini o kadar etkiliyorki vücudumuzu…inşallah tansiyonun da normal çıkar

X