🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hey masallah çok iyi canım

Ben bugün yapamadim hala bi yandan yapsam diyorum bi yandan da yarına sporun etkisiyle şişerim diye tırsıyorum

Ruh halime göre bakiyim
hafta içi 5 gün yürümek beni biraz zorlamaya başladı ama ramazan geliyo zaten böyle yapamam diye gazlıyorum kendimi:)

9 Mart Perşembe Menüm
09.00 2 ince dilim ekmek arasında yagsiz tost, marul, peynir, maydanoz
12.00 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş kuru meyve karisimi
15.00 1 küçük muz, 1 bardak süt,1 cay kasigi balla muzlu süt yaptım içtim
16.30 2 kaşık makarna, 2 kaşık yoğurt
17.20 1 kase çorba, 1 kaşık yoğurt

Spor; su anlık yok
Su; 2 lt

Sagol canım yarın tartı günü ins az da olsa eksi görürüm
İnşallah canim hadi tartll sabah oldu
Afiyet olsun balım

Lisbetim tabloya baktım şimdi de eee sen hedefe gelmişsin hemen yeni hedef koy harikasın ben gram gram giderken harika ilerlemişsin
Balım dogru söylüyosun ilk hedefe ulaşmışım :) kilo fazla olunca çabuk gidiyo başta sanırım. benim maraton da şimdi başlıyor. sen zaten ideal kilondan cok uzak değilsindir ondan yavaş gitmiştir. önemli olan ilerlemek

Saricivcivcikcik balım hedefimi 70 olarak güncelleyebilir misin :)

Benim hedefe 10 kg civarı var ben kendimle ilgili şunu anladım krizlerimi engellersem biraz hareketle veriyorum yavaş yavaş caretta caretta gibi gidiyorum hedefe fıtı fıtı

Günaydııın
Geçen hafta: 67.100
Bu hafta: 66.00
Fark: 1.100
Yüzde: 1,6393
Offf işte bu beee
Tebrik ederim balım çok iyi bu tempoyla devam hadi haftaya 65
Kilo bildirimi:
Geçen hafta:81.1
Güncel:80.0
Fark:1.1 kg
yüzde:1.3563

**7 Lere ramak kaldı
Vaavv tebrik ederim balım ikinizin de ekşisi aynı yalniz sözlestiniz mi naptiniz

7ler geldi kapıya dayandi
Ayy inanmıyorum
Tamam hemen değiştiriyorum balım
İnsallah bizim de hedefimizi degistircegimiz gunler gelir
Benim hedefe 10 kg civarı var ben kendimle ilgili şunu anladım krizlerimi engellersem biraz hareketle veriyorum yavaş yavaş caretta caretta gibi gidiyorum hedefe fıtı fıtı
Haha fiti fiti olsun yavaş ve sağlam gidiyorsun balim
evet krizlerini yönetmen cok önemli balim senin. Onlar çok etkiliyor kilo vermeyi bende de öyle oluyor

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.3
Bugün: 69.3
Fark: -1kg
Allahim tez 5'ler gele nolur

Çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz umarım canınızı sıkmahın daha büyük bir ameliyata gerek kalmamış çok şükür ki
Çok sağol canım evet şükür ciddi bişey olmadı
Çok ama çok geçmiş olsun sağlık olsun da kilo her zaman verilir
Sağol canım orası öyle ama bırakmak yok iştahım kapalı zaten
Ay sevindim buna burayı seviyorum ama düzenim yok şu anda. Yemek düzenim bile garip. İştah normale döner yakında dedi dr ama inş gelmez dermişim
Kuzum çok geçmiş olsun aa

Canımcım lif miktarın az gibi geldi ne dersin bağırsakların çalışması için de vitamin mineral lazım canım yoğurdu seviyorsan bol bol ye
Çok sağol canım
Sağol kuzum baya olmuş ama sana da geçmiş olsun Allah beterinden korusun ben yatmıyorum açıkçası doğumda da hiç yatmadım ama dikiş ağrılarım zorluyor valla ona dikkat ediyorum
A Alyasena
Nyx1
Kızlar nasıl oldunuz iyi misiniz?
Çok sağol canımm dün zorlandım biraz ama iyiyim çok şükür iyiye gidecek artık

Şuan artıdayım ama birden gidecek hiç takmıyorum sadece gerçek kilomu merak ediyorum sizinkileri de takip edeceğim burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…