🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Teşekkür ederiim

Harikasın ben de zalımın civcivi bir arkadaşın cezasını yapıcam inşallah

Saricivcivcikcik cezamla birlikte yürüdüğüm mesafe ektedir şimdi yeşil çay zamanı

Ayyy çok geçmiş olsun canım ya çok şükür atlatmissin kötü bir şey olmadan
Çabucak iyileş inşallah
Canim su an öyle çıkması çok normal ameliyat atlatmissin olsun canını hiç sıkma önce sağlık şükür patlamamış da
Yok canım çıkarmam yedek listeye de gerek yok kalıcı listeden devam

Menülerni yazarsın biraz kendine gelince. Hiçbir şey yapamazsan muhabbete gelirsin canım

8 Mart Çarşamba Menüm
07.20 1 yumurta 1 biberle omlet, 1 dilim peynir, marul, böğürtlen çayı
10.00 türk kahvesi, 1 avuc çiğ kuru yemiş, kuru meyve karisimi
14.00 3 kaşık makarna, 3 kaşık yogurt
16.00 nescafe
18.00 1 tabak kurutulmuş taze fasulye, 1 kase yoğurt yarım dilim ekmek

Spor; 45 dk eliptik bisiklet
Su; 2 lt

Fazla mı kaçırdık eyvahlar olsun Bu saatten sonra sadece şekersiz çay içerim zaten.

Kızlar ben kaç gündür sigarayi bırakayım dedim olmadı aşırı yemek yemeye başladım sonra tekrar sigara içmeye başladım bu gün itibari ile diyete de sigaraya da devam malesef en azından azaltiyorum
Sabah kahve limonlu su
  • 2 haşlanmış yumurta 1 salatalık 1 havuç
  • ciğ köfte ayran
7.000 adım
10 dk karın kası egzersizi
1 saat ev temizliği
1.5 saatte mutfkta poğaça kek falan yaptım ayaktaydım bence oda bir spor şimdi ayaklarımı uzattım sızım sızım sızlıyorlar

Mesela ben bu saatlerde çok acıkıyorum.. yani acıkmak değil de çöplenmek istiyorum günün en zorlayan saatleri
Ben de zorlanıyorum bu saatlerde ama hoşuma gidiyor çünkü geceleri aç uyumak iyi geliyor bana.
Eğer çok zorluyorsa bi meyve ya da süt falan içebilirsiniz
Olsun balım denemek de bi başarıdır bence zamanı gelince olacak eminim ❤
Afiyet olsun spor da menü de guzel ama mutfakta yaptıkların daha güzel

8 Mart menüm 1400 kalori

sabah 10.00 1 nesfit bar, yağ yakıcı kahve
öğlen 14.30 8 kaşık bulgur pilavı, kremalı mantar çorbası , 6 köfte , 2 kaşık taze fasülye yemeği
ara 17.00 büyük latte tarçınlı, 10 gr tarçınlı zencefilli kurabiye, vegan protein bar rawberry
akşam 21.00 fırın falafel 90 gr, salata, ayran
ara 22.30 hibiskus + kuşburnu çayı büyük kupada , 10 gr şekersiz granola

2.5 lt su , 10 dk kardiyo : merdiven inip çıkma+ koşu , 14.193 adım (kardiyo içinde) 650 kalori

Eşimin boğazı durmuyor ben ona ayak uydursam 100 kilo olmuştum

afiyet olsun :) neyi fazla kaçırdın? :)

Kuzum çok geçmiş olsun aa

8 mart menü
Kahvaltı: 2si 1 arada
Ögle: kabuska, az makarna,yogurt
Aksam : püreli köfte, az pilav,yogurt
Spor:5200 adım
Canımcım lif miktarın az gibi geldi ne dersin bağırsakların çalışması için de vitamin mineral lazım canım yoğurdu seviyorsan bol bol ye

Mesela ben bu saatlerde çok acıkıyorum.. yani acıkmak değil de çöplenmek istiyorum günün en zorlayan saatleri
hepimiz aynı saatlerde zorlanıyoruz canım. erken uyuyabilsek daha kolay atlaatacağız belki de .
Kızlar ben kaç gündür sigarayi bırakayım dedim olmadı aşırı yemek yemeye başladım sonra tekrar sigara içmeye başladım bu gün itibari ile diyete de sigaraya da devam malesef en azından azaltiyorum
Denemek de başarıdır inşALLAH bi gün tamamen bırakırsın canım.

Geçmiş olsun canım. Çok şükür ki geç olmadan müdahale edilmiş. kendini bu süreçte zorlama. ben de apandisit ameliyatı oldum 2007 de 10 gün kalkamadım . gerçi herkesin bünyesi farklı ama sen yine de dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…