🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

3 Mart Cuma Menüm
11.30 2 dilim bayat ekmek pizzası, kuşburnu çayı
13.00 nescafe, 1 avuç çiğ kuru yemiş
15.00 Türk kahvesi, 1 muz
18.00 6 dilim cig köfte(kendim yaptim, 1 dilimini taco için olan minik lavaslar varya onunla yedim birkaç da doritos koydum. Geri kalanını sadece marulla yedim) 1 bardak ayran
18.50 nescafe, 1 muz, azcık çiğ kuru yemiş

Spor; yok ama gece yapabilirim
Su; 1.5 lt

2 mart menü
Sabah:sütlü kahve
Öğle: yulaf kasesi
Aksam: balık ve salata
Ara: sütlü kahve
Dukan birası
Su 1bucuk litre
Spor sadece 3100 adım
merhaba dukan a 1 haftadır başladım.size bi kaç şey sorabilir miyim?
3 gün ataktan sonra yanına biraz sebze ekledim. ama ara öğün yapamıyorum canım istemiyor. bu sorun olur mu?
bazen yulaf kepeği hiç tüketemiyorum onu nerede kullanırım bilmiyorum.bu olumsuz etkiler mi?
bir de ben tek öğünde et /balık 200-250gr ve 200 gr yoğurt tüketiyorum.bu az mı?

Aslında ben dukan yapmıyorum. Aralıklı oruc yapıyorum. Sadece ödem atmak için yeşilcay soda limon karışımını uyguluyorum diyette. Bende ara ögün yapmıyorum. Acıkmıyorsan bu iyi bişey bence

3 Mart cuma menu:
11:00 tahinli kuru meyveli yulaf lapasi
15:00 1 kucuk ayva +10 badem

17:00 kahve+soda+3kare bitter+10 badem

19:00-100 gr kadsr tavuk(200 olmasi gerek yiyemedim)+salata+3 galeta vardi onun yerine 3 cigkofte

*** kacamaksiz geçirdiğim nadir gunlerden off günümü yarin yapicam insALLAH.

3 mart menü
Kahvaltı
Yumurta,zeytin,peynir, salatalık,2 dilim tam bugday ekmegi
Ara
Sekersiz sütlü kahve 1 avuc kuruyemis
Aksam
3 kasık pilav, bezelye,yogurt
Hersey buraya kadar normal:d
Aksamüstü cigköfte yedim. Aklımda hic yoktu ama arkadaşlara uydum. Bugünün kaçamak hakkı olarak sayıyorum.
Spor: 4500 adım

Canlarım dunki menümü atmayı unutmuşum.
3 Mart menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve incirkayisiceviz karışımı
Akşam 18 00 kanat patates yemeği yanına pilav ve salata
Günüm bu şekildeydi kızlar spor yok şu da 1,5 litre

balim ben muzla yapacaksan 6 kasik , tahinli yapacaksam 5 kasik yapiyorum. 83 kg icin yazmisti.senin kilona 4- 4.5 kasik yapman gerekir diye düşünüyorum

balim moralini bozma hic cok kilo almamissindir ama vücut bazen saliyo kendini. sporla kilo vererek sıkılaşacak insALLAH❤

Evet haftaiçine kalınca telafisi zor haftasonları biyere gidiyoruz akşamaları çıkıyoruz o günler izin olarak sayacağım onun için demiştim hem diyet devam ediyor hem kafa rahatlatacağım bir günüm oluyor
Evet ben de en fazla ctesi akşamı falan olur büyük ihtimalle ama geri toplamasında çok zorlanıyorum ben, kilo verme olarak değil de izin modundan çıkamıyorum mesela bugün de cezayı yedim menü yazınca göreceksiniz salmıştım bişey olmaz diye ama buraya girdim dedim napıyosun sen kendine gel. Burda olmasam onu demiyorum kilo üzerine kilo oluyor işte
GEÇEN CUMA: 57.2
BUGÜN: 56.4
FARK: -0.8
Yüzde: 1.39
Saricivcivcikcik
Çok güzel tebrikler
Çok sinir bozucu çünkü ben de 36 38 arasıydım şimdi 40 maşallah onu da yakıştıramıyorum moralim bozuluyor ama buraya girmek iyi geldi ucundan kurtardım bu günü mesela iyice salacaktım. Diyetisyenim psikologa yönlendirdi beslenme bozukluğuyla ilgili çünkü çok güzel 10 kilo verdim geçen yaz onla ama bi ara verdim 4 ayda 12 kilo aldım ve hep böyleyim kötü hissediyorum psikolojik benim sadece, diyet spor değil aslında… ama gitmedim tabi daha psikoloğa

Yüzüğüm parmağıma girmedi şişlikten bugün balon gibiyim tabi kaçamağın da etkisi vardır
Yeni hafta yeni hedef diyelim daha 6 günümüz var bol sporla iyi telafi ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…