🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Canım kaçamak iişini arkadaşlar açıklamış zaten, haftanın bir günü istediğimiz bir şeyi yemek motivasyonu koruyor bence. Ben cumaları yapıyorum genelde, böylece diğer günler dengeyi sağlayınca tartıya kadar çoktan halletmiş oluyorum. Cumartesi pazar da olabilir ama hafta içine bırakmamak lazım, yoksa istediğimiz eksiyi yakalamak zor oluyor. Ben cuma günleri istediğim bir şeyi yiyebileceğimi bildiğim için tüm hafta dayanmak daha kolay oluyor.

Allahım herkes 90ları seviyor ne güzel, koşu bandında denemedim hiç, genelde dizi izliyorum zaman geçsin diye.
Canim sen zaten bilmiyor muydun söylemedik mi cuma günleri tartidan sonra kaçamak serbest.
Ama abartmadan yarın kaldığımız yerden cezaya devam
Ben bugün hemen kaçamağımı yaptım balım
Maşallah tüm bunlara rağmen bu eksi muhteşem olmuş canım.
Balım maşALLAH iyi gidiyosun. bu hızla bi kaç haftaya rahat yetişirsin el ele devam ederiz
Ağzın bal yesin, inşallah canım benim, seni kendime eküri seçtim bu yüzden.

Ne yalan söyliyim beni de aynı şeyler mutlu ediyor

iyi çalışmalar balım. Ben de birazdan başlıycam, son düzeltmeleri yapıp haftaya enstitüye teslim ediyorum sonunda.

Tüh neyse bugün canım bisey istemiyor zaten ins böyle gider hafta. Bu zamana kadar cok basladım bıraktım diyeti ama bu dügün motivasyonu bambaşka
Bu sefer bırakmak yok, o düğünde kuğu gibi olmak var sakın unutma canım, sen unuttukça biz hatırlatırız merak etme

Nasıl bulamazsınız yaa, ben bir haftadır bu günü bekledim, simit yiyerek vuslata erdim

Ağzın bal yesin, inşallah canım benim, seni kendime eküri seçtim bu yüzden.
Senin ekurin oldugum için çok mesudum o zaman civcivimle senin de gözün üzerimde olsun zira bu ara ben cozutacak yer arıyorum :) benim de gözüm ekstra senin üzerinde artık :)
Nasıl bulamazsınız yaa, ben bir haftadır bu günü bekledim, simit yiyerek vuslata erdim
yaa evet ya simit istiyodu benim canımmm. ama bana diyetisyenım bi aksam yemegi ve bi tatlı hakkı verdiği için dire kahvaltıları es geçmiş beynim. aksam simit yiyeyim olmadı

Her zaman gözüm üzerinde olacak balım

Tatlı da güzel fikir tabi ama bir şey bulamazsan ye simidini bugün, sonra kaçamak konusunu kapatıp son hız yolumuza devam edelim lisbetim

Civcivim bu mesaja yazacaktım unuttugumu farkettim :) 34 yaşı bitiriyorum Civcivim ama 50 lilerde gibiyim şu sıra . inşALLAH tekrar gençleşecegim
Kilo yüzünden öyle hissediyoruz canım, benim de 38 bitecek 3 ay sonra ve gerçekten kendimi çok yaşlı hissediyorum, özellikle görüntü olarak. Ama yaşımıza inanamayacakları günler de gelecek, çıtır olacağız.

Bence çok doğru bir tabir Eşime söylediğimde o da hunharca gülmüştü

Teklif etme veresiye, dost kalalım ölesiye, bizde veresiye olmaz balım, peşin çalışıyoruz.
Puhahaha
Hepsi muhteşem dimi esram.
Eveett balim
Evet ya nescafe bence de kacamak sayilmaz sayılmaz dimi sayılmaz sayilmaz
evet buldum akşam cigkofte yapcam( normalde ben bunu da kaçamak saymıyorum lavassiz yediğim için çoğunlukla gayet sağlıklı bir şey bence) bu sefer doritoslu çiğ köfte yapcam işte o zaman kaçamak yerine gececek
Ben bugün hemen kaçamağımı yaptım balım
İste kurallara son derece uyumlu bir takım arkadaşı: D
Ne yalan söyliyim beni de aynı şeyler mutlu ediyor

iyi çalışmalar balım. Ben de birazdan başlıycam, son düzeltmeleri yapıp haftaya enstitüye teslim ediyorum sonunda.
Sag ol canim sana da kolay gelsin son işler demek artık bitiyor süreç yavastan
Civcivim bu mesaja yazacaktım unuttugumu farkettim :) 34 yaşı bitiriyorum Civcivim ama 50 lilerde gibiyim şu sıra . inşALLAH tekrar gençleşecegim
Balım normal ya ben de güya 29um ama inan 80 hissediyorum abartı değil. Yaşananlar insanı yıpratıyor. Hemen drama bağladım bunlar regl etkileri ahnssns
Balım kilonun da etkisi var tabi insan hareket etmek istemiyor hantallasiyor..
Psikoloji de etkili. Hem de çok. Sürekli bi koşturma stres bitmiyor ki.
Bu hafta elenen benim galiba yarın bir daha tartılcam öyle yazarım çünkü +729837373 gr almışım
Balim modunu düşürme geçen hafta ben de çok fazla gelmiştim. Haftaya bol eksi görür motive olursun muhtemelen bir şey sisirmistir seni.
Sen bilirsin istersen yarın da tartil ama bence bugünkü kilonu yazıp haftaya eksi gelmeye bugünden başlasan daha iyi olabilir

Bu hafta elenen benim galiba yarın bir daha tartılcam öyle yazarım çünkü +729837373 gr almışım
Deme öyle canım, yarın beklediğini görürsün bence.
Bir önceki hafta da 55 dim canım iki haftadır 55 olunca son hafta bir kilo gitmiş.
Bu kilolarda normal canım.
Nescafe bence de kaçamak sayılmaz canım, işin içindeki doritos öyle sayılır sadece. Bu arada ben de akşam çiğköfte yapcam.
İste kurallara son derece uyumlu bir takım arkadaşı: D

Sag ol canim sana da kolay gelsin son işler demek artık bitiyor süreç yavastan
Evet canım çok şükür bitiyor, bugün bir kısmını bitirdim bile, akşam ve yarın da devam edip sonlandırırım.
Hepsi etkili canım, psikolojimi iyi tutuyorum ama kilo can sıkıyor.

54.100 deliricem şimdi 53 göremedim hala -500 Gr gıdım gıdım gıdım ilerliyor artık nerdee haftada 1.5 kilo giden günlerim
Canim senin kilonda biri için 500 gr çok iyi idealine yaklaştıkça daha yavaş verirsin zaten
Canim ilk sayfaya git orda yaziyor direkt etiket olarak koydum tıklayınca o seni götürüyor

Olsun çok değil artin hemen halledersin. Bu hafta kapışalım seninle ikimiz olmazsa kilolarımiz yakın
Hatta grupça da kapisabiliriz

Öyle tabi de 2 haftadır 54 küsür gidiyorum neyse bu hafta 53 görücem kesinleşti en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…