🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Geç vakitte yiyip yattığın içindir canım ama Allah hayırlara çıkarsın inşallah. Ders çalıştığın için mi geç yattın.

Kızlar dünkü menümü yazmadım ve asla hatırlayamıyorum yediklerimi. Dün oğlum ateşlendi bir de yine ailemin olduğu şehirde hem dün öğlen hem de önceki akşam deprem oldu, artık sinirlerim yıprandı. Oğlum ateşlenince onla ilgilendim, ödevleri de tamamen bugüne kalınca sıkıştık. Bitirip yatağa gönderince buraya bakabildim kusura bakmayın. Bugünün menüsünü yazacağım birazdan.

26 Şubat Pazar menüsü
13.30 kahvaltı
1 dilim beyaz peynir, 5 yeşil zeytin, yarım haşlanmış patates, yumurta salatası (yaklaşık 2 yumurta), salata (marul, domates, nane), 2 dilim esmer ekmek, biraz tereyağı ve bal, şekersiz çay.

20.00 akşam
Büyük bir kase ton balıklı salata, 2 sıkım ev yapımı etsiz çiğ köfte, yarım lavaş.

21.30 ara
şekersiz çay, 2 kare leblebi helvası (marketten denemek için aldık, şekeri bayağı az bir atıştırmalık ama ben sevmedim)

1.5 lt su
3000 adım

Geçmiş olsun canım

Afiyet olsun canım

Canim 59 a inince tabi ki eskisi gibi incelirsin hele ki sporla inersen..
Yaptın mı sporunu
Evet kesinlikle öyle.. insan oturdukca oturmak istiyor. Ertelemeden harekete geçmek gerek
oyyy kıyamam sana
Dinlen canım birkaç gün
Balım sanırım regl öncesi krizleri bunlar yine heyheylerim gelmeye basladi
Evet mesela demin az kalsın yine tatlı bir şeyler yicektim ama saçmalama iç kahveni otur diye kendimi azarladim
Çünkü bugün menü yazcam (2 gündür kudurmayacak miyiz niloya modundayım çünkü kaçamak konusunda)
Evet çay boş gitmiyor ballar. Ama alışınca gidiyor aslında. Hatta güzel bi huzur vicdan rahatligi veriyor bana artık geceleri şekersiz çay içmek bugünü de temiz kapattık dercesine kutlama gibi
Allahım ne sacmaliyorum kafayı mis gibi sıyırdım şükürler olsun
Ahhh ahh ne cezalar verirdik birbirimize @enerji_kusagi ve Saricivcivcikcik ballarım cezalardan ceza beğenirdi yanlış hatırlamıyorsam
Evet balım biraz toparlanalim yine yapariz
Geç vakitte yiyip yattığın içindir canım ama Allah hayırlara çıkarsın inşallah. Ders çalıştığın için mi geç yattın.
Evet canim çalıştığım için. Daha dogrusu uykum gelmediği için ders calistim tam tersi oldu
Yaa çok geçmiş olsun canım iyi mi bugün
Ailen nasıl? Çok çok haklısın. Nasil yipranmasin sinirlerin..
  • kahve limonlu su
  • Herbalife Shake
  • köfte salata
Yeşil çay 3 fincan 2 fincan türk kahvesi ve karışık bitki çayları 3 fincan limonlu tarçınlı su 1 lt 1 lt limonlu karanfilli su 2 lt normal su
Suyun her çeşidi mevcuttur diyorsun yani balim

Kızlar 2 güblük menumu yazıyorum :

25 Şubat Cumartesi Menu:
11:00--6kasık kıymalı menemen +
4 dilim ekmek+kasar peynir+2 ceviz+yeşillik
15:00--Ananaslı smothıe
19:00--2 kase ıspanak corba+6 küçük köfte +2 galeta

***2.arayı yapamadım. günn içinde 1 küçük poğaca aksam ceyrek dilim pasta yedim..

26 Şubat Pazar Menu:

11:00--incirli cevizli yulaf lapası

15:00--3 karabugday patlagı+3 tatlı kasıgı fıstık ezmesi

16:30--sade kahve+sade soda+3 kayısı+10 badem

19:00--bol salata içine5 yk nohut+4 yk haslanmıs mercımek+1 kase mantar corbası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…