🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ben geçen sene diyetisyene gitmiştim ve ordaki liste ile 1 ayda 10kg vermiştim. Şuan yine kilom aynı. Tabi kas, yağ oranı aynı değildir ama yine o listeye uyacağım. Bazı şeyleri uyarlayacağım tabiki mevsimi olmayan şeyler var çünkü. Bakalım işe yarayacak mı yine

Civcivim bıkmak değil aslında gun içinde diyetime sadigim. ama cok koşturuyorum evde ve bugun 2. arayi da yapadim. oyle olunca uzun acliklardan sonra da doymuyorum sanirim. bi de su adet haftası geleceği zaman boyle oluyorum . yani belki de hepsi bahane bilmiyorum. zaten yaşanılan süreçten sonra eskisi gibi odaklanamadim da falan ...ama yedikten sonra da mutlu değilim. bakalim insALLAH eski günlere donerim .
balim ceza verilecekse bedeli neyse oderim😄😄
aslında kacamak yapana ceza verme fikri biraz caydırıcı olabilir hakkaten😊
Bence de güzel olabilir balım bunu düşünelim 😁
İnşallah eski formunu yakalarsn balım normal yani yaşananlar falan bir yandan..
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik merhaba
güncel :68kg
Hedef 60kg
Tamamdır canım ekliyorum ☺️

Günaydıın dün 25 Şubat saate bakmadım tahmini yazıyorum
11.00 yulaf kuru üzüm süt bir kase
13.00 patlıcan yemeği yoğurt
17.00 1 avuç yuruyemiş
19.00 2 lahmacun 2 bardak ayran
3 fincan Türk kahvesi aralarda içtim

Merhaba kızlar 25 Şubat menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
İkindin 15:30 sütlü filtre kahvesi
İkindin 18:00 5 adet taze hurma
Akşam 19:15 kuzu döner ve yanına salata
Menüm dün bu şekildeydi kızlar.

Günaydın dün menü yazmayı unuttum ben 🙄
25 şubat Cumartesi
Sabah 1/4 avokado 1 tk labne 1 dilim beyaz ekmek
Ara 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma
Ara 2 ceviz
Akşam ton balıklı salata 3 yk yoğurt
Gece 1 muz 2 yk yoğurt
Afiyet olsn kızlar🩵

canim malesef alışkanlık olmuş bizde can sıkılınca atirstirmak. ben de diyet öncesi öyleydim. çayın yanini da boş gecmiyodum. diyetisyen çayı bos icemiyosan çayı hayatından cikaricaz dedi. sana atirstirma hissini veren aklıma getiren şeyleri birakicaz dedi. belki seni de tetikleyen bisey vardir onu bırakırsan atirstirma da azalır belki. ben akşamları cay içmezsem hakkaten daha rahat kapatıyorum gunu.
akşam bişeyler yemek bağımlılık oldu onu düzene sokmam lazım ama acilen. akşam yemeğini hafif yapsam aç yatsam o kadar güzel gidiyor ki hafifliyorum enerjik oluyorum ama böyle hadi yapıcam diye diye 65 lerden 70e geldim hala yapıcam güya...sinirim bozuluyor artık vallahi.
aç kalmasam da şu dengeyi ayarlayamıyorum psikolojik olarak yoruldum
Tabi ekliyim😊
Kendini tanıtır misin?☺️
Ben 29 yasindayim evliyim daha önce verip koruyamadigim kilolarim için sayfayı actim😬

Bir de hedef kilonla güncel kilon nedir?

Canim seni bizden iyi kim anlayabilir ki? Ben de öyleyim. Ama inşallah toparlicaz. Yarın bol su, güzel bi spor, bol yesilcay ve az kaloriyle bu işi hallederiz 😍

Balım normal galiba bu durum ya. Bi süre sonra insan bıkıyor mu noluyor iradesi azalıyor. Kilo verdiğim dönem bunu ben de yasamistim🤔
Aslında normalde kaçamak yapana ceza vermek lazım bu aralar hepimiz coştuk da😁 veriyim mi:KK8:

Maşallah canim sen bu gidişle 7lerden de hemen kurtulacaksın 😍
bugün spor yapıcam diyorum akşam oluyor geç oldu diyorum yarın yaparım güzelce, yarın yine aynı. bugun kalkıp yapıcam o sporu. bir de sanki eskisi gibi ince olabileceğime inanmıyorum ya şuan çok kalın geliyorum acaba 59a inince incelir miyim eskisi gibi
Tbikii :)
28 yaşındayım. 2 çocuğum var 2yaş ve 3.5 aylık ❤️
Doğum sonrası kilolarını vermek için burdayım 😂 tartılınca hemen yazacağımm kg
Hoşgeldin ben de 28 yaşındayım 1 kızım var 69kiloyum al ver al ver döngüsüne son vermeye çalışıyorum 55lere ineceğim son olacak almayacağım.
Hırslandım yine :))

Tünaydın kızlar yine uyku düzenimin içine ettim. Yetmedi bir de dün gece geç uyuduğum için acıktım bir şeyler yedim:oops:
Ondan mı bilmiyorum aşırı yorgun mutsuz uyandım birsuru korkunclu rüyalar gördüm :cry:
bu gece dikkat uyku düzenine toparlarsın yarına :)) uyku uykuyu mayalıyor hareketsizlik hareketsizliği ben de bugün hiçbişey yapmadım evde, bir dünya iş var akşama yemek var kızın okulu benim spor ama oturdum çöküntü yaşıyorum resmen

Hoşgeldin ben de 28 yaşındayım 1 kızım var 69kiloyum al ver al ver döngüsüne son vermeye çalışıyorum 55lere ineceğim son olacak almayacağım.
Hırslandım yine :))
Hadi inşallah bu hafta -3 oluruz diyelim 🙏🥺

26 şubat pazar menüm
Sabah 1/4 avokado 1 tk labne peyniri 1 közlenmiş kapya biber 1 dilim beyaz ekmek 3 bisküvi
Ara 1 fincan yeşil çay 1 hurma
Ara 2 ceviz
Akşam 1 kepçe domates çorbası tavuklu salata 3 yk yoğurt
Ara 1 elma 2 yk yoğurt

Selamlar kusura bakmayın hafta sonu ve çocukla falan yoğundum anca girebildim bir de moralim bir değişik tıkınıp duruyorum kendime gelmem lazım.
Menü bildirimlerini yatarken işim bitince yapıyorum dün yazarken uyuyakalmışım şimdi bugünle yazayım 😶
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
24 Şubat Cuma
10.00 1 tost, roka limon
15.00 3 fıstık ezmeli hurma
18.00 fırın balık, bol yeşillik salata

1 lt su
10.000 adım tamamladım

25 Şubat Cumartesi
9.30 1 fırın patates,peynir, 2 pankek
13.00-15.00 arası kek atıştırıp durdum
18.30 fırın patates,kanat
Akşam pringles atıştırdım
Biraz çikolata
Kola
Biraz dediklerimde biraz fazla. Tıkınırcasına yemeğe gidiyorum yine bunu hiç sevmiyorum ama o an umrumda olmuyor sadece can sıkıntısına.
Spor yoktu
Su 1.5lt
Can sıkıntısıyla yemeye başladığımızı farkettiğimiz an, buraya menü yazacağımızı hatırlayalım. Yedikten sonra pişman olacağımızı aklımıza getirelim, belki o şekilde kendimizi biraz daha frenleyebiliriz.
Ballarım malesef eski iradem gitmis 🤔🤔adet dönemi geliyo ondan da sanirim.tatli yedim çeyrek dilim 1 tane de küçük poğaça. menümu yazarken eklicem . vicdanım rahat etmediğinden simdiden yazdim size😌😌😌
Çok abartı bir şey yememişsin canım. Adet dönemi gerçekten çok zorlu bir dönemmiş yeni yeni anlıyorum. Artık olmadığım için ne tatlı isteği ne de şişkinliği oluyor. O yüzden kendini kötü hissetme, gayet iyi atlatmış bile sayılırsın.
canim malesef alışkanlık olmuş bizde can sıkılınca atirstirmak. ben de diyet öncesi öyleydim. çayın yanini da boş gecmiyodum. diyetisyen çayı bos icemiyosan çayı hayatından cikaricaz dedi. sana atirstirma hissini veren aklıma getiren şeyleri birakicaz dedi. belki seni de tetikleyen bisey vardir onu bırakırsan atirstirma da azalır belki. ben akşamları cay içmezsem hakkaten daha rahat kapatıyorum gunu.
Çok doğru demiş, çay boş gitmiyor, o yüzden onu kaldırıp yeşil çay falan içmek lazım.
Civcivim bıkmak değil aslında gun içinde diyetime sadigim. ama cok koşturuyorum evde ve bugun 2. arayi da yapadim. oyle olunca uzun acliklardan sonra da doymuyorum sanirim. bi de su adet haftası geleceği zaman boyle oluyorum . yani belki de hepsi bahane bilmiyorum. zaten yaşanılan süreçten sonra eskisi gibi odaklanamadim da falan ...ama yedikten sonra da mutlu değilim. bakalim insALLAH eski günlere donerim .
balim ceza verilecekse bedeli neyse oderim😄😄
aslında kacamak yapana ceza verme fikri biraz caydırıcı olabilir hakkaten😊
Ahhh ahh ne cezalar verirdik birbirimize enerji_kusagi enerji_kusagi ve Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ballarım cezalardan ceza beğenirdi yanlış hatırlamıyorsam :KK70:
Tbikii :)
28 yaşındayım. 2 çocuğum var 2yaş ve 3.5 aylık ❤️
Doğum sonrası kilolarını vermek için burdayım 😂 tartılınca hemen yazacağımm kg
Merhaba aramıza hoşgeldin. Allah bağışlasın, yavrular pek minikmiş daha.

Ben geçen sene diyetisyene gitmiştim ve ordaki liste ile 1 ayda 10kg vermiştim. Şuan yine kilom aynı. Tabi kas, yağ oranı aynı değildir ama yine o listeye uyacağım. Bazı şeyleri uyarlayacağım tabiki mevsimi olmayan şeyler var çünkü. Bakalım işe yarayacak mı yine
İnanılmaz iyi bir rakam ve şu an tam ihtiyacım olan şey :bicak: Peki o listeyi yaparken kaç kiloyla başlamıştın.

X