🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhaba ballarım :)
Bugün geç geldim biraz buraya ...regl oldum sabah .belliydi zaten açlık ve tatlı krizlerinden bu haftayı guzel kapatıp haftaya guzel eksıler gormem lazımmmm...
Ben de şu an öyleyim resmen kendimle cebellesiyorum su an ya
Civcivim dün de benım pertım cıkmsıtı. Cam falan silmiştim ..Eline saglık canım
Sağ ol balım senin de ellerine saglik
Kafam çok ağrıyor kızlar açlıktan heralde
Olabilir canım nasıl bi diyet yapıyorsun merak ettim bu akşam menü yazarsın dimi görürüz orda

Civcivim Ben 2 -3 gündür aşırı zorlandım yaa. regl olunca gectı sankı.yanı bılmıyorum aksam bakacagız dikkat et kuzum sen de az zararla cıkalım su haftadan.
Allahım bu haftadan hayırlısıyla bi çıksak
Kadın olmak çok zor

Sen nasıl oldun bu arada daha iyi görüyorum ama seni

Bana günaydın sabahlamanın zararları daha kahvaltı yapicam çok kötü oldu bu Cidden içim dışım su oldu bir süre sonra sıkılıyor insan su içmekten de ama 10 kilo verdim 3.5 ayda acıktıkça su içtim başka türlü gitmezdi kilolar şimdi en zor kısmındayım bundan sonra kilo vermek daha zor daha önce de 54 kiloya kadar düştüm ama 54ten sonra duruyor kilo vermem baya zorlamam lazım

Merhaba
Bende katılmak istiyorum benide alın.
İsim safiye
Güncel kilo 73
Hedef kilo 56

İnşALLAH. evli misiniz ?cocuk var mı?çalışıyo musunuz? diyet uyguluyo musunuz?
Evliyim, 1 kızım var. 32 yaşındayım. Ev hanımıyım. Bundan 2 sene önce 10 kilo verdim, şimdi tekrar aldım. Nereden basliycagimi bilmiyorum, ama aralıklı oruç bana yaramadı çok yedim çünkü. Az az sık sık yemek daha iyi benim için, öyle yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…