🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım filtreye bi ara ben sarmistim ama yok ya içemiyorum artık hic tadi benim de hoşuma gitmiyor.

24 subat menu:

11:00- köz patlıcanlı mercimekli salata+3dilim tambugday+4 kasik yogurt
14:00--2 mandalina+10 badem+10 fındık
17:00-- sade kahve+sade soda+3 kare bitter+10 badem

19:00-firinda karnibahar+yogurt+bol salata
Balım öğünler azalmış sanki menunde senin dimi
merhaba kizlar:) hafta sonu yoğunluğundan ancak girebildim topige:) aksam misafirler gelecek hazırlık yapıyorum. insALLAH yaptıklarımdan yemeden atlatirim
Uslu uslu misafirini agirla gel balım şeytana uyma

enerji_kusagi

sonngulen

asliogretmen

L lisbethsalander00

@sudansebep

Humakaser

@_BuRc_

L LADY VEGA

Diyet Salata

A Alyasena

kittenlove

MiLissy

Humakaser

Arc-en-ciel

britneyyyyy

Ballar Songülün sonngulen eski sayfasını düzenleyip bizim sayfanın devamı şeklinde kullanmaya karar verdik.

Bundan sonra cuma günleri kilo bildirimlerini o sayfaya yapalım. Herkes aktif olunca çok kalabalık olduğumuz için takip etmek zorlaşıyor. Böylece kimsenin bildirimi gözden kacmamis olur

Sayfayı ilk sayfaya etiketlicem şimdi. Bulmaya ugrasmazsiniz sürekli

merhaba hanimlar, hafta sonu bana hic iyi gelmiyor.
sabah: fistik ezmeli bademli cikolatali tatli ama cok fazla
oglen: 2 yumurtali menemen +2 dilim cavdar + 2 dilim peynir
ogle: waffle
aksam: kinia, tatli patates, notuh ve kale li salata + ayran

arkadasin dogum gunu var disariya cikicaz. umarim son ogunum olur amiin

Canim olsun geç kalmış sayilmazsin yarın dengelersen bir sey olmaz suçlu hissetme

Cnm sadece kilo bildirimlerini mi

Peki kilodan başka ne paylaşıyoruz menü falan paylaşıyor muyuz. Bide kaç kişi :)
Her cuma kilo bildirimi, her akşam menü ve spor bildirimi yapıyoruz.
Şu an galiba 15 kişiyiz ilk sayfada sabitli gruptaki kişiler

İlk 1 hafta geçici listeye alıyoruz süreklilik saglarsaniz menü bildirimlerini düzenli yaparsanız kalici listeye alıyoruz.

Teşekkür ederim o zaman beni de ekler misiniz. Ama bende spor yok:) 2 çocuğu bana spor olarak ekleyin

Selamlar kusura bakmayın hafta sonu ve çocukla falan yoğundum anca girebildim bir de moralim bir değişik tıkınıp duruyorum kendime gelmem lazım.
Menü bildirimlerini yatarken işim bitince yapıyorum dün yazarken uyuyakalmışım şimdi bugünle yazayım
Saricivcivcikcik
24 Şubat Cuma
10.00 1 tost, roka limon
15.00 3 fıstık ezmeli hurma
18.00 fırın balık, bol yeşillik salata

1 lt su
10.000 adım tamamladım

25 Şubat Cumartesi
9.30 1 fırın patates,peynir, 2 pankek
13.00-15.00 arası kek atıştırıp durdum
18.30 fırın patates,kanat
Akşam pringles atıştırdım
Biraz çikolata
Kola
Biraz dediklerimde biraz fazla. Tıkınırcasına yemeğe gidiyorum yine bunu hiç sevmiyorum ama o an umrumda olmuyor sadece can sıkıntısına.
Spor yoktu
Su 1.5lt

canim malesef alışkanlık olmuş bizde can sıkılınca atirstirmak. ben de diyet öncesi öyleydim. çayın yanini da boş gecmiyodum. diyetisyen çayı bos icemiyosan çayı hayatından cikaricaz dedi. sana atirstirma hissini veren aklıma getiren şeyleri birakicaz dedi. belki seni de tetikleyen bisey vardir onu bırakırsan atirstirma da azalır belki. ben akşamları cay içmezsem hakkaten daha rahat kapatıyorum gunu.

Teşekkür ederim o zaman beni de ekler misiniz. Ama bende spor yok:) 2 çocuğu bana spor olarak ekleyin
Tabi ekliyim
Kendini tanıtır misin?
Ben 29 yasindayim evliyim daha önce verip koruyamadigim kilolarim için sayfayı actim

Bir de hedef kilonla güncel kilon nedir?
Canim seni bizden iyi kim anlayabilir ki? Ben de öyleyim. Ama inşallah toparlicaz. Yarın bol su, güzel bi spor, bol yesilcay ve az kaloriyle bu işi hallederiz
Ballarım malesef eski iradem gitmis adet dönemi geliyo ondan da sanirim.tatli yedim çeyrek dilim 1 tane de küçük poğaça. menümu yazarken eklicem . vicdanım rahat etmediğinden simdiden yazdim size
Balım normal galiba bu durum ya. Bi süre sonra insan bıkıyor mu noluyor iradesi azalıyor. Kilo verdiğim dönem bunu ben de yasamistim
Aslında normalde kaçamak yapana ceza vermek lazım bu aralar hepimiz coştuk da veriyim mi
evet balim miktarlar azaldı biraz . eskiden 93 kiloya göreydi son liste 83 e gore . önümüzdeki listem biraz daha azalır insALLAH
Maşallah canim sen bu gidişle 7lerden de hemen kurtulacaksın

Civcivim bıkmak değil aslında gun içinde diyetime sadigim. ama cok koşturuyorum evde ve bugun 2. arayi da yapadim. oyle olunca uzun acliklardan sonra da doymuyorum sanirim. bi de su adet haftası geleceği zaman boyle oluyorum . yani belki de hepsi bahane bilmiyorum. zaten yaşanılan süreçten sonra eskisi gibi odaklanamadim da falan ...ama yedikten sonra da mutlu değilim. bakalim insALLAH eski günlere donerim .
balim ceza verilecekse bedeli neyse oderim
aslında kacamak yapana ceza verme fikri biraz caydırıcı olabilir hakkaten

Tabi ekliyim
Kendini tanıtır misin?
Ben 29 yasindayim evliyim daha önce verip koruyamadigim kilolarim için sayfayı actim

Tbikii :)
28 yaşındayım. 2 çocuğum var 2yaş ve 3.5 aylık
Doğum sonrası kilolarını vermek için burdayım tartılınca hemen yazacağımm kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…