🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Harika

Afiyet olsun
A minik alman pastası ne ki prof topuna sandviç gibi yapıyolar o mu kızz

Canlarım çok yoruldum bugün, erken yatayım. Hepinizi öpüyorum, iyi geceler diliyorum. Yarın görüşmek üzere.
İyi geceler balım

Afiyet olsun
A minik alman pastası ne ki prof topuna sandviç gibi yapıyolar o mu kızz

İyi geceler balım
Valla canım aslında alman pastası da değil ama onunki gibi bir hamurun (küçük yuvarlak poğaça ya da açma gibi) içine çikolatalı puding benzeri bir şey koymuşlar (satan yer isim bile vermemiş). İzmir'de İzmir bombası diye bir kurabiye satılıyor, ona benzer yapmışlar kısacası anlatırken yediğimden faazla kalori yaktım resmen

Tamam canım
Yazan parmaklarına sağlık

Sağol amin

24 şubat (1.400 kalori civarı)

2 lt su ,6000 adım, 2 mil leslie

Öğün 1 , iki yumurta, iki minik dilim ekmek üstüne sürme peynir,söğüş siyah çay
Öğün 2 , tavuk göğüs haşlama, pirinç pilavı ve biraz turşu
Öğün 3 , yoğurt ve tatlı patates

Aralar detoks çay, yeşil çay ,yağ yakıcı kahve, aromalı süt tozlu az şekerli kahve , yeşil çaylı baharatlı latte

Birkaç kare sütlü çiko, küçük portakal, kuruyemiş,hurma leblebi

Balım ben pilates öneririm çok güzel sikilastiriyor.
24 subat menu:
ogle: protein tozlu chia puding
ara: 2 ananas +10 badem
aksam: izgara tavuk hamburger patatessiz
1 saat crossfit
Afiyet olsun balım spor da çok güzel
Senin ders çalışman gerekmeseydi birlikte spor planı yapardık balım ne güzel olurdu. Bu sefer artık öyle bir hataya düşmeyelim ne olur.
Kesinlikle öyle songulum bu sefer ideale ulaşınca da vücudu güzellestirmeye odaklancaz inşallah hayalim o.
Tamam balım bi bakiyim ben de ona

bu arada nescafe gibi uzun uzun içilebilen bi kahve daha var bende onu tavsiye ediyim nestlenin tahıllı kahvesi. Ama tabi ki nescafenin keyfini vermiyor nescafenin üstsüz kremasiz haline benziyor tadı.
Afiyet olsun balım spor harika
Afiyet olsun leydim yulafim
Kizlar ben hedefimi 48e çekiyorum çünkü kilo versem de hala yağ var istediğim gibi değil yağ yakmam lazım benim yaptım bari tam yapıyım
Tamam hemen yazıyorum canim Allahim nolur bir gün ben de hedefimi 48e cekebileyim çok amin
Afiyet olsun balım
Afiyet olsun sudanim

Tamam canım inşallah.

Balım ben sütsüz ya da kremasiz kahve içemiyorum, sadece Türk kahvesi olur o şekilde. Filtre kahve falan da sevmiyorum, hem tadı hoşuma gitmiyor hem de mideme dokunuyor. Mirvari kesmezse canım istedikçe nescafeye devam, ikimizin düşüncesi aynı bu konuda, kendimi aşırı sinirlandirmayacagim. Sonra çok daha ters tepiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…