🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Aa ne güzel yaptıysan biliyorsundur zaten şimdi de yavaşça kondisyon kazanıp sahalara geri dönebilirsin 🤩
Chloeyle yüksek kiloda çok güzel veriyorlar videolarından görüyorum çok güzel inceliyorlar bence en etkilisi olabilir senin için
Leslieyi daha rahat yaparsın ama şekillenerek güzel eksilere düşmek için bence chloe dene derim, süreleri aşagı yukarı aynı, lesliyle kendini çok zorlamayacaksın o sürede chloeyle daha verimli olabilirsin diye düşündüm
Tabi ilk başta mata yapışacaksın bitiremeyeceksin ama kendi performansının en iyisini sergileyerek bi süre sonra bütün hareketleri de yapacaksın ben de öyleyim 😀💪
koşu bandı sevmiyorsan da hiç başlama soğuyabilirsin diyet ve spordan, bir yandan seveceğin şeyi sürekli yapmanı isterim tabi en önemlisi senin düşüncen nefes kontrolünü isteğini beklentini düşünüp bi şeye başlayacaksın 😇
Pilatesi yaparsam evde yapacağım videolarla falan, jillian düşünüyorum, hepsine göz gezdiricem öyle karar veririm ama koşu ana odağım şu an
Ayy o chloe yu ben denedim 60 civarındayken ama yok yapamadım. Kişiye göre değişir ama ben kiloluyken leslieyle başlayıp sonra jillian sonra chloe şeklinde gitmeyi düşünüyorum daha önceki kilo verme sürecimde öyle iyi gelmişti bana. Çünkü bi süre sonra spora alışıyor vücut ve leslie hafif gelmeye başlıyor. Hafiften zora gitmek en mantıklısı çünkü bizim vereceğimiz kilo cok😢

Ha bir de leslienin yanına 10 dk pilates koymuştum ben. Böyle bir sikilasma yok herkes daha fazla kilo verdim saniyordu

Bu arada songülle bikac yil önce biz aynı takimda kilo vermistik sonra koruyamadik böyle oldu 🙈

Evet 2si bir arada ve evet sen söylemeden ben söyluyum zararlı biliyorum😂 ben bile isteye içen psikopatlardanim😁

Sen de iyi ki varsın Songülüm 😍
Evet bu hafta da öyle devam etcem regl haftam ama inşallah etki etmez ya sismek istemiyorum. Bu sefer onun için de ekstra çaba sarfetcem fazla tuzlu falan yemicem bakalım işe yaricak mi

Canim zorlamak istemem ama vazgecmeseydin keske😐
Aralıklı oruç denedin mi?Ya da akşam yemeğini öne çekmeyi mesela? 5ten sonra asla hiçbir şey yememek gibi.

Geçmiş olsun canım bir şeyin yok inşallah
Yok canım ben iyiyim kayınvalidem kemoterapi görüyor 21 günde bir 2 gün kalıyoruz hastane de

Ayy o chloe yu ben denedim 60 civarındayken ama yok yapamadım. Kişiye göre değişir ama ben kiloluyken leslieyle başlayıp sonra jillian sonra chloe şeklinde gitmeyi düşünüyorum daha önceki kilo verme sürecimde öyle iyi gelmişti bana. Çünkü bi süre sonra spora alışıyor vücut ve leslie hafif gelmeye başlıyor. Hafiften zora gitmek en mantıklısı çünkü bizim vereceğimiz kilo cok😢

Ha bir de leslienin yanına 10 dk pilates koymuştum ben. Böyle bir sikilasma yok herkes daha fazla kilo verdim saniyordu

Bu arada songülle bikac yil önce biz aynı takimda kilo vermistik sonra koruyamadik böyle oldu 🙈
Chloenin bazı programları çok zor ya bazıları daha yapılabilir nispeten 😄 ne güzel kendine uygun program oluşturmuşsun bile tamamen kişisel bişey bence de, en önemlisi istikrar
Evet leslie ilk bana da iyiydi sonra çok hafif kaldı peşine ebru şallıyla 2 beden pilatesi yapmıştım çok iyiydi onu bile yapabilirim 😬
Evet o sıkılaşma pilatesle daha çok oluyor sanırım, callanetics (kesin yanlş yazdım) düşünüyorum onu denemedim ama güzel incelme vaadi var ve pilates bu diyor kimileri, ona sıcak bakıyorum.
Birde chloenin kum saati programına, ince bel güzel kalça falan 🤭
Yoğun kardiyo yapacağım yanında da bunlardan biri
Kilo verdikten sonra diyetisyene gitmemiz lazım bence koruma için. Hepimiz geri alanlardanız sanırım 😁

Evet 2si bir arada ve evet sen söylemeden ben söyluyum zararlı biliyorum😂 ben bile isteye içen psikopatlardanim😁
Yok zararlı demicektim canım ama tok tutmuyor sana başka hazır karışım kahve önericektim 😘
Kahveci ayhan türk kahvesi aldm aromalı, süt tozu var az şekerli, büyük kupaya 1 ölçek yapıyorum tok tutuyor 😘
Aromalı dibek kahveleri de var cnm aroma istemezsen tuğba kuruyemiş mağazasının mirvari kahvesi de çok güzel 😘

23 Şubat Menu:
Kahvaltıya kadar kayısı cayı ve 1 fıncan sade fıltre kahve
11:00--tahinli kuru meyveli yulaf lapası
14:00--1 küçük ayva+12 badem
17:30--sade kahve +badem

19:00-- bol salata(salataya baklagıl ekledım)+150 gr tavuk +4 sarma (sarma listede yok ama annem yapmıs dayanamadım :KK70:)
Afiyet olsun süper menü 😘

Yok canım ben iyiyim kayınvalidem kemoterapi görüyor 21 günde bir 2 gün kalıyoruz hastane de
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin🤲
Chloenin bazı programları çok zor ya bazıları daha yapılabilir nispeten 😄 ne güzel kendine uygun program oluşturmuşsun bile tamamen kişisel bişey bence de, en önemlisi istikrar
Evet leslie ilk bana da iyiydi sonra çok hafif kaldı peşine ebru şallıyla 2 beden pilatesi yapmıştım çok iyiydi onu bile yapabilirim 😬
Evet o sıkılaşma pilatesle daha çok oluyor sanırım, callanetics (kesin yanlş yazdım) düşünüyorum onu denemedim ama güzel incelme vaadi var ve pilates bu diyor kimileri, ona sıcak bakıyorum.
Birde chloenin kum saati programına, ince bel güzel kalça falan 🤭
Yoğun kardiyo yapacağım yanında da bunlardan biri
Kilo verdikten sonra diyetisyene gitmemiz lazım bence koruma için. Hepimiz geri alanlardanız sanırım 😁
Evet canim öyle oldu maalesef🙁
Benimki biraz hareketsizlikten oldu evlendigim sene sınava hazirlanmaya basladim tüm gün masabasinda. Akşam da film keyfi yapalım derken geldik bu hale😶
Neyse inşallah bir dahakine böyle olmaz daha bilinçli oluruz
23 Şubat Menu:
Kahvaltıya kadar kayısı cayı ve 1 fıncan sade fıltre kahve
11:00--tahinli kuru meyveli yulaf lapası
14:00--1 küçük ayva+12 badem
17:30--sade kahve +badem

19:00-- bol salata(salataya baklagıl ekledım)+150 gr tavuk +4 sarma (sarma listede yok ama annem yapmıs dayanamadım :KK70:)
Afiyet olsun sarmayı yemeseydin çok üzülürdüm hele annen sarmış o kadar😁afiyet olsun 😍

Nasıl beğendiysem iki kere afiyet olsun demisim:KK70:
Yok zararlı demicektim canım ama tok tutmuyor sana başka hazır karışım kahve önericektim 😘
Kahveci ayhan türk kahvesi aldm aromalı, süt tozu var az şekerli, büyük kupaya 1 ölçek yapıyorum tok tutuyor 😘
Aromalı dibek kahveleri de var cnm aroma istemezsen tuğba kuruyemiş mağazasının mirvari kahvesi de çok güzel 😘
Allah Allah bunu ilk kez duyuyorum canim. Aromalı dediğin çikolatalı, güllü falan oluyor onlardan değil sanirim🤔
Mirvari kahve tamam bunu not ediyim bakiyim😍

İyi oldu söylediğin insan sürekli aynı şeyi içmekten bıkıyor cidden diyetteyken😐

Selamlar
23 Şubat
Sabah omlet
Ara tarçınlı kahve
Akşam pilav kanat (pilav 3 kaşık)
Bir porsiyon meyve
Su 2 litre
Spor pilatese gidiyordum yoldan döndüm 🤦‍♀️Hiç spor yok 10 dakika yürüyüş gibi oldu

Kilo bildirimi geçen hafta tartı benim değildi ama 72 gösteriyordu sabah 70.7 gördüm
Ben artık Leslie ye başlamam lazım yine

Allah Allah bunu ilk kez duyuyorum canim. Aromalı dediğin çikolatalı, güllü falan oluyor onlardan değil sanirim🤔
Mirvari kahve tamam bunu not ediyim bakiyim😍

İyi oldu söylediğin insan sürekli aynı şeyi içmekten bıkıyor cidden diyetteyken😐
Türk kahvesi yazıyor sadece ama süt tozu ve şeker içinde cnm bi de sadece toz aroma olan türk kahveleri oluyor

Dibek , menengiç ve mirvaride sahlep tozu kakao keçiboynuzu tozu gibi ilaveler oluyor cnm

Afiyet olsun sarmayı yemeseydin çok üzülürdüm hele annen sarmış o kadar😁afiyet olsun 😍

Nasıl beğendiysem iki kere afiyet olsun demisim:KK70:
Ahh Civcicim hiç sorma :)biraz direndim ama dayanamadım:)15 gunde bir olan aramda yıne yap dicem ,istediğim kadar yicem :KK70::KK70:

Canım ben dün baya temizlik yaptım o yüzden gruba filan ugrayamadim.
22 Şubat menümü söyleyim
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim arkasına tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 patates oturtma yanına da turşu suyu
23 Şubat menüm
36 saatlik açlık orucu yaptığım için bugün gün boyu su içtim ve meyve suyu sıktım.
24 Şubat menüm
Sabah 7 de açlık orucumu elma suyu ile açtım
Sabah 10 00 da ise tahin pekmez ve tam buğday ekmeği yanına da zeytin yedim.
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve 5 adet hurma
Akşam 18 00 kuzu pirzola ve patates haşlama yedim .
Bu hafta aslında diyetim bitiyordu fakat doktorumu aradım hacamat günlerimi bitirmedigim için karaciğer temizliğinin ardından bir hafta sonra hacamatlarimi bitireceğim sonra doktora gideceğim. İnşallah böbreğim iyi durumdadir. 😀 Çok umutluyum. Rabbim herkese sağlık sihat versin. En son kilom: 55.450
Güncel kilom: 55.150
300 gram fark var . Bunada şükür. Aslında kilo vermek istemiyorum şu saatten sonra resmen üst tarafım kurudu alt tarafım hayla dimdik ayakta 😂 bu hafta bacak çalışması ve popo çalışması yapmayı düşünüyorum kızlar önerebileceginiz bir egzersiz var mı ?

54.400 hastanedeydim o yüzden yazamadım menü dün eve geldiğim gibi de uyumuşum
Dün espresso limonlu su
Mercimek çorbası roka
Tavuk salata
Geçmiş olsun canım, belki sonraki mesajlarda yazmışsındır ama inşallah önemli bir şey değildir.

Menün çok güzel, kilon ondan daha güzel :21:
Balım ben arttırıyorum, ben kahveyi 3ü 1 arada içiyorum, çok daha zararlı ve bu durumda ben daha psikopatım :KK70:
Sen de iyi ki varsın Songülüm 😍
Evet bu hafta da öyle devam etcem regl haftam ama inşallah etki etmez ya sismek istemiyorum. Bu sefer onun için de ekstra çaba sarfetcem fazla tuzlu falan yemicem bakalım işe yaricak mi
Balım hem tuzu azalt hem de yeşil çay iç, zaten içiyorsundur ama ben yine de söyliyim :)) Yürüyüş yapma fırsatın olursa belki o da iyi gelir.

Aa ne güzel yaptıysan biliyorsundur zaten şimdi de yavaşça kondisyon kazanıp sahalara geri dönebilirsin 🤩
Chloeyle yüksek kiloda çok güzel veriyorlar videolarından görüyorum çok güzel inceliyorlar bence en etkilisi olabilir senin için
Leslieyi daha rahat yaparsın ama şekillenerek güzel eksilere düşmek için bence chloe dene derim, süreleri aşagı yukarı aynı, lesliyle kendini çok zorlamayacaksın o sürede chloeyle daha verimli olabilirsin diye düşündüm
Tabi ilk başta mata yapışacaksın bitiremeyeceksin ama kendi performansının en iyisini sergileyerek bi süre sonra bütün hareketleri de yapacaksın ben de öyleyim 😀💪
koşu bandı sevmiyorsan da hiç başlama soğuyabilirsin diyet ve spordan, bir yandan seveceğin şeyi sürekli yapmanı isterim tabi en önemlisi senin düşüncen nefes kontrolünü isteğini beklentini düşünüp bi şeye başlayacaksın 😇
Pilatesi yaparsam evde yapacağım videolarla falan, callanetics düşünüyorum, hepsine göz gezdiricem öyle karar veririm ama koşu ana odağım şu an
Evet canım tüm bu bahsettiklerini biliyorum, yapabiliyor muyum diye bir denemek lazım, dediğin gibi etkisi de yüksek olursa çok mutlu eder beni. Zaten her gün yürüyüş yapıyorum açık havada, evde de bunlardan biriyle desteklersem sarkmaları da minimuma indirebilirim belki.
Koşu bandı için de sevdiğim bir diziyi falan açıp öyle yaparım belki, o zaman daha katlanılabilir oluyor.

Senin yaptığın sporları da takip edeceğim eğer yazarsan, yeni fikirler edinirim. Belki izlediğin videoları da paylaşmanı isteyebilirim zamanla.

Senin ders çalışman gerekmeseydi birlikte spor planı yapardık balım ne güzel olurdu. Bu sefer artık öyle bir hataya düşmeyelim ne olur.
Çok geçmiş olsun, Allah acil şifa versin.
Mirvari kahveyi ben de çok beğeniyorum. Evde de var aslında aklıma getirdiğin iyi oldu. Nescafem bitti ben ondan almayayım mirvari içeyim, hem nescafe gibi zararlı da değil.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım, mirvari bence tam bizlik, nescafe gibi yumuşak bir içimi var, Türk kahvesi gibi pişiriliyor. Belki bu sayede zararlı olandan kurtuluruz, ben yarın yapıp içeyim en iyisi.

Canlarım bugün şehir dışına çıktım bir arkadaşımla o yüzden tuhaf bir menü oldu ama yazayım.

10,00 Kahvaltı
Çeyrek simit, çay (yolda atıştırdım)

14.30 öğlen
2 tane lavaş tantuni (küçük porsiyondu), 1 ayran.

17.00 ara
makaron kadar küçük olan alman pastası tarzı bir yiyecek, şekersiz sütlü kahve.

akşam yok

2.5 litre su
17.500 adım (tempolu) (yediklerimi yakmak için yapılan bir yürüyüş)

X