🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ayyy güzel balım benim, süpersin sen 1-2 hafta daha tartılmayı düşünmüyordum ama madem listedeyim, yarın sabah kilo bildirimi yaparım balım
Balım yani sen tezden dolayı streslisin diye darlamiyorum sen bilirsin tartilmak istemezsen. Ama bana sorarsan bi an önce tartilip sonucu görüp müdahale etmek çok iyi olur
Afiyet olsun cankuşum. Menünü beğendim.

en çok güldüğüm şeyse eve almıyorum kısmı oldu Alınca yiyoruz çünkü

Tamam balım senin için tartılacağım
Evet balım ya alınca kesinlikle yiyoruz
Merhabaaaaa yarın tartımız var ama davul gibiyim regl olduğum için napcaz? Zoru kiraz sapına verdim vallahi.
Önümüzdeki hafta için yani cumadan sonra harika bi liste ayarladım kendime. Avokadolar felannnn
Leydim önemli değil sen regl geçince hepsini atarsın siskinligin
Ben de olmak üzere olduğum için şiş hissediyorum hafta içi eksideydim umarım hala öyleyimdir umudum var ama

Bu arada yağ yakıcı kahve bugün son gündü dimi artık yarin icmiyorum var mı başka içecek tarifin

Merhabaaaaa yarın tartımız var ama davul gibiyim regl olduğum için napcaz? Zoru kiraz sapına verdim vallahi.
Önümüzdeki hafta için yani cumadan sonra harika bi liste ayarladım kendime. Avokadolar felannnn
Başa bela resmen bu regl şişkinliği sabah tartı öncesi mümkünse küçük bir yürüyüş de iyi gelir bence.

Yok balım yaa tezden değil de 90 üstü olduğum için biraz verip öyle tartilayim diyordum, bu arada ben zaten 92 küsur görmüştüm. Bir saat önce sabahın korkusuyla duştan çıkınca bir tartilayim da az çok kilomu göreyim istedim. Bil bakalım ne gördüm

Ne gördün balim?
Bir şey diyim mi bence kesinlikle öyle düşünme. Ben de geçen hafta artı gelcem diye tartilmak istemedim ama iyi ki tartilmisim yoksa hepten salabilirdm bazen gerçekleri görmek iyi geliyor

Ne gördün balim?
Bir şey diyim mi bence kesinlikle öyle düşünme. Ben de geçen hafta artı gelcem diye tartilmak istemedim ama iyi ki tartilmisim yoksa hepten salabilirdm bazen gerçekleri görmek iyi geliyor
Ahhh balım ya kıyamam beni duruma hazırlıyor bı de 89.2 gördüm sabah büyük bir hevesle tartilabilirim

Saricivcivcikcik
Geç oldu ama menümü yazayım
23 Şubat Perşembe
9.30 1 tost
14.30 fıstık ezmeli hurma 3 tane
17.30 smothie
19.00 1 kase çorba, 2 tavuk, fırın sebze

Su 1 lt falan
Spor yapmadım evde çok yoruluyorum bu aralar. Bir de yeni alışıyorum yeni hafta yeni kararlar baya istikrarlı olucam önümüzdeki hafta, gaza geldim her hafta 1-1.5 kg eksi görülecek
Tabiki 2 filtre kahve 1 nescafe yine

Afiyet olsun canim
Evden çalışıyorum demissin ne iş yapıyorsun? İstersen söylemeyebilirsin öylesine sordum
ayy yok canim devlet sirri degil zaten Amazonda calisiyorum ben hesap sagligi diye bi birim var onda hesaplri yonetiyoruz, bir yandanda arama yapiyoruz ediyoruz vs vs

Ahhh balım ya kıyamam beni duruma hazırlıyor bı de 89.2 gördüm sabah büyük bir hevesle tartilabilirim
Vaaavv işte buuu o zaman hiç bekleme kesin tartil Songülüm beraber 7leri de görelim bi an once
Estağfurullah canim sayfa hepimizin
Afiyet olsun canım bence çok güzel menü
Biraz toparlanalim da yarışmalar yaparız yine.
ayy yok canim devlet sirri degil zaten Amazonda calisiyorum ben hesap sagligi diye bi birim var onda hesaplri yonetiyoruz, bir yandanda arama yapiyoruz ediyoruz vs vs
Anladım canim ne güzel

Vaaavv işte buuu o zaman hiç bekleme kesin tartil Songülüm beraber 7leri de görelim bi an once
Tartilacam bitanem, mutlu oldum o rakamı görünce. İnşallah birazdan yine güzel bir rakam görürüm.
Günaydın kızlar
Günaydın balım
Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 72.2 kg
Bugün: 70.7 kg
Fark: -1.5 kg

*Çarşamba günü de aynı kiloyu görmüştüm çarşambadan beri nasıl hiç gr vermedim onu anlamadım
Canım çok güzel bir eksi görmüşsün zaten. Çok erken tartildigin için de daha fazlasını gormemissindir.

Tartilacam bitanem, mutlu oldum o rakamı görünce. İnşallah birazdan yine güzel bir rakam görürüm.
İnşallah balım
Günaydın balım

Canım çok güzel bir eksi görmüşsün zaten. Çok erken tartildigin için de daha fazlasını gormemissindir.
Olabilir balım erken kahvaltı yaptım ondan. Bir de regl yakın birçok faktör bir arada yine yani

Kilo bildirimi
Geçen hafta 91 (92yi de gördüm ama önceki gece çok yemiştim)
Bugün 87.9
Fark 2.1 kg

Son gelenler böyle hızlı gider umarım

Saricivcivcikcik
Çok iyi songulum tebrik ederim
7leri hemen göreceksin bence
Canim bence kaçamağa rağmen çok çok iyi eksidesin
Haftaya benim de hedefim sağlam inşallah başarırız beraber

ben de doğum sonrası çok kilo aldım malesef ben de deneyeceğim bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…