🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ne güzel yürümüşsünüz İyi gelmiştir

kittenlove Rabbim kabul etsin şimdiden güle güle gidin dönün bize de dua et
Bizlere de nasip olsun inş

Allah yardımcınız olsun Dr Songül hanimcigim.
Teşekkür ederim canım, Allah bu süreçte herkesin yardımcısı olsun.
Çok geçmiş olsun canım, hem kızına hem sana. Allah beterinden korusun.
Balım diyetisyenım nescafe önermiyo hiç. filtre ya da türk kahvesi koyamaz mısın yerine.
Civcivimle benim zaafımız malesef o
Balım ben de bu aralar çok düştüm, tezle ilgileniyorum diye oldu galiba. Tez bitti şükür, son düzeltmeler bitince kahveyi de bırakayım en iyisi.
Kızlar havada güneş vardı yine attım kendimi dısarıya. 1 saatten fazla yürüdüm geldim. Yürümek bana şifa oluyo şu sürecte her anlamda. inşALLAH tartıda da eksileri görürüm .
Çok iyi yapmışsın canım, psikolojimizi toparlamamız lazım, bu şekilde kimseye hayrımız yok.
bugün ankara da çok sıcak geldi gölge aradım
Sanırım dün tüm Türkiye çok sıcaktı, bizim burası 26 derece olmuştu. Tam yaz havası.
Allah hayırlı uğurlu etsin canım, ibadetlerini kabul etsin.

Çok iyi olmasa da ben de menümü yazayım bakalım, böylece başlamış olayım.

11.00 kahvaltı
İki dilim esmer ekmekle tost, domates salatalık marul ve yeşil zeytinli salata, şekersiz çay.

15.30 ara
1 nescafe

18.30 akşam
1 tabak kuru fasuyle, 1 kase yoğurt, birkaç dilim beyaz ekmek (yarim ekmek civarı, keşke bunu yemeseydim), iki tane turşu biber.

19.30 çay yanı çekirdek.

1,5 litre su
Spor yok.

Selam anca oturabildim mesajlara bir baktım daha geç olmadan kaçamak günümü yazayım
Saricivcivcikcik
22 Şubat Çarşamba
14.00 Kfc menü
15.00 cappucino
19.30 2 tavuk pirzola
geceye de küçük bi paket tatlı yaptırdım kahveyle keyif yapacağım.İzin günüyse yenir
Aslında günlük kalorimi geçmediğim sürece tatlı falan yesem de kilo almıyorum yani bugünkü beslenmemde artıya geçmem sadece saldım deyip saldırmamam lazım,spora devam etmem lazım o zaman güzel veriyorum, zaten bozdum deyip bütüngün yiyince de kilo alıyorum. Bu kontrolü sağlamak istiyorum en çok..

1.5 lt su
18.500 adım

Evet kahve çok içiyorum 4 fincanı buluyor filtre kahve türk kahvesi bu aralar nescafe bağımlılık yapıyor ama ona bulaşmak istemiyorum
Evet azaltmam lazım sabah ikindi akşam içerim hep birer tane nası bırakılır acaba onu bilemiyorum

Afiyet olsun, çok keyifli bir gün olmuş Tam sevdiğim yiyecekler, aç olunca da insanın canı daha çok çekiyor. Vücudumuzu tanıyıp ona göre hareket edersek kilo alımını durdurabiliriz ama en sonda dediğin gibi salıveriyoruz o fena. Yarın eminim toparlarsın bu menüyü

Balım afiyet olsun dünü harika dengelemissin menü güzel spor daha da güzel bebek arabasıyla 11 bin adım helal olsun
(Hiç bebek arabasıyla yurumedim ama daha zor olacağını tahmin ediyorum ondan bu tepki)
Alyam sen ben misn kahvaltımız bile ayni
Afiyet olsun menu de spor da çok iyi
Songulum kahveyi komple birakmasan da olur bence ya biliyorsun keskin çizgilere şiddetle karşıyım çünkü geri dönüşü feci oluyo dengele 2 fincanı geçme yeter bence.
Burası da yaz havası resmen terledim yürürken güneş yaktı sanki şubat değil de mayıs gibiydi..
Balım aslında teknik olarak çok da şey değil gibi yani ekmek için diyorsun ama diyetisyen de sana fazla dilim ekmek verirdi muhtemelen şu an..
Bu menünün üstüne azcik spor olsa harika olurdu bence kesin eksi görürdün belki yine görürsün tabi ben orasını bilemem de
Canim senin bugün kaçamak günün muydu? Ama sen cumaları bizimle tartiliyorsun bugün kaçamak olunca o fazla çıkar

Ve evet cok dogru tespit en hassas noktamiz bu.. hemen salmamamiz lazim kaldigin yerden devam
Ya aslında içmeyince insan unutuyor gerçekten.. Ben galiba bir haftadır içmiyorum resmen unutmuşum bugün aklıma geldi işte. Ama unutmak mesele tabi biraz aklına gelince kov hemen

Hepimiz kahveyle imtihan yaşıyoruz bunu anladım

Afiyet olsun kuzum ne güzel yapmışsın Bir gün öyle olur ya menü vallahi benlik tavuk canavarıyız ailecek

Yarın ne yiyelim civcivim ne yapalım ekmekle imtihanımız hep olacak ölçü sağladıkça inş biz kazanırız kahve de en azından hazır paket içmiyorsanız o sıkıntı değildir belki benim görüştüğüm diyetisyen eşimden 17 yaş büyük çıktı metabolizmam al margarini kaşıkla aynı şey demişti vazgeçireceğini düşündü sanırım.
Sade nescafe süt ile bu kadar zararlı değildir sanırım beni hep üzerinde yazan kalori miktarı kandırıyordu hala da bozarsam dengeyi vazgeçemiyorum

Kahvaltiya karar vermedim hala akşama fırında sebze yapcam
Zamanla alışırsın canım arada bi icsek sıkıntı olmayacak bizim sorunumuz cılkını cikarmak

22 Şubat menu:

Kahvaltıya kadar 1 bardak kayısı çayı
11:00--köz patlıcanlı yesil mercimekli salata(3 minik patlıcan+8 kasık haşlanmış mercimek) +3 kaşık yogurt+4 dilim ekmek+ sekersiz çay

14:30--1 portakal+10 badem(cevizi de vardı unutmusum :))

16:30--sade kahve+3 kare bitter+10 badem(sodayı içmeyi unutmusum :))
Tekrar kayısı cayı
19:00--Fırında patlıcan kabak+4 kasık yogurt+1 kase domates corbası

yatmadan ıki saat önce kayısı çayı

1 saatten fazla yürüdüm ama saate bakmadan çıkmışım

Merhaba, diyetisyen bana uyku kaliteni etkilemiyosa 3-4 fincana kadar sade turk kahvesi ya da sade filtre içebilşirsin demişti. Yani sizi de etkilemiyosa 4 fincan da sorun yoktur :)

Harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…