🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım ben günde sadece bir tane içiyorum o da her gün bile olmuyor aslında. Nescafe olduğu için bıraksam daha sağlıklısını mı içsem diyorum da sanırım o zaman da keyif alamam. Neyse yaa tek zararlı bu olsun.

Diyetisyen bana 6 dilim falan verirdi canım, şu an 90 kilolardayım çünkü, çok daha az kiloda bile veriyordu. Beyaz ekmek olduğu için olmasaydı keşke dedim.

Dün sporum yoktu ama diğer günlerde 10bin adım atıyorum genel olarak. Yarın ilk kez tartılıcam balım, listeye de haftaya alırsın belki beni.

Balım sen zaten listedesin geldigin zamandan beri
Kızlar 1 saat yürüdüm geldim .
Ayy ben bugün yürümedim hiç çıkasım gelmedi dinlenmiş olayım bari

23 Şubat Perşembe Menüm
08.30 2 halka sucuk 1 yumurtayla sucuklu yumurta, 3 galeta (ekmek bitmis onun yerine yedim), 1 dilim peynir, limonlanmis marul, kuşburnu çayı

Ara 10.30 yağ yakan kahve, yarım elma, 1 kumkat
Ara 14.00 elmanın kalan yarısı, 2 galeta
Ara 16.30 4 diyet bisküvi, 1 tatlı kaşığı meyveli yoğurt

17.20 1 tabak fırında az yagli sebze, 1 kase yoğurt

Ağzıma tatlı bir şeyler atasım geldi ama atmıyorum naneli şeker yiyebilirim halbuki çünkü eve hiç tatlı bir şey almadim yemiyim diye sadece naneli şeker var sjsjs

Spor bugün yok
Su; 2 lt

Merhaba kendinizi tanıtır misiniz?
tabi duygusal yemekle bogusan yeme krizleri gecirip gece yemege gomulen biriyim 28 yasindayim pkos ve dusuk kan sekeri problemlerim var. 2 sene onec 2 ay diyet ve sporla 17 kg (72 den 54 e )verdim sonrasina yiyip icip 65 lere ciktim, su an 63,5 kiloyum nerdeyse 2 aydir sporada basladim ama asla kararli olamiyorum, onceden 2 gunde 2 kilo verirdim artik inmiyor :) motivasyonum yok, olmuyor, ekstradan esim yiyip kilo almaz cok ta sever yemeyi yedirtmeyi ondanda destek alamiyorum malesef. Diyet - spor yapan ark yok aksine hepsi daha cok yeme modunda o yuzden yanliz motive olamiyorum diye araniza katilmak isterim.

Hosgeldin o zaman
Biz de aynı durumdayız (cogumuz)..
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok kpssye hazırlanıyorum. Memnun oldum
Ben de 57 kiloya düşmüştüm evlenmeden önce ama maalesef dikkat etmedim geri aldım.
İnşallah beraber başarırız vermeyi de korumayı da
Her akşam menü yazıyoruz cumaları kilo bildirim günümüz.

Bu aralar depremden dolayı keyfimiz pek yok o yuzden cok aktif değiliz ayağa kalkmaya calisiyoruz

Afiyet olsun canim
Evden çalışıyorum demissin ne iş yapıyorsun? İstersen söylemeyebilirsin öylesine sordum

Kaçamak günü diye bi gün koymuyorum aslında anlık gelişiyor dışarıdaydım alışverişe falan gittim biraz o gün de izin vereyim bari dedim bugünü hafif tutunca hiç bişey olmaz hallederiz
Merhaba, diyetisyen bana uyku kaliteni etkilemiyosa 3-4 fincana kadar sade turk kahvesi ya da sade filtre içebilşirsin demişti. Yani sizi de etkilemiyosa 4 fincan da sorun yoktur :)
Bana da aynı şekilde, azaltsan iyi olur ama istiyorsan da bişey olmaz dedi o yüzden çok da kısmadım bişeyler içmek iyi geliyor

Merhaba hoşgeldin ben de deneme haftasındayım, çoğumuz benziyoruz bence ben de 28 yaşındayım 10 kilo falan veriyorum geri al ver al ver sürecindeyim sıkıldım pkos da var,etrafta aynı yiyor ye diyor, aaa diyet mi yapıyorsun sanki uzaydan geldik insanın anlatası bile gelmiyor sen de kendini düşün devam et birbirimize destek olursak bu yaz fit olacağımıza inanıyorum

Balım sen zaten listedesin geldigin zamandan beri

Ayy ben bugün yürümedim hiç çıkasım gelmedi dinlenmiş olayım bari
Ayyy güzel balım benim, süpersin sen 1-2 hafta daha tartılmayı düşünmüyordum ama madem listedeyim, yarın sabah kilo bildirimi yaparım balım
Afiyet olsun cankuşum. Menünü beğendim.

en çok güldüğüm şeyse eve almıyorum kısmı oldu Alınca yiyoruz çünkü
Tamam balım senin için tartılacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…